جراحی زیباییزیبایی و سلامت

جایگزین جدید بوتاکس

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
جایگزین جدید بوتاکسReviewed by فتح الهی on Sep 27Rating: 4.5جایگزین جدید بوتاکسیک دستگاه فرکانس رادیویی که اخیرا توسط FDA تأیید شده است، می تواند اثری مشابه تزریق بوتاکس را برای مدت طولانی فراهم کند.

Neubelle،

یک دستگاه فرکانس رادیویی که اخیرا توسط FDA تأیید شده است، می تواند اثری مشابه تزریق بوتاکس را برای مدت طولانی فراهم کند.

کنت مارک، متخصص پوست نیویورکی و استاد پزشکی بالینی، یکی از اولین متخصصان در نیویورک است که به تازگی درمان Neubelle را پیشنهاد کرده است و می گوید که از مشاهده نتایج آن شگفت زده شده است. دکتر مارک توضیح می دهد “این اثری مشابه با بوتاکس دارد اما با استفاده از یک مکانیسم متفاوت این کار را انجام می دهد. بوتاکس برای جلوگیری از انتشار یک انتقال دهنده عصبی از سم استفاده می کند، بنابراین عضله مهار می شود. Neubelle یک ضایعه حرارتی کوچک ایجاد می کند که اندازه یک دانه از برنج است که به عنوان وسیله ای برای انسداد عصب ها عمل می کند تا عضله را هدایت کند.”

اگر چه در این روش از

یک مسیر جایگزین برای به دست آوردن نتایج مشابه بوتاکس استفاده می شود، چیزی که در هر دو روش مشابه است این است که هر دو نیاز به سوزن دارند و ممکن است درد ناخوشایندی نیز ایجاد کنند. ابتدا، به جای کرم بی حس کننده، پوست با تزریق بی حسی، آماده می شود. سپس، پزشک عضله ای را که نیاز به درمان دارد تحریک می کند تا هدف خاصی را تعیین کند (شوک کمی به آن می دهد تا انقباض آن را ببیند)، سپس از پروب کوچکی برای ایجاد آسیب های حرارتی استفاده می کند. یکی دیگر از مزایای Neubelle، به گفته دکتر مارک این است: بر خلاف بوتاکس که وقتی تزریق شد،کل منطقه را در بر می گیرد، استفاده از پروب ریز Neubelle برای جدا کردن یک عصب خاص، اجازه می دهد تا دکتر “بر روی عصبی که می خواهید آن را مسدود کنید به طور دقیق تمرکز کند” و از بین بردن چین و چروک را به طور سفارشی انجام دهد. همچنین واقعیت این است که این روش می تواند یک راه حل برای مقاومت در برابر بوتاکس باشد، زیرا پس از چندین سال استفاده از بوتاکس، نوروتوکسین دیگر برای آنها مناسب نیست.
چیز دیگری که باید در نظر بگیریم، جایی است که می خواهید چروک ها را از بین ببرید. برخلاف بوتاکس، Neubelle تنها در پیشانی (و نه در اطراف چشمها) استفاده می شود. و یک جلسه از آن نسبت به بوتاکس گرانقیمت تر است. اما دکتر مارک می گوید قیمت آن می تواند ارزشش را داشته باشد. او می گوید: “نتایج فوری هستند و باید حداقل هشت ماه باقی بمانند، اما می تواند یک سال یا بیشتر هم بمانند – این در برخی موارد ممکن است تا دو سال نیز اثر داشته باشد”.

حتما بخوانید :
قهوه چه تاثیری بر روی کلیه دارد؟
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید