آرایش موآرایشی و زیبایی

این مرد موها را به طرز وحشتناکی با یک تبر کوتاه می کند

این مرد موها را به طرز وحشتناکی با یک تبر کوتاه می کندReviewed by on May 1Rating:

درست است که کوتاه کردن مو همیشه لذت بخش ترین تجربه نیست، اما به ندرت پیش می آید که یک کار شاق و ناراحت کننده باشد، مگر اینکه بخواهید موهای خود را با تبر کوتاه کنید. در ادامه با وب سایت بارونه همراه باشید.

آرایشگر موی روسی، دانیل ایستومین از سیبری ترجیح می دهد که صرف نظر از تمام تکنیک های معمولی کوتاهی مو با قیچی، موها را به وسیله یک تبر کوتاه کند (بله همان تبری که از آن برای قطع درختان استفاده می شود).

طبق نیویورک پست، ایستومین می گوید که تکنیک آن برگرفته از یک سری اصول هندسه است، که او آن را با حرفه خود ترکیب کرده و این روش عجیب و غریب خود را به وجود آورده است. او در یک ویدیو این روش را نشان می دهد که در آن یک زن که به وضوع عصبی شده است سرش را بر روی یک میز قرار داده است (مانند وقتی که می خواهند گردن شخصی را بزنند) و ایستومین موهای او را با روش های خشن کوتاه می کند.

هنگامی که موها به اندازه که ای او (یا مشتری) دوست داشت رسید، ایستومین از ابزار خود برای لایه لایه کردن و تر و تمیز کردن موها استفاده می کند. مطمئنا این روش به دقت استفاده از قیچی یا تیغ نیست، و قطعا به راحتی و آرامبخشی یک کوتاهی موی معمولی هم نیست. می توانید خودتان آن را در زیر را مشاهده کنید:

با این تفاسیر بدون توجه به اینکه راجع به این موضوع چه فکری می کنید، باید بدانید این روشی نیست که بخواهید آن را در خانه تمرین کنید.

حتما بخوانید :
نگهداری لوازم آرایشی ; ممکن است ریمل قدیمی شما آنقدرها که فکر می کنید آلوده نباشد
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن