آرایش صورتآرایشی و زیبایی

ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوست

ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوستReviewed by اعطاسی on Oct 6Rating: 4.0ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوستامروزه شما می توانید هر رنگ رژ لبی که دوست دارید را استفاده کنید، هر چیزی از رنگ سبز گرفته تا قرمز و سیاه. اما اگر شما دنبال تن رنگی هستید که برای چهره شما زیباترین باشد، در اینجا می توانید از راهنمایی های میکاپ آرتیست، تیفانی پاتون استفاده کنید.

امروزه شما می توانید هر رنگ رژ لبی که دوست دارید را استفاده کنید، هر چیزی از رنگ سبز گرفته تا قرمز و سیاه. اما اگر شما دنبال تن رنگی هستید که برای چهره شما زیباترین باشد، در اینجا می توانید از راهنمایی های میکاپ آرتیست، تیفانی پاتون استفاده کنید.

پوست معمولی با ته رنگ های گرم

q3vbn65fbg4rut54rfet45weri7uj6ytruregurtg5534tg435 - ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوست

اولین قانون، پیدا کردن یک رژ لب درخشان است؟ نه، هیچ قانونی وجود ندارد. پاتون می گوید: “معمولا، شما برای پوست های با تن گرم تر، به دنبال رنگ های نارنجی – قرمز می روید، اما این رنگ پوست را کند می کند. با کنتراست تن ها – مثلا با انتخاب یک رنگ قرمز با تن سرد بر روی پوست با تن گرم – اجازه می دهید رنگ ها در برابر یکدیگر به نمایش دربیایند.” پاتون برای پوست هایی با ته رنگ آبی، رژ با رنگ قرمز سیر را پیشنهاد می دهد.

پوست روشن تا متوسط با ته رنگ های گرم

eyr5get433t362e - ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوست

پاتون می گوید: ” صورتی گرم، روی پوست های کمی برنز، فوق العاده به نظر می رسد. این یک صورتی جذاب و واقعا متوسط است. همچنین برای پوست هایی با تن های کمی برنز، میتوان از رنگ آبی یا نارنجی استفاده کرد، اما ترکیبی از هردوی این رنگ ها تاثیر بسیار بهتری دارد.

حتما بخوانید :
آٰرایشی ; نحوه کشیدن سایه چشم

پوست تیره با ته رنگ های گرم

ewyrf357hgdrtre3ukugdt - ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوست

هرچه رنگ پوست شما تیره تر باشد، رنگ رژ لب شما روشن تر به نظر خواهد رسید. پاتون برای رنگ پوست تیره، سایه نارنجی گرم را انتخاب می کند. او می گوید: “وقتی رنگ پوست شما تیره است، رژ لب هایی با تن سرد می توانند ظاهر گچی به شما بدهند.” او با استفاده از انگشتان دست، سایه مورد نظر را به لب می زند تا گرم شود و به پوست نفوذ کند تا از سرازیر شدن آن جلوگیری کند.

پوست معمولی با ته رنگ زیتونی

rry4y4tsfsfsfd3f66wwsrtetrerrt343 - ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوست

بنفش می تواند برای برخی افراد نگران کننده باشد، اما برای افرادی که دارای پوست معمولی ​​هستند، یک رنگ جذاب است که می توانند هر روز از آن استفاده کنند. پاتون می گوید: “بنفش به خوبی روی پوست با ته رنگ زیتونی می نشیند. رنگ بنفش و ارغوانی، پوست با ته رنگ سبز را متعادل می کند (به جای اینکه با آن درگیر شود) ، و در نتیجه یک ترکیب درخشان را به وجود می آورد. همانطور که می توانید در عکس بالا ببینید.

پوست بور با ته رنگ سرد

5668657643ghfgfrtetet344re3r - ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوست

هنگام انتخاب رژ لب های روشن، افرادی که دارای پوست بور هستند، تمایل دارند رنگ های روشن تر را انتخاب کنند. اما پاتون پیشنهاد می کند که رویکرد متضادی داشته باشید. او می گوید: “برای کسی با تن پوست تیره تر، این رنگ می تواند مناسب باشد. اما برای کسانی که تن پوست روشن دارند، یک صورتی سرد، بهترین انتخاب است. برای به دست آوردن شکل لب کامل و زیبا، سعی کنید رژلب خود را با یک قلم مو بزنید و لبه ها را با کانسیلر درست کنید.

حتما بخوانید :
ضد افتاب ; این ترفند دو دقیقه ای برای زدن کرم ضدآفتاب را یاد بگیرید

پوست بور با ته رنگ گرم

e b6gt4rrh654fju77yh65tgrfthy6h5t4rhy65tr - ترفندهایی برای انتخاب رژ لب براساس رنگ پوست

اغلب گفته می شود که افراد مو قرمز، از رنگی استفاده کنند که با رنگ موی آنها در تضاد است. و ما می گوییم که این اصلا درست نیست. پاتون رویکرد مخالف خود را دارد و از یک رنگ قرمز گوجه ای برای این نوع پوست استفاده می کند. او توضیح می دهد: “این رنگ به او یک درخشندگی خاص می دهد، چرا که رنگ های گرم تر در پوست را برجسته می کند.”

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن