آرایش صورتآرایشی و زیبایی

آرایش صورت ؛ نحوه صحیح زدن رژ لب

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
آرایش صورت ؛ نحوه صحیح زدن رژ لبReviewed by اعطاسی on Aug 13Rating: 4.5آرایش صورت ؛ نحوه صحیح زدن رژ لببه نظر می رسد رژ لب زدن کار ساده ای باشد، با این حال من اغلب توصیه میکنم که بانوان خط لب محو و کم رنگی بزنند.

به نظر می رسد رژ لب زدن کار ساده ای باشد، با این حال من اغلب توصیه میکنم که بانوان خط لب محو و کم رنگی بزنند.

برای داشتن لب های بی عیب و نقص، باید موارد زیر را رعایت کنید:

  • چه زمانی از مداد لب استفاده کنید و نحوه ی انتخاب خط لب را بدانید.
  • چگونه رنگ را با قلم مو یا تیوب اعمال کنید.
  • چگونه خط لب را حفظ کرده و دوباره آن را اعمال کنید.

مداد لب

خط لب استفاده از رژ لب را تسهیل می کند، اما نیازی نیست که همیشه از مداد لب استفاده کنید. اگر جوان هستید و چین و چروکی روی پوست اطراف دهانتان وجود ندارد، از آن استفاده نکنید. همچنین برق لب آرایشی، رژلب های شفاف و برخی از رژلب های طولانی مدت، نیازی به خط لب قبلی ندارند.

برای آرایش طبیعی لب، از یک مداد نرم و همرنگ با لب خود استفاده کنید. اگر می خواهید از برق لب استفاده کنید، مداد نرم را می توانید به عنوان رنگ پایه استفاده کنید. سعی نکنید دور لبتان را با مداد نرم تغییر دهید. این محصول آرایشی، کرمی مانند بوده و در جایی که آن را می کشید باقی نمی ماند، حتی اگر بر روی آن نوشته شده باشد “پاک نمی شود”.

حتما بخوانید :
خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

برای آرایش لب روشن، احتیاج به مداد سخت تر دارید؛ مداد سخت تر به شما یک چارچوب دقیق تر می دهد و به طور موثرتری از رژ لبتان محافظت می کند. یک خط لب که کمی تیره تر از رژ لب است، را انتخاب کنید.

برای اضافه کردن حجم به لب های کوچک یا صاف، با یک مداد سخت خط کاملی دور لبه ی بیرونی لب بکشید. از رنگ هایی استفاده کنید که با رنگ طبیعی پوستتان سازگار باشد. هنگام تغییر کانتور خود بسیار مراقب باشید؛ چیزی که برای بعضی لب ها جواب می دهد، ممکن است روی لب هایی با شکل دیگر کار نکند و وقتیکه به جای زدن رژ لب روی لب ها، آن را روی پوست خود بزنید، لب شما کانتور بسیار غیر جذابی پیدا می کند.

خرید کاندوم gifbanner - آرایش صورت ؛ نحوه صحیح زدن رژ لب

هنگام کشیدن رژ لب، لب های خود را کمی باز کنید، دهان خود را باز نگه دارید، آرام باشید و لبخند نزنید. ابتدا ناحیه لب های خود را تعریف کنید، سپس خطوط لب های بالا و پایین را از گوشه ها به مرکز بکشید و گوشه ها را مشخص کنید.

رنگ

برای استفاده از رنگ های روشن ممکن است به یک براش لب مناسب نیاز داشته باشید، به خصوص اگر خط لب استفاده نمی کنید؛ با این حال، من این روش زدن رژ لب را برای آرایش روزمره بسیار خسته کننده می بینم. یک رژ لب جدید معمولا دارای یک نقطه یا گوه است که برای زدن دقیق رژ لب بسیار مناسب است. اگر شما نمی توانید رژ لب را کاملا با دقت بزنید، می توانید یک مداد لب را روی رژ لب خود بکشید تا نقاط ضعف کوچک را رفع کنید.

حتما بخوانید :
لوازم ارایش طبیعی ؛ ۷ مزیت برتر استفاده از لوازم آرایشی طبیعی

دهانتان را ریلکس کنید، با کشیدن قسمت بالایی لب ها شروع کنید، رنگ رژ لب را از مرکز به سمت بالا بکشید.

294j92348j92348j93 - آرایش صورت ؛ نحوه صحیح زدن رژ لبدهان خود را باز تر کنید و رژ لب را از گوشه ها به مرکز بکشید. رنگ را از گوشه ها، به وسط لب ها ترکیب کنید، دهانتان را باز نگه دارید.

48s7832js4834j83274 - آرایش صورت ؛ نحوه صحیح زدن رژ لببا ضربه های طولانی تر در جهت های مختلف، رژ لب را به مرکز لب هایتان بکشید. برای داشتن جلوه ی بیشتر برق لب را در وسط لب بمالید.

984k3248k82394839482948 - آرایش صورت ؛ نحوه صحیح زدن رژ لباطمینان حاصل کنید که رنگ لب شما از خطوط خارج نشود، به خصوص در گوشه ها، و مواظب باشید رژ لب به دندان هایتان نمالد.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید