بازیگراندنیای هنر

جورج کلونی ؛ ادعای ونسا مارکز برای قرار دادن او در لیست سیاه “ER” را رد می کند

جورج کلونی ؛ ادعای ونسا مارکز برای قرار دادن او در لیست سیاه "ER" را رد می کندReviewed by اعطاسی on Oct 14Rating: 4.0جورج کلونی، ادعای ونسا مارکز برای قرار دادن او در لیست سیاه "ER" را رد می کندجورج کلونی، ادعای ونسا مارکز که قبلا با او در "ER" هم بازی بود را رد کرد. او ادعا کرده که کلونی به دلیل گزارش آزار و اذیت او سر صحنه، کمک کرده تا او را در " لیست سیاه " قرار دهند.

جورج کلونی ، ادعای ونسا مارکز که قبلا با او در “ER” هم بازی بود را رد کرد. او ادعا کرده که کلونی به دلیل گزارش آزار و اذیت او سر صحنه، کمک کرده تا او را در ” لیست سیاه ” قرار دهند.

این برنده دو اسکار که ۵۶ سال دارد، جمعه، ۱۳ اکتبر در بیانیه ای به US Weekly گفت “من اصلا نمی دانستم ونسا به لیست سیاه اضافه شده است، من حرف های او را تکذیب می کنم. من نویسنده یا تهیه کننده و یا کارگردان آن نمایش نبودم، من هیچ نقشی در انتخاب بازیگران نداشتم، من فقط و فقط یک بازیگر بودم. اگر او گفته است که من در تصمیم گیری در مورد حرفه اش نقش داشته ام، دروغ گفته است. من نه می خواستم و نه می توانستم روی حرفه او تاثیری داشته باشم.

بازیگران 'ER' فصل 4

بازیگران ‘ER’ فصل ۴

البته، کلونی، در سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۹، در نمایش NBD در نقش دکتر داگ راس بازی کرده است. مارکز، ۴۸ ساله، در سه فصل اول در نقش وندی گلدمن پرستار بازی کرده بود. این شو از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۹ در طول ۱۵ فصل خود، برنده ۲۳ جایزه شده است.

حتما بخوانید :
کایلی جنر باردار است

این بازیگر، که بعدا به طور مختصر در سریال Malcom & Eddie در UPN  ظاهر شد، در روز جمعه در توییتر ادعا کرد که “هنگامی که من در مورد آزار و اذیت در ER صحبت کردم، کلونی کمک کرد تا من را در لیست سیاه قرار دهند.”

در توییت های بعدی، مارکز،  اریک لا سال بازیگر و ترنس نایتینگال، یکی از اعضای خدمه را متهم کرد و ادعا کرد که اعضای بازیگران، آنتونی ادواردز، نوا ویل و جولیانا مارگولیس سر صحنه رفتار بی مهر و نژاد پرستانه ای با او داشته اند. هنگامی که یکی از طرفداران از او خواسته بود تا درمورد آزار و اذیت بیشتر صحبت کند، نوشت: ” شوخی های جنسی و نژادپرستانه مکزیکی هر روز برای همه زنان اتفاق می افتد. آنها انتخاب می کنند که قربانی باشند. من انتخاب کردم که مبارزه کنم!” #Blacklisted “.

پس از آنکه کلونی، در میان رسوایی جنسی زناشویی هاروی وینستین، این تهیه کننده را مقصر شمرد، اتهامات این بازیگر مکزیکی شروع شد. کلونی، روز چهارشنبه، ۹اکتبر ، در یک بیانیه به The Daily Beast گفت: “این غیر قابل دفاع است. این تنها کلمه ای است که می توانید با آن شروع کنید.”

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن