صفحه اصلی / دنیای هنر / خوانندگان / بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسند
3 7 - بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسند

بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسند

بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسندReviewed by فتح الهی on Oct 16Rating: 4.0بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسند بلو آیوی فقط در استعداد موسیقی به مادرش نرفته است؛ او همچنین ظاهری شبیه به مادرش دارد. مادر بیانسه تینا نالز لاوسون اخیرا با انتشار عکسی قدیمی از بچگی های بیانسه در آرایشگاه، این موضوع را ثابت کرده است.

بلو آیوی فقط در استعداد موسیقی به مادرش نرفته است؛ او همچنین ظاهری شبیه به مادرش دارد. مادر بیانسه تینا نالز لاوسون اخیرا با انتشار عکسی قدیمی از بچگی های بیانسه در آرایشگاه، این موضوع را ثابت کرده است.

او نوشت “بیانسه در این عکس مثل بلو آیوی به نظر نمی رسد؟!! او در حال بافت مو توسط تونی است.” مردم هم نظراتی مانند “مطمئنا همینطور است!!” و ” اوه خدای من، چقدر بلو به او شباهت دارد!” را در زیر پست او نوشتند.

اگر به عکسی که نالز لاوسون، در ماه مارس از بلو آیوی به اشتراک گذاشت، نگاه کنید می توانید به وضوح این شباهت را ببینید. او حتی همان بافت ها را نیز دارد.

کودکی بیانسه

بلو آیوی دختر بیانسه

با این حال، همانطور که بسیاری از مردم اظهار داشتند که بلو آیوی شکل جی زی است، چند وقت پیش عکس بلو و پدرش در بازی MBA که دقیقا یک حالت چهره داشتند، بسیار پر بازدید شد. به هر دلیلی، او می تواند هم شبیه به پدرش باشد و هم شبیه به مادرش، که باعث می شود این خانواده حتی دوست داشتنی تر هم باشند.

بلو آیوی و پدرش جی زی در بازی MBA

 

حتما بخوانید :
برد پیت پس از برخورد با وینشتاین به علت آزار گوئینت پالترو، چیزهای زیادی برای از دست دادن داشت

درباره فتح اللهی پور

این مطالب را نیز ببینید!

بهبود سلامتی لیدی گاگا

لیدی گاگا پس از بهبود مشکلات سلامتی، تمرینات پیلاتس و یوگا کار می کند

لیدی گاگا پس از بهبود مشکلات سلامتی، تمرینات پیلاتس و یوگا کار می کندReviewed by …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *