خوانندگاندنیای هنر

بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسند

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسندReviewed by فتح الهی on Oct 16Rating: 4.0بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسند بلو آیوی فقط در استعداد موسیقی به مادرش نرفته است؛ او همچنین ظاهری شبیه به مادرش دارد. مادر بیانسه تینا نالز لاوسون اخیرا با انتشار عکسی قدیمی از بچگی های بیانسه در آرایشگاه، این موضوع را ثابت کرده است.

بلو آیوی فقط در استعداد موسیقی به مادرش نرفته است؛ او همچنین ظاهری شبیه به مادرش دارد. مادر بیانسه تینا نالز لاوسون اخیرا با انتشار عکسی قدیمی از بچگی های بیانسه در آرایشگاه، این موضوع را ثابت کرده است.

او نوشت “بیانسه در این عکس مثل بلو آیوی به نظر نمی رسد؟!! او در حال بافت مو توسط تونی است.” مردم هم نظراتی مانند “مطمئنا همینطور است!!” و ” اوه خدای من، چقدر بلو به او شباهت دارد!” را در زیر پست او نوشتند.

اگر به عکسی که نالز لاوسون، در ماه مارس از بلو آیوی به اشتراک گذاشت، نگاه کنید می توانید به وضوح این شباهت را ببینید. او حتی همان بافت ها را نیز دارد.

کودکی بیانسه

بلو آیوی دختر بیانسه

با این حال، همانطور که بسیاری از مردم اظهار داشتند که بلو آیوی شکل جی زی است، چند وقت پیش عکس بلو و پدرش در بازی MBA که دقیقا یک حالت چهره داشتند، بسیار پر بازدید شد. به هر دلیلی، او می تواند هم شبیه به پدرش باشد و هم شبیه به مادرش، که باعث می شود این خانواده حتی دوست داشتنی تر هم باشند.

خرید کاندوم gifbanner - بیانسه و دخترش بلو آیوی در این عکس قدیمی مثل دوقلوها به نظر می رسند

بلو آیوی و پدرش جی زی در بازی MBA

 

حتما بخوانید :
بیماری فیبرومیالژیای لیدی گاگا او را در کانون توجه قرار داده است
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید