صفحه اصلی / آشپزی / با خوردن تخم مرغ ابری ممکن است تعجب کنید که چرا تابه حال تخم مرغ را به روش های دیگری می خورده اید
image002 1 - با خوردن تخم مرغ ابری ممکن است تعجب کنید که چرا تابه حال تخم مرغ را به روش های دیگری می خورده اید

با خوردن تخم مرغ ابری ممکن است تعجب کنید که چرا تابه حال تخم مرغ را به روش های دیگری می خورده اید

با خوردن تخم مرغ ابری ممکن است تعجب کنید که چرا تابه حال تخم مرغ را به روش های دیگری می خورده ایدReviewed by on May 14Rating:

شما می تواند تخم مرغ را هم بزنید، سرخ کنید، نیمرو درست کنید یا از آن در املت استفاده کنید، اما این روش جدید درست کردن تخم مرغ سرشار از پروتئین، بسیار آسان تر است. ابتدا سفیده را از زرده جدا کنید، سپس سفیده را آنقدر هم بزنید تا پف کرده و سبک شود و آن را در فر قرار دهید تا به مدت ۵ دقیقه بپزد. سپس زرده تخم مرغ را وسط سفیده پف کرده بگذارید که در این مرحله مانند ابر به نظر می رسد، و چند دقیقه دیگر آن را در فر قرار دهید تا زرده بپزد.

تخم مرغ ابری، جدید ترین مدل صبحانه است که به سرعت در حال فراگیر شدن است. تخم مرغ ابری نه تنها یک راه خوب برای شروع روز است، بلکه ظاهر بسیار جذابی دارد. در این جا تعدادی از عکس های این صبحانه الهام بخش را می بینید.

image008 0 - با خوردن تخم مرغ ابری ممکن است تعجب کنید که چرا تابه حال تخم مرغ را به روش های دیگری می خورده اید image004 2 - با خوردن تخم مرغ ابری ممکن است تعجب کنید که چرا تابه حال تخم مرغ را به روش های دیگری می خورده اید image006 3 - با خوردن تخم مرغ ابری ممکن است تعجب کنید که چرا تابه حال تخم مرغ را به روش های دیگری می خورده اید

حتما بخوانید :
طرز تهیه کباب ضیافتی با خمیر یوفکا

درباره

این مطالب را نیز ببینید!

2 8 -  پیتزای پاستایی گوشتی

 پیتزای پاستایی گوشتی

 پیتزای پاستایی گوشتیReviewed by فتح الهی on Oct 25Rating: 4.5پیتزای پاستایی گوشتی پیتزای پاستایی گوشتی این بشقاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *