بازیگراندنیای هنر

برد پیت پس از برخورد با وینشتاین به علت آزار گوئینت پالترو، چیزهای زیادی برای از دست دادن داشت

برد پیت پس از برخورد با وینشتاین به علت آزار گوئینت پالترو، چیزهای زیادی برای از دست دادن داشتReviewed by اعطاسی on Oct 12Rating: 4.0برد پیت پس از برخورد با وینشتاین به علت آزار گوئینت پالترو، چیزهای زیادی برای از دست دادن داشتگوئینت ادعا کرده بود که توسط هاروی وینشتاین از نظر جنسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته، و دوست پسرش برد پیت، با او برخورد کرده است. حالا ما جزئیات بیشتری درباره رویارویی برد و وینشتاین داریم.

گوئینت ادعا کرده بود که توسط هاروی وینشتاین از نظر جنسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته، و دوست پسرش برد پیت، با او برخورد کرده است. حالا ما جزئیات بیشتری درباره رویارویی برد و وینشتاین داریم.

گوئینت پالترو که در حال حاضر ۴۵ سال دارد، تنها ۲۲ سال داشت که ادعا کرد هری وینشتاین۶۵ ساله ، تهیه کننده هالیوودی، او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. در توصیف مفصل او در آن زمان، گفته می شود وینشتاین سعی کرده او را با فریب به اتاق هتل خود بازگرداند،

 

گوئینت به یاد می آورد که این را به دوست پسرش در آن دوران یعنی برد پیت، که اکنون ۵۳ ساله است، گفته بود. برد در نهایت با وینشتاین مواجه شد، جایی که به او هشدار داد که از گوئینت دور بماند. و برد داستان گوئینت را از طریق یک بیانیه تایید کرد. در حال حاضر، ما چیزهای بیشتری درباره آن دوران پر تنش در دهه ۹۰ به یاد می آوریم.

حتما بخوانید :
نیکول کیدمن درباره بوسیدن الکساندر اسکارشگرد در مراسم امی اواردز توضیح می دهد

 

یک منبع نزدیک به برد به ما گفت “برد یکی از افرادی است که پا پیش گذاشت و با هاروی روبرو شد،” ]پس از ترسیدن گوئینت برای مواجهه با او[، و این زمانی بود که برای حرفه ی برد پیت خیلی ریسکی بود. چرا؟ – “این زمانی بود که برد ستاره ای با استعداد در صنعت فیلم نبود، بنابراین او با صحبت کردن با وینشتاین در مورد رفتار وی در رابطه با گوئینت، چیزهای زیادی برای از دست دادن داشت.” خوشبختانه، پس از رویارویی برد و گوئینت با هاروی، شغل هیچ کدام به خطر نیفتاد.

 

هنگامی که برد با وینشتاین مواجه شد، او این تهیه کننده را “تهدید” کرد، یک منبع به مجله پیپل گفت که برد “درست جلوی صورت او قرار گرفت، انگشتش را روی قفسه سینه هاروی گذاشت و گفت : دیگر هیچوقت این کار را با گوئینت نمی کنی.” منبع ما گفت که برد “روشن کرد که اگر دوباره وینشتاین هر گونه تلاشی برای ارتباط با گوئینت انجام دهد، این کار عواقبی خواهد داشت” و این را با “فریاد کشیدن برد بر سر هاروی” توصیف کرد.

 

اگر چه حرفه گوئینت و برد پس از زمان پر سر و صدایی که با وینشتاین داشتند، رونق گرفت اما منبع ما می گوید که “برد پس از این اتفاق، سال ها از هاروی و شرکت تهیه کنندگی اش دور مانده است. برد تصمیم گرفت که پس از آن با هاروی کار نکند. تنها زمانی که او راضی شد با هاروی کار کند، در فیلم ”Inglorious Bastards” [۲۰۰۹] بود، زیرا برد در مورد کار با کوئنتین تارانتینو که این فیلم را کارگردانی می کرد، یکدنده بود. منبع ما گفت “با این حال، در زمان فیلمبرداری، تعامل برد با هاروی بسیار کم بود. اخبار و اتهامات اخیر به عنوان یادآوری برای برد در مورد نوع شخصیت هاروی است.”

حتما بخوانید :
آموزش بهداشت روانی که مادر لیدی گاگا آرزو می کند آن را زودتر آموخته بود

 

همانطور که می دانید، گوئینت یکی از بسیار هنرپیشه هایی است (از جمله آنجلینا جولی۴۲ ساله) ، که در مورد تجربیات نامناسب خود با وینشتاین در سراسر حرفه خود ادعاهایی داشته اند. الگویی با ادعاهای بسیار از آزار و اذیت جنسی این بود که قربانیان ادعا می کردند به دلیل موقعیتی که وینشتاین در صنعت فیلم و سینما داشت، از صحبت درباره آن ترس داشته اند.

 

گوئینت در یک مصاحبه اختصاصی با نیویورک تایمز [منتشر شده در ۱۰ اکتبر]، درمورد زمانی که وینشتاین از او خواسته بود به دلیل مسئله ای که هاروی ادعا می کند کاری بوده است، به اتاقش بیاید، جزئیات را توضیح می دهد. گرچه گوئینت گفت که این جلسه “بدون اتفاق” پیش رفته، اما او ادعا می کند که وینشتاین تلاش کرد او را برای ماساژ به اتاقش برگرداند.

 

گوئینت به نیویورک تایمز گفت: “من بچه بودم و گیج شده بودم.” او ادامه داد تا اعتراف کند که درخواست های فریبننده هاروی را رد کرده است. او به هاروی گفته است: “من فکر کردم شما عمو هاروی من هستید”، و گفت که را به عنوان مربی اش میدانسته. گوئینت اعتراف کرد که در آن زمان ترسیده بوده و می گوید “از من انتظار می رفت که این راز را پیش خودم حفظ کنم”.

 

با این حال، اکنون زنان زیادی ادعا کرده اند که توسط وینشتاین از نظر جنسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند، گوئینت گفت: این نوع مسائل باید پایان یابد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن