خوانندگاندنیای هنر

آیا شکیرا و پیکه از هم جدا شده اند؟

آیا شکیرا و پیکه از هم جدا شده اند؟Reviewed by اعطاسی on Oct 7Rating: 4.0آیا شکیرا و پیکه از هم جدا شده اند؟شکیرا و جرارد پیکه مثل همیشه، رابطه بسیار محکمی دارند. بر خلاف گزارش های اخیر، تقریبا حدود هفت سال است که این زوج از هم جدا نشده اند.

شکیرا و جرارد پیکه مثل همیشه، رابطه بسیار محکمی دارند. بر خلاف گزارش های اخیر، تقریبا حدود هفت سال است که این زوج از هم جدا نشده اند.

wq3b5435fyvgtyuh36gru435trgetr45tfe54436t4365453 - آیا شکیرا و پیکه از هم جدا شده اند؟

جرارد پیکه و شکیرا در Billboard Music Awards 2014  در MGM Grand Garden Arena در لاس وگاس

یک منبع به ما گفت که آنها ۱۰۰ درصد با هم هستند. شکیرا در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که می خواهد با این فوتبالیست اسپانیایی، یک خانواده بزرگ تشکیل دهد. او در آوریل ۲۰۱۴ به Latina گفت: “من دوست دارم که هشت یا نه بچه با جرارد داشته باشم؛ “تیم فوتبال خود من”.

در طی همین مصاحبه، این خواننده فرصتش را پیدا کرد تا درباره رابطه شان صحبت کند. او گفت: “او با من است چون می خواست با خود شخص شکیرا باشد، نه با شکیرای سلیبریتی. این عشق واقعی است، هیچ انگیزه دیگری وجود ندارد. و من با او هستم؛ زیرا او شگفت انگیز ترین مردی است که تا به حال دیده ام. ما خواسته های مشابهی داریم، ​علایق ما مثل هم است، چیزهایی که دوست نداریم مثل هم است. من هرگز در زندگی ام با کسی نبوده ام که تا این اندازه به او علاقه داشته باشم. “

این خواننده پس از آنکه به شوخی در مصاحبه با بیلبورد گفت که “پیکه محلی است و او دیگر اجازه نمی دهد با مردان دیگر، موزیک ویدیو درست کنم”، در همان سال از رابطه شان دفاع کرد. او همچنین با طعنه گفت: ” من دیگر نمی توانم در ویدیوهایی مانند گذشته کار کنم.”

حتما بخوانید :
جولیا رابرتز به تازگی رکورد زیبایی را شکست

es75eweaggw43wy4343fwffw4fey4fgrtg4r34 - آیا شکیرا و پیکه از هم جدا شده اند؟

جرارد پیکه در تاریخ ۲۹ می ۲۰۱۱ در بارسلونا، اسپانیا، در کنسرت شکیرا در ورزشگاه Lluis Campanys Olympic روی صحنه رفت.

او ماه بعد در فیس بوک نوشت: “هی، بچه ها – من اخیرا در برخی از مصاحبه ها گفتم که مرد من، محلی است. برای اینکه بدانید، من داشتم شوخی می کردم و حالا می بینم که بعضی از مطبوعات آن را جدی گرفته اند! واقعیت این است که ما رابطه ای زیبا و با اعتماد متقابل داریم، و هیچ یک از ما هرگز حسادت را وارد این رابطه نمی کنیم. “

او افزود “دفعه بعدی قول می دهم هنگام شوخی کردن دقیق باشم، چون مثل اینکه ممکن است به سادگی اشتباه تفسیر شود!”

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن