زیبایی و سلامتپیشگیری بهتر از درمان

استفاده از تقویت کننده های ناخن ایده ی خوبی است؟

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
استفاده از تقویت کننده های ناخن ایده ی خوبی است؟Reviewed by اعطاسی on Sep 4Rating: 4.0استفاده از تقویت کننده های ناخن ایده ی خوبی است؟درحالی که بعضی از ما از ژل مانیکور برای قوی نگه و بلند نگه داشتن ناخن ها استفاده میکنیم، گاهی ناخن ها نیاز دارند از آن همه مواد شیمیایی و نورهای فرابنفش جدا شوند. اگر میخواهید ناخن هایتان بعد از یک رسیدگی طولانی و قوی، به شکل طبیعی برگردند به تقویت کننده ی ناخن نیاز دارید.

درحالی که بعضی از ما از ژل مانیکور برای قوی نگه و بلند نگه داشتن ناخن ها استفاده میکنیم، گاهی ناخن ها نیاز دارند از آن همه مواد شیمیایی و نورهای فرابنفش جدا شوند. اگر میخواهید ناخن هایتان بعد از یک رسیدگی طولانی و قوی، به شکل طبیعی برگردند به تقویت کننده ی ناخن نیاز دارید.

اما تقویت کننده های ناخن واقعا به ناخن کمک میکند یا یا به آن صدمه میزند؟

برای ناخن های کوتاه، خوب هستند. ناخن ها (قسمت جدا از انگشتان) اگر زیاد  آنقدر بلند نیستند که بشکنند اگر سفت باشند، به به مرور زمان سفت و سخت، میتواند شکننده باشد.

یکی از خطرات این است که به هر دلیلی ناخن بیش از حد سفت شود، آنها انعطاف خود را از دست میدهند که باعث اختلال جزئی تروما میشود. ناخن های بلندی که بیش از سخت باشند در ضعیف ترین قسمت مستعد شکستن هستند  که بسیار دردناک است.

به عنوان نکته، هیچیک از این محصولات کمک نمیکند ناخن شما زودتر رشد کند. انجام ماساژ ناخن با مرطوب کننده، گردش خون را تقویت میکند ولی ناخن ها با همان سرعت قبل رشد میکنند. اگر بتوانید خود ناخن را تقویت کنید، به نظر میرسد بهتر رشد میکند چون مداوم بخاطر لایه برداری و شکستگی کوتاه نمی شوند.

ارز دیجیتال

برای بیشتر قسمت ها، استفاده از روغن تقویت کننده بهتر از بعضی محصولات است که شکل لاک ناخن هستند. این روغن ها ناخن را قوی میکند و همچنین یک پوشش روزانه برای آن است. در نهایت شما به دنبال ناخن های سخت نیستید. ناخن ها قوی و در عین حال به اندازه ی منعطف هستند.

حتما بخوانید :
10 تا از بهترین و بدترین خوراکی ها برای خوابیدن
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید