آشپزینوشیدنی ها

با فریز کردن میوه ها، میان وعده های خود را سریع تر آماده کنید

با فریز کردن میوه ها، میان وعده های خود را سریع تر آماده کنیدReviewed by on May 28Rating:

هنگامی که شما زیاد میوه خریده اید و نمی دانید با آن ها چه کنید، حتی فکرش را هم نکنید که آن ها را دور بریزید. در عوض آن ها را فریز کنید تا بعدا با آن ها اسموتی درست کنید. به راحتی آن ها را قطعه قطعه کرده و به طور جداگانه فریز کنید (توصیه می کنیم که قطعات را روی یک ورق آشپزی یا سینی پهن کنید). سپس وقتی که آن ها یخ زدند، قطعات را جمع کرده و در ظروف محفوظ از هوا یا کیسه های فریزر، بسته بندی کنید.

اولین قدم مهم ترین قدم است به خصوص وقتی که شما برایتان مهم باشد چقدر از میوه را می خواهید مصرف کنید. پهن کردن قطعات میوه بر روی یک سینی باعث می شود تا آن ها در طول فرایند انجماد با یکدیگر آمیخته نشوند. به این ترتیب می توانید هر چند تا از آن ها که نیاز داشتید را جدا کرده و استفاده کنید.

این سه مرحله زیر را دنبال کنید تا ببینید چگونه میوه های تازه را منجمد کنید. یک ورق آشپزی یا سینی (که در فریزر جا شود)، کیسه فریز و ظرف نگهدارنده مواد غذایی و میوه ها را آماده کنید.

چگونه میوه ها را فریز کنیم:

۱- همه میوه ها را شسته و خشک کنید. آن ها پوست کنده، قطعه قطعه کنید و در صورت نیاز، خرابی های آن ها را جدا کنید. یک ورق آشپزی یا سینی با کاغذ روغنی یا سلفون بردارید. میوه ها را روی آن قرار دهید. سینی را در فریزر قرار داده و اجازه دهید میوه ها کاملا منجمد شوند.

حتما بخوانید :
چگونه یک نوشیدنی سبز کامل درست کنیم

۲- هنگامی که میوه ها به طور کامل یخ زدند، قطعات را از سینی جدا کرده و آن ها را داخل کیسه فریزر یا ظروف مخصوص بریزید و در آن را ببندید. روی آن برچسبی بزنید که نام میوه و مقدارآن و تاریخ را نشان می دهد. آن ها را به سرعت در فریزر قرار دهید.

۳- می توانید در طول یک سال از خوردن این میوه های یخ زده با بهترین طعم و بافت و کیفیت، لذت ببرید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن