جراحی زیباییزیبایی و سلامت

بلوتاکس : چرا زنان به پوست سرشان بوتاکس تزریق می کنند

بلوتاکس : چرا زنان به پوست سرشان بوتاکس تزریق می کنندReviewed by اعطاسی on Oct 14Rating: 4.5بلوتاکس : چرا زنان به پوست سرشان بوتاکس تزریق می کننداین خبر رسمی است: بوتاکس فقط برای صورت شما نیست! بعد از سال ها استفاده از بوتاکس به عنوان یک روش جایگزین، ما اکنون می توانیم از اصطلاح بلوتاکس (Blotox) به عنوان عمل تزریق بوتاکس به پوست سر برای کاهش تعریق را استفاده کنیم که این روزها کاملا محبوب شده است.

این خبر رسمی است: بوتاکس فقط برای صورت شما نیست! بعد از سال ها استفاده از بوتاکس به عنوان یک روش جایگزین، ما اکنون می توانیم از اصطلاح بلوتاکس (Blotox) به عنوان عمل تزریق بوتاکس به پوست سر برای کاهش تعریق را استفاده کنیم که این روزها کاملا محبوب شده است.

دکتر میشل هنری متخصص پوست به ما گفت: “من برای حدود هشت سال است که بلوتاکس را انجام می دهم. من بیمارانی داشتم که به انجام این کار اصرار داشتند زیرا نمی خواستند مدل موهایشان خراب شود. این برای زنان شاغل که می خواهند فعالیت کنند اما همچنان عالی بنظر برسند، خوب است. با انجام بلوتاکس برای افرادی که موهای حالت دار یا فرفری دارند، آنها می توانند مدت زمان بیشتری موهای صاف داشته باشند.

9swe68239t542o343432erwe - بلوتاکس : چرا زنان به پوست سرشان بوتاکس تزریق می کنند

ما می دانیم که فعالیت داشتن و مجبور شدن به شستن مو و درست کردن آن از اول می تواند سخت باشد، بنابراین این یک راه حل عالی به نظر می رسد!

دکتر سیندی بای، متخصص پوست، به ما گفت: “آنها دیگر زیاد عرق نخواهند کرد، بنابراین مدل موهایشان مدت بیشتری می ماند و موهایشان چرب به نظر نمی رسد. جالب است که بدانید بلوتاکس تا چه حد می تواند کمک کننده باشد.”

حتما بخوانید :
سازمان FDA به تازگی فیلری را تایید کرد که در نوع خودش اولین است

یکی از دلایل استفاده از بوتاکس در پوست سر، روند در حال رشد شستن کمتر مو برای حفظ سلامتی مو است.

اگرچه استفاده از بوتاکس فقط برای درمان خطوط پنجه کلاغی، پیشانی و خطوط خفیف توسط FDA تأیید شده است، اما متخصصین پوست در سالهای مختلف از آن در مناطق شگفت انگیزی استفاده کرده اند. بیماران می توانند برای کاهش تعریق بیش از حد، بوتاکس را در زیر بغل خود دریافت کنند.

دکتر بای می گوید: “هر سال یک افزایش ۵ درصدی در عمل های زیبایی شناختی در مردان مشاهده می شود و انتظار می رود که این بیشتر هم شود.” دکتر هنری افزود: “مردان مسن تر می بینند که همسرانشان مورد درمان قرار می گیرند و با نشاط تر می شوند و این آنها را نیز تشویق به انجام این کار می کند.”

ما می خواهیم که مردان نیز برای حفظ ظاهر خود تلاش کنند، اما فقط مطمئن شوید که برای دریافت بوتاکس به یک دکتر متخصص پوست و جراح پلاستیک مراجعه می کنید. دکتر بای توضیح می دهد: “افراد بر این باورند که بوتاکس آسان است، به همین دلیل پیش کسانی می روند که تحت آموزش هستند. برای برخی از کاربردهای جدیدتر، دکتر واقعا نیاز به دانستن آناتومی شما دارد. اشتباه کردن در این کار واقعا آسان است. “

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن