خوانندگاندنیای هنر

ببینید که صورت تیلور سوئیفت در طول این چند سال چقدر تغییر کرده است

ببینید که صورت تیلور سوئیفت در طول این چند سال چقدر تغییر کرده استReviewed by فتح الهی on Oct 11Rating: 4.5ببینید که صورت تیلور سوئیفت در طول این چند سال چقدر تغییر کرده استتیلور سوئیفت پس از انفجار صحنه ها در سال 2006 راه زیادی را طی کرده است. در ویدیوی بالا ببینید که این خواننده آهنگ "Wildest Dreams" چطور درست جلوی چشمان ما بزرگ شده است!

تیلور سوئیفت پس از انفجار صحنه ها در سال ۲۰۰۶ راه زیادی را طی کرده است. در ویدیوی بالا ببینید که این خواننده آهنگ “Wildest Dreams” چطور درست جلوی چشمان ما بزرگ شده است!

سوئیفت ۲۶ ساله

از آرایش طبیعی و موهای فرفری خود در روزهای “Tim McGraw” در سال ۲۰۰۶ به موهای صاف با چتری و لب های قرمز برای آهنگ سال ۲۰۱۲ خود “I knew you were Trouble” تغییر پیدا کرد. در حال حاضر، او پس از اتمام تور آخرین آلبومش، به نام “۱۹۸۹” ، به یک بلوند پلاتینه تبدیل شده است.

ظاهر جدید و درخشان خواننده آهنگ “New Romantics”،

که آن را اولین بار در آوریل ۲۰۱۶ دیدیم، به لطف آنا وینتور است. “ما خیلی دوست داشتیم که ظاهر تیلور تغییر کند و کمی حال و هوای راک اند رول به او بدهد. “وینتور ظاهر تند و تیز و موهای بلوند روشن را، که در ماه مه در Vogue عرضه شد در Today Show 14 آوریل به اشتراک گذاشت. “ما عاشق ظاهر جدید او شده بودیم. ما فکر می کنیم که او جوان و مدرن و متفاوت به نظر می رسد.”

حتما بخوانید :
کیتی پری از استایل خانواده کارداشیان تقلید کرد و آن ها خوششان آمد

برای دیدن تمام استایل های تیلور سوئیفت در ۱۰ سال گذشته، ویدیوی بالا را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن