آرایشی و زیباییلوازم آرایشی

آموزش طراحی ناخن با مدل پازل

آموزش طراحی ناخن با مدل پازلReviewed by فتح الهی on Oct 3Rating: 4.5آموزش طراحی ناخن با مدل پازلاگر به طراحی ناخن علاقه دارید و می خواهید طرحی جدید و تاثیر گذار را امتحان کنید، این ناخن های پازلی را امتحان کنید تا کمی خلاقیت به ظاهر خود اضافه کنید.

اگر به طراحی ناخن علاقه دارید و می خواهید طرحی جدید و تاثیر گذار را امتحان کنید، این ناخن های پازلی را امتحان کنید تا کمی خلاقیت به ظاهر خود اضافه کنید.

چیزهایی که نیاز دارید

– لاک ناخن
– لاک پاک کن
– ابزار کشیدن و نقطه گذاری
– نوار چسب
– قیچی
– پوشش پایه
– پوشش رویی
– سرکه (اختیاری)

مراحل

۱٫ لاک های قدیمی خود را پاک کنید. یک پد پنبه ای را در لاک پاک کن بدون استون خیس کنید. پد پنبه ای را روی ناخن ها بشکنید تا تمام لاک ناخن پاک شود.

۲٫ به ناخن های خود سرکه بزنید. این ممکن است عجیب به نظر برسد اما سرکه می تواند به ماندگاری لاک ناخن کمک کند. یک گوش پاک کن یا یک تکه دستمال کاغذی را با سرکه خیس کنید و سرکه را روی ناخن ها بمالید. اجازه دهید خشک شود (این مرحله اختیاری است، اما بهتر است این کار را انجام دهید).

۳٫ یک لایه از لاک پایه یا بیس را روی ناخن بزنید. شیشه لاک را بین دستانتان بغلتانید تا گرم شود. در آن را باز کنید و یک لایه نازک از پوشش پایه را روی ناخن ها بزنید تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری کند.

۴٫ یک رنگ پایه را اعمال کنید. تصمیم بگیرید که چه رنگی را دوست دارید؛ هوشمندانه انتخاب کنید، شما می خواهید با این رنگ، رنگ بعدی را تعریف کنید. لایه نازکی روی تمام ناخن ها را بزنید و اجازه دهید خشک شود.

۵٫ روی ناخن خود نوار چسب بزنید. دو قطعه کوچک مربعی از چسب ببرید و آنها را به صورت مورب بر روی ناخن بگذارید و دو فضای مربع بدون نوار روی ناخن ها باقی بگذارید.

۶٫ رنگ دومی را اعمال کنید. در نواحی بدون چسب، یک لایه نازک لاک بزنید؛ رنگی که انتخاب می کنید باید در تضاد با رنگ اول باشد.

۷٫ نوار چسب را بردارید. پس از اینکه روی قسمت های بدون چسب، لاک زدید تمام نوار را به سرعت بردارید؛ اجازه ندهید خشک شود. باید چهار مربع روی ناخن های شما وجود داشته باشد.

۸٫ از یک ابزار نقطه گذاری استفاده کنید. یک ابزار نقطه گذاری را داخل لاک ناخن بزنید و به هر مربع یک نقطه اضافه کنید، مطمئن شوید که نقطه ها را طوری قرار دهید که یک شکل پازل مانند ایجاد شود.

۹٫ پاک کردن ناخن ها. برای پاک کردن لاک هایی که روی پوستتان کشیده شده، یک گوش پاک کن آغشته به لاک پاک کن را روی پوستتان بکشید.

۱۰٫ یک لایه پوشش رویی را اعمال کنید. با استفاده از یک پوشش دهنده خوب، طرح روی ناخن را تثبیت کنید، اجازه دهید تا خشک شود و کار شما تمام است!
حالا می توانید ناخن های جالب خود را به همه نشان دهید!

چند نکته:
– شما می توانید به جای استفاده از دو رنگ، از طیف گسترده ای استفاده کنید تا ناخن هایتان را جذاب تر کنید!
– می توانید از یک لاک پاک کن حاوی استون استفاده کنید؛ با این حال، استون حاوی مواد شیمیای خشن است و می تواند درآینده منجر به آسیب ناخن شود.
– شما می توانید به جای یک ابزار نقطه گذاری، از یک پین استفاده کنید.
– با توجه به مناسبتی که در پیش است از رنگها استفاده کنید.

 

حتما بخوانید :
خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن