آرایش صورتآرایش موآرایشی و زیبایی

آموزش آرایش این زن برای بیماران سرطانی، بسیار تاثیرگذار است

آموزش آرایش این زن برای بیماران سرطانی، بسیار تاثیرگذار استReviewed by on May 10Rating:

انجام شیمی درمانی، موجب تلفات جدی در بدن می شود. همراه با نشانه های آشکار خستگی، تهوع و درد کلی، برخی تغییرات فیزیکی سخت هم می آید (مثل از دست دادن مو، مژه و ابرو). برای بیماران سرطانی – به خصوص زنان – این تغییرات فیزیکی می تواند از لحاظ احساسی مخرب باشد. به همین دلیل است که این وبلاگ نویس زیبایی تصمیم گرفت با آرایش و ایجاد تحولی باورنکردنی در ظاهر مادر مبتلا به سرطانش، اعتماد به نفس او را افزایش دهد.

میکاپ آرتیست و وبلاگ نویس زیبایی، نادیا ایونا به تازگی یک ویدئوی آموزشی آرایشی را در یوتیوب قرار داد که در آن بهترین شیوه آرایش کردن بیماران مبتلا به سرطان را نشان می دهد. ایونا در توضیحات فیلم به این نکته اشاره می کند که این آموزش بسیار خاص است زیرا مربوط به بیماران مبتلا به سرطان است “این بیماران معمولا پوست بسیار حساسی دارند و اصلا ابرو و مژه ندارند” و این باعث می شود که آرایش کردن آن ها مشکل شود.

او سپس به صحبت راجع به موانع مختلفی می پردازد که آرایش کردن بیماران شیمی درمانی شده را سخت می کند. “خیلی مهم است که قبل از انجام آرایش، پوست را به درستی آماده سازی کرده و از محصولات مناسب استفاده کنیم (کرم و سرم مرطوب کننده برای پوست های حساس و خشک)”. ایونا می گوید “هنگام استفاده از مژه مصنوعی مراقب باشید، بیمار هیچ مژه ای ندارد به همین دلیل اگر آن را به درستی قرار ندهید ممکن است برایش آزار دهنده باشد”.

حتما بخوانید :
10 راه برای بهترین استفاده از ریمل

راه حل نادیا برای اینکه ابرو و مژه ها طبیعی به نظر برسند چیست؟ ساده است: “ابروها باید متقارن به نظر برسند، سر ابرو باید روشن تر باشد و هرچه به دم ابرو می رسید باید تیره تر شود”. او همچنین اضافه می کند “مژه ها نیز نباید زیاد بلند باشند”. پس انتهای مژهای مصنوعی را بچینید تا وقتی که سبک و عادی شوند. این راه حل فوری، باعث می شود که آن ها مصنوعی به نظر نرسند.

Untitled 2 05 - آموزش آرایش این زن برای بیماران سرطانی، بسیار تاثیرگذار است

جای تعجب نیست که این ویدئو به سرعت معروف شد و مردم نظرات بسیار حمایت کننده ای برای آن دادند، مانند “شما خیلی الهام بخش هستید” و “شما دختر فوق العاده ای هستید و مادر شما زنی قوی است!”

با نگاهی گذرا به این ویدئو می توان دریافت که چرا به سرعت توجه ها را به خود جلب کرد. ایونا به مادرش و دیگر بیماران مبتلا به سرطان که زیبایی را دوست دارند نشان داد که نباید بگذارند شیمی درمانی، شانس زیبایی آن ها را بگیرد و کمک کرد تا آن ها احساس اعتماد به نفس بیشتری کنند. قدرت تحول آرایش می تواند چیز فوق العاده ای باشد و ویدئوی ایونا قطعا این موضوع را ثابت کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن