صفحه اصلی / حیوانات خانگی / تربیت سگ ؛ ۵ پروژه بهبود خانه برای صاحبان سگ
1 11 - تربیت سگ ؛ 5 پروژه بهبود خانه برای صاحبان سگ

تربیت سگ ؛ ۵ پروژه بهبود خانه برای صاحبان سگ

تربیت سگ ؛ 5 پروژه بهبود خانه برای صاحبان سگReviewed by فتح الهی on Jul 10Rating: 4.5تربیت سگ ؛ 5 پروژه بهبود خانه برای صاحبان سگهر کس که با یک سگ زندگی می کند می داند که این دوستان خزدار به سرعت به اعضای مهم خانواده تبدیل می شوند

هر کس که با یک سگ زندگی می کند می داند که این دوستان خزدار به سرعت به اعضای مهم خانواده تبدیل می شوند. ما در مورد شادی و آرامش آنها، مثل یک انسان دیگر که دوستش داریم، نگرانیم. می خواهیم سگ هایمان در خانه ما احساس امنیت داشته باشند و خیالمان راحت باشد که وقتی سرکار هستیم، خانه ما یک مکان امن و راحت برای آن هاست.

طبق یک گزارش از انجمن ملی مسکن (NAR) که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، ۹۹ درصد از افرادی که حیوانات خانگی دارند، این حیوانات را به عنوان اعضای خانواده خود می دانند. نظرسنجی NAR همچنین دریافت که اکثر خانوارهای آمریکایی در حال حاضر حیوان خانگی دارند یا در آینده قرار است حیوان خانگی داشته باشند و این نشان می دهند که حیوانات خانگی محبوب و مهم هستند.

اگر می خواهید برای حیوان خانگیتان ارزش بیشتری بگذارید و این عضو خانواده شما بیشتر در منزل احساس راحتی کند، یک یا چندتا از این پروژه های بهبود خانه را در نظر داشته باشید. این پروژه ها خیلی هزینه زیادی ندارند و اکثر آنها کارهایی هستند که خودتان باید در خانه انجام دهید که حتی افراد بی تجربه نیز می توانند این کار را بکنند.

اگر شما یک عضو خانواده دارید که نیازهای فیزیکی و شیوه زندگی خاصی دارد، می خواهید تلاش کنید تا آنها را بپذیرید، درست است؟

بسیاری از مردم در مورد حیوانات خانگی خود چنین احساسی دارند. بررسی NAR نشان داد که ۵۲ درصد از صاحبان حیوانات خانگی اصلاحات خانگی را انجام داده اند تا حیوانات راحت تر باشند. این پروژه ها اغلب کیفیت زندگی انسان ها را نیز بهبود می بخشد و باعث می شود که آنها برای همه کسانی که در خانه هستند، ارزش قائل شوند.

حتما بخوانید :
توصیه هایی در مورد رفتار سگ ها

کمی توجه خاص به سگتان نه تنها باعث می شود که خانه شما برای شما و بقیه مناسب تر شود، بلکه بسیاری از این پروژه ها همچنین ارزش خانه شما را بالا می برد و برای دیگر صاحبان حیوان خانگی که دنبال یک خانه جدید هستند، جذاب تر می شود.

طبق گزارش دهندگان نظرسنجی NAR، این پنج پروژه که در زیر ذکر شده است، محبوب ترین بازسازی های انجام شده توسط شرکت کنندگان بوده اند. این به این معنی است که نه تنها انجام آن ها آسان است، بلکه همچنین به احتمال زیاد برای خریداران آینده نگر که به دنبال ارائه یک شیوه زندگی خوب برای سگ و گربه خود هستند، بسیار جذاب است.

پروژه ۱: ایجاد یک حصار برای سگ

قرار دادن فنس در اطراف حیاط ، محبوب ترین پروژه بهبود خانه در بین صاحبان حیوانات خانگی بود که به نظرسنجی NAR پاسخ داده بودند. ۲۳ درصد از کسانی که مورد بررسی قرار گرفتند گفتند برای سگ های خود حصار ساخته اند.

حتی این افراد، وجود حصار را به عنوان یک ویژگی حیاتی قلمداد می کنند، و ۹۱٪ گزارش داده اند که پیدا کردن یک خانه با حیاط حصار دار بسیار مهم است. اگر شما جزء گروهی هستید که در حیاط خانه تان حصار وجود ندارد، می توانید به راحتی آن را درست کنید.
شما چندین گزینه برای نوع ماده به کار رفته در حصار دارید. چوب و وینیل دوتا از رایج ترین گزینه ها هستند.

نرده های چوبی، کلاسیک به نظر می رسند، در حالی که وینیل با دوام بوده و تقریبا نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد. هر دو گزینه خوبی برای حصار بندی سگ ها هستند، به خصوص سگ های بزرگ که ممکن است بتوانند حصارهای شکننده تر را پاره و خراب کنند.

پروژه ۲: سرمایه گذاری در کفپوش های مقاوم به پنجه سگ

حیوانات خانگی دوست دارند روی زمین راه بروند. سگ های شما می توانند علامت پنجه خود را در فرش، کف چوبی و مشمع کف اتاق به جا بگذارند – این می تواند غیر عمدی باشد، یا مثلا وقتی که به دنبال غذا می روند اتفاق بیفتد. کف لمینیت، که جذاب و با دوام بوده و تمیز کردنش آسان است، یک گزینه فوق العاده برای یک خانواده دارای حیوانات خانگی است.

حتما بخوانید :
عوامل تهدید کننده سلامتی در بچه گربه ها

این امر توضیح می دهد که چرا ۱۰٪ از افراد مورد بررسی توسط NAR تصمیم به نصب کف لمینیت در خانه های خود گرفتند. این پروژه نوسازی منجر به “نمره رضایت” ۹٫۴ از ۱۰ در میان کسانی بود که مورد بررسی قرار گرفتند.
برخی از کفپوش های لمینیتی را خودتان می توانید به راحتی نصب کنید، این گزینه برای علاقه مندان به کارهای خانگی و کسانی که به دنبال صرفه جویی در هزینه های خود در بازسازی هستند، بهتر است.

پروژه ۳: یک پورتال سگ نصب کنید

حیوانات خانگی ما همیشه طبق برنامه ما کار نمی کنند. گاهی اوقات وقتی شما می خواهید در را ببندید و به سر کار بروید، آنها سعی دارند بیرون بیایند و زیر نور خورشید دراز بکشند. اینکه به سگ خود این قدرت را بدهید تا هرموقع دلش خواست از خانه بیرون برود واقعا لوکس است، و به همین دلیل است که در وهله اول، درب های مختص سگ و گربه اختراع شدند.

احتمالا به همین دلیل است که نصب درب های مخصوص سگ، دومین پروژه پرطرفدار در میان صاحبان حیوانات خانگی بود که توسط NAR مورد بررسی قرار گرفتنه بودند. و ۱۲ درصد گزارش دادند که این کار را به اتمام رسانده اند.
هزینه های مربوط به نصب درب سگ براساس عواملی مانند اندازه، جنس ماده درب و اینکه آیا شما خودتان این کار را انجا می دهید یا قرار است با پیمانکار کار کنید، متغیر است.
شما می توانید خرید را خودتان انجام داده و در هزینه ها صرفه جویی کنید.

پروژه ۴: برای بچه گربه خود یک حریم خصوصی ایجاد کنید

حتما بخوانید :
زبان بدن سگ ها: دلیل نشان دادن دندان ها چیست ؟

جعبه بستر گربه بخش مهمی از داشتن یک گربه است، اما آنها خیلی تجربه خوبی برای گربه ها نیستند. طبق نظرسنجی NAR، ۳٪ از صاحبان حیوانات خانگی یک کمد مخصوص بستر گربه در خانه های خود نصب کرده اند. اگر شما یک سگ و یک گربه دارید، باید این کار را انجام دهید!

من می دانم که این ناخوشایند به نظر می رسد، اما سگ شما توسط “آب نبات بچه گربه! ” که در جعبه بستر باقی مانده است، تحریک می شود. در حالی که احتمالا بستر گربه برای سگ شما سمی نیست، اما می تواند برخی از مشکلات جدی سلامت را برای او به وجود بیاورد که شامل ناراحتی های گوارشی یا انسداد روده می شود.

نصب یک کمد جدید در خانه شما غیرممکن نیست. در حقیقت، این می تواند یک پروژه نسبتا مقرون به صرفه باشد، مخصوصا اگر فضا به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند گربه شما و یک جعبه بسترگربه یا جعبه بستر چمن سگ شما را در خود جای دهد.

پروژه ۵: یک استخر مخصوص سگ

استخر و حوض همیشه یک جاذبه سرگرم کننده برای حیاط یا باغ شما محسوب می شود. ۲٪ از پاسخ دهندگان نظرسنجی NAR احساس کردند که حیوانات خانگی آن ها شایسته یک استخر هستند.

شما لزوما مجبور نیستید کل حیاط را فقط برای سگ خود تبدیل به یک استخر کنید. حتی یک فواره می تواند زیبایی و ویژگی های زیادی را که حیوان خانگی شما دوست دارد، داشته باشد.

نصب یک استخر می تواند بسیار گران باشد، بنابراین اگر می خواهید درست کردن یک منبع آب برای حیوان خانگی خود را ساده نگه دارید، می توانید یک سیستم آب پاشی خودکار یا یک فواره برای خنک کردن سگتان در روزهای گرم، نصب کنید.
نصب سیستم آب پاشی خودکار دارای مزیت های اضافی است که به شما کمک می کند تا باغچه خود را آب بدهید، بنابراین فواید این پروژه فراتر از لذت بردن حیوان خانگی شما است.

تشریفات عروسی

درباره فتح اللهی پور

این مطالب را نیز ببینید!

واکسن حیوانات خانگی

واکسن تا چه مدت حیوان خانگی شما را از بیماریها محافظت میکند؟

واکسن تا چه مدت حیوان خانگی شما را از بیماریها محافظت میکند؟Reviewed by اعطاسی on …

یک دیدگاه

  1. خیلی جالب بود تربیت سگ خیلی مهمه که درست انجام بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *