صفحه اصلی / دنیای هنر / خوانندگان / بینندگان مسابقه ایکس فکتور، نظرات شارون درباره “اعتماد به نفس” را به شدت مورد انتقاد قرار دادند
er8e4grtg4gyr45h54754h5453ggh6er - بینندگان مسابقه ایکس فکتور، نظرات شارون درباره "اعتماد به نفس" را به شدت مورد انتقاد قرار دادند

بینندگان مسابقه ایکس فکتور، نظرات شارون درباره “اعتماد به نفس” را به شدت مورد انتقاد قرار دادند

بینندگان مسابقه ایکس فکتور، نظرات شارون درباره "اعتماد به نفس" را به شدت مورد انتقاد قرار دادندReviewed by اعطاسی on Oct 9Rating: 4.0بینندگان مسابقه ایکس فکتور، نظرات شارون درباره "اعتماد به نفس" را به شدت مورد انتقاد قرار دادندشب گذشته (7 اکتبر)، نیکول کالدول، شرکت کننده مسابقه ایکس فکتور برای ماندنش در مسابقه جنگید، هر چند که به نظر می رسید در طول راه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است.

شب گذشته (۷ اکتبر)، نیکول کالدول، شرکت کننده مسابقه ایکس فکتور برای ماندنش در مسابقه جنگید، هر چند که به نظر می رسید در طول راه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است.

این دختر ۲۷ ساله، کاوری از آهنگ ‘If I Ain’t Got You’ از الیشا کیز را اجرا کرد، هر چند که پیشاپیش درباره مشکل اعتماد به نفسش، صادقانه با داوران صحبت کرده بود.

این در حالی بود که سایمون کاول، یکی از داوران ایکس فکتور به او گفت: “تو صدای خوبی داری، اما طوری اجرا می کنی انگار که خواب هستی.”

با این حال، نیکول شرزینگر به شدت برای این شرکت کننده نگران بود، و به دیگر داوران گفت “اعتماد بنفس او بسیار کم است، من فقط می خواهم بدانم که چه چیزی در فکر او می گذرد.”

نیکول کالدول به آنها گفت: “من احساس می کنم که به اندازه کافی خوب نیستم.”

شرزی به او پاسخ داد “چرا، هستی”. چرا برای مردم نمی خوانی؟ تو تنها کسی هستی که می تواند اینکار را انجام دهد. اما تو باید خودت را باور داشته باشی، چون اگر تو باور نداشته باشی، ما هم نمی توانیم به تو باور داشته باشیم.”

حتما بخوانید :
برد پیت پس از برخورد با وینشتاین به علت آزار گوئینت پالترو، چیزهای زیادی برای از دست دادن داشت

پس از آن، این شرکت کننده، یک بار دیگر این آهنگ را خواند، و مخاطبان را شگفت زده کرد و هرگونه شک و تردید را از بین برد.

تمام چیزی که او نیاز داشت کمی نصیحت از طرف نیکول شرزینگر بود!

درباره اعطاسی

این مطالب را نیز ببینید!

بهبود سلامتی لیدی گاگا

لیدی گاگا پس از بهبود مشکلات سلامتی، تمرینات پیلاتس و یوگا کار می کند

لیدی گاگا پس از بهبود مشکلات سلامتی، تمرینات پیلاتس و یوگا کار می کندReviewed by …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *