حیوانات خانگیگربه

حسودی گربه ها ; چه کنیم تا گربه قدیمی، گربه جدیدمان را قبول کند؟

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
حسودی گربه ها ; چه کنیم تا گربه قدیمی، گربه جدیدمان را قبول کند؟Reviewed by فتح الهی on Jul 18Rating: 4.5حسودی گربه ها ; چه کنیم تا گربه قدیمی، گربه جدیدمان را قبول کند؟ یک نفر نوشته بود که دوستش با اینکه یک گربه داشت اما یک بچه گربه جدید را به سرپرستی گرفته بود. گربه قدیمی او یک ماده دوست داشتنی،

یک نفر نوشته بود که دوستش با اینکه یک گربه داشت اما یک بچه گربه جدید را به سرپرستی گرفته بود. گربه قدیمی او یک ماده دوست داشتنی، شیرین و ۸ ساله بود، و آنها واقعا پیش بینی نکرده بودند که این دو باهم دچار مشکل شوند.

بچه گربه جدید مشتاق دوستی است، اما گربه بزرگتر هیچکدام از اینها را نمی خواهد. او گفت که گربه قدیمی خیلی ناراحت شده است، به طور دائمی با ناراحتی صدا می کند و اخیرا خوردن غذا را متوقف کرده است.

آنها این بچه گربه را با نگه داشتن او در حمام برای یک یا دو هفته، به گربه قدیمی معرفی کردند. اما نمی دانند که آیا لازم است این دوره را تمدید کنند یا خیر. از آنجا که گربه بزرگتر اصلا خوشحال نیست، از ما خواستند تا آنها را راهنمایی کنیم.

مشکل اصلی در مورد افسردگی گربه قدیمی است. من مطمئن نیستم که آیا جدا نگه داشتن آنها از هم می تواند از این مشکل جلوگیری کند یا نه. در هر صورت، آنها یک بچه گربه جوان دارند که نیاز به بازی، ورزش و همراهی دارد؛ و یک گربه بزرگتر که احساس می کند توسط یک مهاجم بیگانه، جایگزین و آواره شده است.

حتما بخوانید :
مراقبت از سگ مسن ; چگونه از سگ های مسن تر مراقبت کنیم

قبل از شروع برنامه ای که در زیر ذکر شده است، من از شما می خواهم اگر چنین مشکلی دارید، برای گربه مسن تر به دامپزشکی مراجعه کنید تا هرگونه علت فیزیکی مشکل افسردگی و کاهش وزن او رد شود. امیدوارم که او مشکل فیزیکی نداشته باشد و شما بتوانید طرح نظارت رفتار درمانی را برای گربه خود شروع کنید.

خرید کاندوم gifbanner - حسودی گربه ها ; چه کنیم تا گربه قدیمی، گربه جدیدمان را قبول کند؟

کسانی که از این برنامه پیروی می کنند، باید با دامپزشک احساس راحتی کنند و همه چیز را در این مورد با او درمیان بگذارند.

هیچ “نکته جادویی” وجود ندارد که بتواند در طول یک شب رابطه آنها را تغییر دهد، اما داشتن یک برنامه ممکن است جواب بدهد.

قسمت ۱:

اول از همه شما باید گربه قدیمی تر را به عنوان بانوی قلمروی خود بازگردانید.

به ویژه صاحب او باید زمان باکیفیتی را به او اختصاص دهد. شما می توانید موهای او را شانه بزنید، با او صحبت کنید، به او بگویید که چقدر برایتان خاص است، او را نگه دارید و نوازش کنید. شما می توانید در آن زمان بچه گربه را در جای دیگری با بازی تعاملی، مشغول کنید. سپس برگردید و گربه ها را عوض کنید. در روزهای دیگر، شما می توانید وقتی را با بغل کردن گربه قدیمی تر بگذرانید و بچه گربه می تواند به تنهایی با اسباب بازی بازی کند.

در طول این دوره، اگر گربه بزرگتر هنگامی که گربه دیگر به او نزدیک می شود، سر و صدا می کند، مداخله نکنید، مگر اینکه به نظر برسد او در معرض آسیب رساندن جسمی به گربه دیگر است. با توجه به این وضعیت، صدا دادن و ابراز خشم کردن یک رفتار طبیعی است. گربه بزرگتر نقش خود را به عنوان گربه شماره یک مشخص می کند، و بچه گربه یاد می گیرد آن را بپذیرد، چه رفتار او قابل قبول باشد یا نه.

حتما بخوانید :
چگونه با پرخاشگری سگ ها برخورد کنیم

قسمت ۲:

بعد از یک یا دو هفته، سعی کنید چند بار در روز دو گربه را در فعالیت های متفرقه لذتبخش با هم شریک کنید. این باعث خواهد شد که آنها از بودن در کنار گربه دیگر لذت ببرند.

– زمان انسانی به آن ها اختصاص دهید
سعی کنید روی یک مبل بنشینید و دو گربه را در دو طرف خود قرار دهید. همزمان که آنها را نوازش می کنید با آنها صحبت کنید. یک بار دیگر، شما می توانید به هر یک از گربه ها یک جایزه و خوراکی خوشمزه دهید. گربه قدیمی تر از نزدیک تماشا می کند تا ببیند که سهم عادلانه اش از رفتارها را به دست می آورد و زمانی که او ببینید همینطور است، راضی می شود.
– بازی متقابل با یک چوب پردار یا یک نشانگر لیزری.
گربه ها عاشق دنبال کردن چیزها هستند و گربه ماده بزرگتر دوست دارد خودش را درحال بازی کردن کنار بچه گربه ببیند.
– به اشتراک گذاشتن زمان غذا خوردن
سعی کنید ظرف غذای آنها را در هر دو طرف ظرف آب آنها (یا چشمه آب اتوماتیک) قرار دهید. آنها بدون احساس تهدید از حضور یکدیگر آگاه خواهند شد.

دو گربه ممکن است هیچوقت دوست واقعی هم نشوند، اما می توانند راحت و صلح آمیز در کنار هم زندگی کنند.

مجموع 1 رای
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید