آرایش صورتآرایشی و زیبایی

ترفندی هوشمندانه برای کشیدن خط چشم که قبلا آن را نشنیده اید

ترفندی هوشمندانه برای کشیدن خط چشم که قبلا آن را نشنیده ایدReviewed by on May 7Rating:

کشیدن خط چشم یکی از سخت ترین کارها در آرایش کردن است. با وجود بهترین تلاش ها و استفاده ازغیر معمول ترین روش ها (مثل زدن نوار چسب و غیره)، باز هم آخر کار ممکن است خط چشم نامساوی یا ناهموار حاصل شود. پس وقتی که راجع به این ترفند عجیب و غریب که آرایشگران برای کشیدن خط چشم از آن استفاده می کنند، شنیدیم مجبور شدیم که آن را امتحان کنیم. و حدس بزنید چه اتفاقی افتاد؟ این بهتر از هر چیزی بود که قبلا امتحان کرده بودیم.

وسایل مورد نیاز: خط چشم مورد علاقه تان و یک آینه جمع و جور

کاری که باید بکنید: آینه را بر روی یک سطح ثابت که پایین تر از شما است (مانند یک میز) قرار دهید. و به پایین نگاه کنید تا ببینید می خواهید خط چشمتان را کجا بکشید. این باعث می شود که با دقت بیشتری این کار را انجام دهید و مطمئن شوید هیچگونه جای خالی وجود ندارد. حال ترفند ما این است: انگشتان پای خود را گره کنید (واقعا) و همانطور که همیشه خط چشم می کشید این کار را انجام دهید.

چرا این روش کارساز است: شاید این به ذهن ما نرسد، ولی چیزی در مورد گره کردن انگشتان پای ما وجود دارد که باعث می شود بقیه بدن ما مخصوصا دست ها ثابت بمانند. بعضی چیزها قابل توضیح دادن نیستند اما نتیجه کار (خط چشمی صاف در هر دو چشم)،  خودش همه چیز را توضیح می دهد.

مجموع رای
حتما بخوانید :
آرایشی ; آرایش برای آخر هفته ها

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن