جراحی زیباییزیبایی و سلامت

بوتاکس نوجوانان در حال ظهور است، اما دلیل آن چیزی نیست که شما فکر می کنید

بوتاکس نوجوانان در حال ظهور است، اما دلیل آن چیزی نیست که شما فکر می کنیدReviewed by اعطاسی on Oct 12Rating: 4.0بوتاکس نوجوانان در حال ظهور است، اما دلیل آن چیزی نیست که شما فکر می کنیداگر فکر می کنید نگرانی در مورد آکنه و اصرار کردن به مادرتان برای اینکه موافقت کند تا در مهمانی ریمل بزنید، معضل زیبایی در دوران نوجوانی حساب می شود، احتمالا خبرهای جدید مراقبت از پوست، برای شما کمی تکان دهنده است.

بوتاکس نوجوانان در حال ظهور است

بوتاکس ؛ اگر فکر می کنید نگرانی در مورد آکنه و اصرار کردن به مادرتان برای اینکه موافقت کند تا در مهمانی ریمل بزنید، معضل زیبایی در دوران نوجوانی حساب می شود، احتمالا خبرهای جدید مراقبت از پوست، برای شما کمی تکان دهنده است.

طبق مطالعات متعدد، ” بوتاکس نوجوانان ” (از جمله استفاده از نورومدولاتورهایی مانند Dysport و Xeomin) در حال افزایش است. تا آنجا که برنت سوندرز، مدیرعامل Allergan، سازنده بوتاکس آرایشی و پدر دو دختر نوجوان، چند ماه پیش به این موضوع اشاره کرده است.

در حالیکه علاقه به بوتاکس در حال رشد است، باید به یاد داشته باشیم که هر کسی که زیر سن ۱۸ سال است هنوز در حال بلوغ است. بدن و ظاهر او هنوز در حال تغییر است. بلوغ احساسی در فرآیند تصمیم گیری برای درک کامل گزینه های درمان و پیامدهای احتمالی آنها بسیار مهم است. سوندرز در یک پست در وبلاگش نوشت: بسیاری از نوجوانان به این سطح بلوغ نرسیده اند.

لین هاون، متخصص پوست نیز همین نظر را دارد. او می گوید: “به نظر من استفاده از بوتاکس در نوجوانان صرفا به لحاظ زیبایی شناختی مناسب نیست”، او می گوید تنها دو سناریو وجود دارد که او می تواند نورومدولاتورها را برای نوجوانان در نظر بگیرد. “اولین مورد، درمان میگرن است که می تواند شدید و ناتوان کننده باشد. بوتاکس یک درمان مورد تایید FDA برای میگرن است و می تواند برای این مشکل بسیار خوب عمل کند. دوم: هیپرهیدروز که یک بیماری تعریق بیش از حد است.

حتما بخوانید :
خوارکی های مفید ؛ آیا شما باید این 7 ماده مغذی را بخورید؟

 

“من بیماران نوجوانی که به دلیل این مشکلات نمی توانند به مدرسه یا باشگاه بروند، و همچنین صاحبان کسب و کار که در طول جلسات کاری در لباسهای خود عرق می کنند را با این روش درمان کرده ام. بوتاکس برای این وضعیت بسیار موثر است و می تواند کیفیت زندگی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. “

اما جنین داونی، متخصص پوست در نیوجرسی می گوید انتخاب استفاده از نورومدولاتور ها در افراد جوان تر، دلیل خوبی دارد. “این کار در حال افزایش است، زیرا بچه ها به دلیل استفاده نکردن از کرم های ضد آفتاب، ورزش نکردن و یا استفاده از تخت های برنز کننده، به پوست خود آسیب زده اند و سپس متوجه می شوند که خطوطی روی صورتشان دارند  که برای افراد ۲۰ تا ۳۰ ساله است.”

او افزود: “این یک پدیده ترسناک است. کودکان و نوجوانان باید تشویق شوند که از ضدآفتاب استفاده کنند و همواره آن را تجدید کنند. آنها همچنین باید تشویق شوند تا هرگز از تختهای برنزه استفاده نکنند زیرا سبب ایجاد چین و چروک پوست و سرطان پوست و همچنین تن نامطلوب پوست می شود. “

در حالی که کلی بومر، ​​جراح پلاستیک صورت هنوز نوجوانانی را می بیند که به او مراجعه می کنند، او بیمارانی را در اوایل ۲۰ سالگی آنها درمان کرده است که “تحصیل کرده بودند و به بوتاکس و پرکننده ها علاقه مند بوده اند”.

بومر می گوید “من فکر می کنم که جمعیت جوانتر در شرایط خاص می توانند از بوتاکس یا دیگر نورومدولاتورها و پرکننده ها بهره مند شوند. من فکر می کنم این برای کسانی که میراث ژنتیکی ناخوشایندی از ساختار صورت دارند که باعث انقباضات عضلانی بیش از حد فعال می شود و برای کسانی که نسبت های صورتشان از نظر زیبایی ناسازگار است، بهترین انتخاب است.

حتما بخوانید :
فصل زمستان و کرم مرطوب کننده مناسب

 

مثال های عالی از این موارد، یک چانه ناقص است که عضلات آن انقباض بیش از حد دارند و یا انقباض بیش از حد عضلات لبخند در اطراف بینی که منجر به پیدا شدن لثه ها هنگام لبخند زدن می شود. “

در واقع، دکتر بومر می گوید که اخیرا یک دختر جوان در اوایل دهه ۲۰سالگی را درمان کرده که این مشکلات را داشته است، همراه با آکنه غیرقابل کنترل. “او تغییر فوق العاده ای کرده و زیبا شده است. او اعتماد به نفس تازه ای پیدا کرده و به ما گفت که اخیرا غریبه ها وقتی او را در خیابان می بینند می گویند چقدر زیباست!”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن