جراحی زیباییزیبایی و سلامت

آیا برای جراحی آماده هستید؟

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
آیا برای جراحی آماده هستید؟Reviewed by فتح الهی on Oct 25Rating: 4.5آیا برای جراحی آماده هستید؟ قبل از انجام هرگونه عمل جراحی زیبایی، شما باید کاملا در باره مسائل ایمنی آن اطلاعات داشته باشید. روش های زیبایی جهت بهبود ظاهر افراد در استرالیا محبوبیت فراوانی دارد، بخشی به این دلیل که با پیشرفت علم پزشکی، خطرات احتمالی بسیار کاهش یافته است.با این حال، چنانچه شما قصد جراحی دارید، باید دقیقا بدانید که چه انتظاری از آن خواهید داشت.

قبل از انجام هرگونه عمل جراحی زیبایی، شما باید کاملا در باره مسائل ایمنی آن اطلاعات داشته باشید.
روش های زیبایی جهت بهبود ظاهر افراد در استرالیا محبوبیت فراوانی دارد، بخشی به این دلیل که با پیشرفت علم پزشکی، خطرات احتمالی بسیار کاهش یافته است.با این حال، چنانچه شما قصد جراحی دارید، باید دقیقا بدانید که چه انتظاری از آن خواهید داشت.

مدارک پزشکی

یکی از مهمترین تصمیمات در یک عمل جراحی، انتخاب جراح خوب است. یک جراح واجد شرایط و حرفه ایی انتخاب نمایید.
جراح باید در زمینه ایی که شما میخواهید مهارت کافی داشته باشد.در مورد وی تحقیق کنید که چند عمل مانند آنچه شما میخواهید و چگونه در سال گذشته انجام داده است.شما همچنین میتوانید از هیات پزشکی در مورد جراح سوال کنید. چنانچه شما به دنبال یک روش غیر جراحی نیز میباشید، باید ملاحظات لازم را اعمال کنید.

خطر

طی زمانی که در حال تحقیق هستید، در مورد خطرات جراحی و روش های مقابله و تمهیداتی که پزشک برای رفع آن انجام میدهد نیز بپرسید. همچنین بهتر است آگاه شوید که کدام بیمارستان ها جراح دارند و در مواقع اورژانسی پذیرای بیماران هستند. از این طریق شما میتوانید مدارک جراح را با بیمارستان بررسی کنید. اگر به زودی قصد جراحی داریذ، حتما از جراح در مورد امکان تجدید جراحی سوال کنید.

حتما بخوانید :
علائم عفونت سینوسی چیست ؟ و هر آنچه که باید در مورد عفونت سینوسی بدانید

بیهوشی

چنانچه در جراحی باید بیهوش شوید، به دنبال یک دکتر بیهوشی خوب نیز باشید. امکان آلرژی و حساسیت به مواد بیهوشی وجود دارد ولی درصد کمی از مردم ممکن است دچار این حساسیت شوند. در این مورد نیز با پزشک بیهوشی صحبت کنید.

مکان جراحی

آیا محل جراحی از امکانات کافی برخوردار است؟اطمینان حاصل کنید که مکان جراحی تحت نظر سازمان استاندارد و سلامتی باشد.

خرید کاندوم gifbanner - آیا برای جراحی آماده هستید؟

استریل

جهت انجام عمل جراحی، پاکیزگی و استریل بودن وسایل و تجهیزات بسیار حائز اهمیت میباشد.حتما در این مورد از متخصصین اتاق عمل سوال کرده و از استریل بودن وسایل مطمئن شوید.
حتی برای انجام یک عمل جراحی کوچک، تجهیزات باید استریل باشند. تجهیزات و وسایل باید توسط فردی که به درستی آموزش دیده است استریل شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد.

درد

در مورد درد حین و پس از عمل و دوران نقاهت بعد از آن نیز تحقیق کنید. از پزشک در مورد تدابیری که جهت کاهش درد به کار میبرد و کارهایی که شما باید انجام دهید، سوال کنید. بعد از جراحی، دقیقا به دستوارت جهت کاهش درد عمل کنید به عنوان مثال: نوشیدن مقدار کافی مایعات، دریافت مسکن و استفاده از کیسه یخ.

آمادگی

هرگونه اقدام پزشکی که در حال انجامش هستید را کنار بگذارید مانند دریافت مکمل های دارویی.برخی از افرادی که قصد جراحی زیبایی را دارند، دارای شرایط مناسبی جهت این کار نیستند و ممکن است امنیت جان شان طی جراحی به خطر بیفتد. افراد بسیار چاق یا سیگاری از جمله این افراد هستند.

سیگار کشیدن

سیگار کشیدن خود به تنهایی ریسک خطرات جراحی را حین و بعد از عمل،بسیار بالا خواهد برد.در حقیقت بسیاری از پزشکان و جراحان زیبایی افراد سیگاری را جراحی نکرده و یا حداقل شرط جراحی را سیگار نکشیدن به مدت حداقل ۶ هفته میگذارند.سیگار کشیدن نه تنها ریسک خطرات قلبی را بالا میبرد، بلکه افراد سیگاری بیشتر در معرض حملات پیچیده حین عمل هستند.

حتما بخوانید :
من به مدت یک ماه ازخوردن غذا پس از ساعت7 شب خودداری کردم و نتیجه این شد

برخی از شرایطی که پزشک برای عمل باید دانسته و بررسی کند:

وزن کنونی و تاریخچه وزن
دریافت مکمل ها
تمرینات ورزشی و نوع آن(هوازی یا غیرهوازی)
عادت سیگار کشیدن
مصرف الکل
میزان دریافت نور
الگوی خواب
سطح استرس فرد

ما انتظار داریم:

جراح مدارک پزشکی خود را ارائه دهد
جراح وقت گذاشته و به تمام سوالات شما پاسخ داده و شما را کاملا از مضرات و منفعات جراحی آگاه سازد
قبل از عمل، جراح محل جراحی را به شما نشان دهد.
تمام تجهیزات جراحی توسط سازمان جهانی بهداشت تایید شده باشند.
جراح مراقبتهای لازم را اعمال دارد.

 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید