صفحه اصلی / دنیای هنر / بازیگران / برد پیت هنگام خارج شدن از استودیوی هنری خود با یک تیشرت سفید ساده دیده شد که او را بسیار جذاب کرده بود
image001 0 2 - برد پیت هنگام خارج شدن از استودیوی هنری خود با یک تیشرت سفید ساده دیده شد که او را بسیار جذاب کرده بود
PREMIUM EXCLUSIVE. Coleman-Rayner. Los Angeles, CA, USA Brad Pitt channels his inner James Dean as he emerges from his art studio sporting a brand new tattoo on his left arm. The 53-year-old looked devastatingly handsome in a tight fitting white T-shirt, navy denim jeans and Chelsea boots. His new motorcycle inkling - which he showed off in full during a recent GQ photoshoot - was partially visible on his left bicep. Tel US (001) 310 474 4343 - Office www.coleman-rayner.com

برد پیت هنگام خارج شدن از استودیوی هنری خود با یک تیشرت سفید ساده دیده شد که او را بسیار جذاب کرده بود

برد پیت هنگام خارج شدن از استودیوی هنری خود با یک تیشرت سفید ساده دیده شد که او را بسیار جذاب کرده بودReviewed by on May 14Rating:

چه کسی می دانست که یک تیشرت می تواند کسی را انقدر جذاب کند؟

برد پیت سه شنبه در حال بیرون آمدن از استودیوی خود در لس انجلس بود و این مرد ۵۳ ساله فوق العاده جذاب به نظر می رسید. او با پوشیدن یک تیشرت سفید ساده و شلوار جین به همراه عینک دوری و چکمه های جیر قهوه ای دیده شد که او را بسیار جذاب کرده بود. در زیر آستین کوتاه تیشرت او، تتوی جدید موتورسیکلت به چشم می خورد که روی بازوی چپش قرار داشت.

و سرگرمی جدید کشف شده این بازیگر خوش تیپ چیست؟ او اخیرا در مصاحبه با جی کیو استایل گفته است “من در حال رفتن به استودیوی مجسمه سازی یکی از دوستانم بودم که وقت زیادی را آن جا می گذرانم. من همه چیز درست می کنم. با خاک رس، گچ، میلگرد و چوب کار می کنم و سعی می کنم کار با مواد مختلف را یاد بگیرم… سعی می کنم به جای صحبت کردن، آن چیزی را که می توانم بسازم. من صدایی که نیاز دارم را در آن جا پیدا کردم.”

حتما بخوانید :
ظاهر شدن کلویی کارداشیان برای اولین بار پس از خبرهای بارداری!

درباره

این مطالب را نیز ببینید!

بهبود سلامتی لیدی گاگا

لیدی گاگا پس از بهبود مشکلات سلامتی، تمرینات پیلاتس و یوگا کار می کند

لیدی گاگا پس از بهبود مشکلات سلامتی، تمرینات پیلاتس و یوگا کار می کندReviewed by …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *