زیبایی و سلامتسلامت پوست

درمان سیاهی دور چشم ; چطور در طول یک هفته سیاهی دور چشم را برطرف کنیم

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
درمان سیاهی دور چشم ; چطور در طول یک هفته سیاهی دور چشم را برطرف کنیمReviewed by فتح الهی on Jul 22Rating: 4.5درمان سیاهی دور چشم ; چطور در طول یک هفته سیاهی دور چشم را برطرف کنیممن اگر خواب کافی نداشته باشم تقریبا بلافاصله زیر چشمم دایره تیره و کیسه به وجو دمی آید. چشمان من همیشه میزان خوابم را نشان می دهد.

من اگر خواب کافی نداشته باشم تقریبا بلافاصله زیر چشمم دایره تیره و کیسه به وجو دمی آید. چشمان من همیشه میزان خوابم را نشان می دهد. من اخیرا متوجه شدم که چشم هایم در عکس ها خیلی خسته به نظر می رسد و از این موضوع خوشحال نیستم… بنابراین تصمیم گرفتم در مورد آن کاری بکنم. بلاخره، می گویند چشم شما پنجره روح شما است، و هیچ کس نمی خواهد چنین ویژگی مهمی در صورتش، خسته و کسل به نظر برسد.

پس از کمی تحقیق و یک هفته آزمایش پنج نکته و ترفند مختلف، من خوشحالم که بگویم آزمایش من جواب داد و کیسه های زیر چشمم تقریبا از بین رفته است. من از گوشه و کنار تعریف هایی می شنوم و افرادی که من را به بهترین وجه می شناسند (مثل مادرم) به من گفته اند که من باید این کارها را ادامه دهم چون باعث شده چشم هایم درخشان تر شوند. در اینجا پنج چیز آسان که با انجام دادن آن ها توانستم از شر کیسه های زیر چشم و حلقه های تیره راحت شوم … را با شما درمیان می گذارم.

آنچه من انجام دادم …

۱٫ زمان خوابم را تغییر دادم.
من می دانم که این کاملا واضح به نظر می رسد … اما اگر شما واقعا می خواهید چشم و پوستتان تغییر کند، این نکته اولین نکته مهم است. آماده اید؟ بیشتر بخوابید. حالا متوجه شدم که من در طول زندگی به طور متوسط حدود شش ساعت در شب می خوابیدم. نگاهی به عکس “قبل” من در بالا بیندازید. من هر شب تا حدود نیمه شب، با ایمیل ها، حوادث و یا موارد غیر مهم در خانه مشغول بودم. و صبح ها ساعت ۶ صبح بیدار می شدم تا مطمئن شوم ورزشم را انجام می دهم و تا نیمه شب خیلی مشغول بودم. و این چرخه تکرار می شد. من این کار را می کردم تا احساس مثبتی داشته باشم و از طرفی این کار جواب می داد، اما در پایان روز احساس خستگی بیشتری می کردم چون اولویت من خواب نبود. بنابراین، تلاش های زیادی کردم تا هر شب بین ۸:۳۰ تا ۹:۳۰ به رختخواب برم. در ابتدا سرما خورده بودم و با آن مبارزه می کردم و به همین دلیل متوجه شدم که واقعا نیاز به خواب اضافی دارم، اما حتی پس از بهبودی هم در ساعت ۹:۳۰ به رختخواب می رفتم.
در ابتدا متوجه شدم که از خیلی زود به رختخواب رفتن اذیت می شوم اما در شب سوم، چرخه خواب شبانه من تغییر کرد. من خودم به طور طبیعی با طلوع خورشید از خواب بیدار می شدم و پس از غروب آفتاب خسته بودم. زمان خواب من طبیعی شد. من در تمام طول روز انرژی پایداری داشتم و احساس نمی کردم که به کافئین نیاز دارم تا بیدار شوم. که مرا به نقطه بعدی می رساند …

حتما بخوانید :
7 راه برای رفع اشتباهات رایج در اصلاح موهای زائد

۲٫ قهوه را با چای سبز جایگزین کردم.
تابحال از خستگی آدرنال شنیده اید؟ من اساسا یک نمونه از آن بودم. این وضعیت، امروزه رایج است – این وضعیتی از سرگیجه و استرس ناشی از کار زیاد است. و همانطور که مطمئن هستم می توانید تصور کنید، مصرف کافئین در اینجا کمکی نمی کند. بسیاری از ما به فنجان قهوه صبحانه تکیه می کنیم و حتی به آن وابسته هستیم تا بعد از یک خواب کم، انرژی که لازم داریم را به دست بیاوریم. من به منظور اینکه به هدفم یعنی خواب بیشتر در شب برسم، قول دادم در طی هفته آزمایشی خود قهوه را با چای سبز جایگزین کنم. چای سبز کمی کافئین طبیعی دارد، اما خیلی پایین تر از قهوه است و پس از نوشیدن آن، انرژی به صورت پایدار افزایش می یابد. این یک کار سخت برای من بود، اما متوجه شدم که به شدت به رسیدن به هدف من کمک کرد.
۳٫ مصرف آب را افزایش دادم
نه تنها طعم تلخ چای سبز در هفته را داشتم، بلکه مصرف آب را افزایش دادم. ما در حال صحبت درباره ۳ لیتر آب در روز هستیم. (من یک فرد بسیار فعال هستم، بنابراین این مقدار برای من مناسب بود، اما ممکن است لزوما برای شما مناسب نباشد). من هر روز یک لیترآب را قبل از هر وعده غذایی می نوشیدم. بنابراین، یک لیتر آب قبل از صبحانه، یک لیتر قبل از ناهار و یک لیتر قبل از شام می نوشیدم. در روز سوم نه تنها دایره های زیر چشم من روشن تر شده بود، بلکه پوست من شفاف تر شده بود و منافذ پوستم حتی کمی کوچکتر به نظر می رسید.

۴٫ پوستم را با برش های خیار خنک می کردم.
این ترفند یک کلیشه قدیمی به نظر می رسد … ترفندی که عکس های مجله خانم های شیک در کنار استخر با تکه های خیار بر روی چشم خود را به یاد ما می آرود. اما اجازه دهید به شما بگویم – این کار واقعا جواب می دهد. حتما دلیلی داشته که این ترفند برای دهه ها ادامه دارد! استفاده از برش های خیار خنک در پایان روز نه تنها احساسات شگفت انگیزی را در چشم های خسته به وجود می آورد، بلکه آنها همچنین به عنوان یک کمپرس سرد و خنک کننده عمل می کنند و باعث کاهش التهاب در پوست پف کرده یا خسته ی اطراف چشم می شوند. در طی هفت روز آزمایش، من هر شب یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب، بر روی چشمانم خیار قرار دادم. این کار تنها ۱۰ دقیقه وقت می خواهد، و من متوجه شدم که برای پوستم بسیار خوب است. من از تأثیری که از نظر ذهنی و جسمی مشاهده کردم، خیلی خوشحال شدم و آن را تبدیل به یک روتین روزانه کرده ام.

خرید کاندوم gifbanner - درمان سیاهی دور چشم ; چطور در طول یک هفته سیاهی دور چشم را برطرف کنیم

۵٫ شکر تصفیه شده را حذف کردم.
به طور کلی این یکی کمک بیشتری به پوست من کرد. نتایجی که از انجام این کار دریافت کردم را خیلی دوست داشتم. این قطع مصرف شکر به کاهش التهاب در کل بدن از جمله پوست، کمک می کند که به نظر می رسد بزرگترین ارگان ما است. به طور خلاصه، شکر اساسا باعث می شود پیر شدن پوست ما سریع تر شود، زیرا محیطی را به وجود می آورد که در آن شکست کلاژن (چیزهایی که پوست ما را زیبا می کند) احتمال بیشتری پیدا می کند، یا باعث می شود سیستم ایمنی ما عملکرد خوبی نداشته و قادر به مبارزه با باکتری ها نباشیم. با دانستن همه این ها، من برای یک هفته از خوردن آبنبات، شیرینی، نوشیدنی های شیرین، حتی غذاهای شیرین سالم مانند گرانولا و شیرین کننده ها خودداری کردم. این باور نکردنی است که این تغییر ظاهرا کوچک می تواند چه تاثیر بزرگی بر پوست داشته باشد. در حالی که کیسه های زیر چشم من روز به روز روشن تر می شدند، چهره من هم شروع به پاکسازی کرد!

حتما بخوانید :
چگونه بدون دردسر از شر شوره سر خلاص شویم؟

چرا این کار جواب داد…

اگر به عکس قبل و بعد من نگاه کنید می توانید ببینید که این راهنمایی ها روی حلقه های تیره زیر چشم من چه تاثیری داشته اند و حتی پوست من را به طور کلی بهتر کرده اند. خود من هم وقتی که دو عکس را با هم دیدم بسیار شگفت زده شدم! اگر به دقت نگاه کنید، عضلات صورت من حتی در عکس دوم کمی آرام تر شده اند و سفیدی چشم من سفید تر شده است. من متوجه شدم که همیشه چشمانم قرمز بوده است و اکنون می دانم که می توانم کمبود خواب و خستگی آدرنال که در معرض آن بودم را سرزنش کنم. حالا که نتیجه را می بینید، بیایید ببینیم که چرا این کار انقدر نتیجه خوبی داشت …

بخشی از آزمایش من بسیار دلگرم کننده بود، اما هنوز برایم عجیب بود که چگونه ظاهرم را به سرعت تغییر داد. اساسا زمانی که ما خواب کافی نداشته باشیم، بدن ما مایعات را زیر چشم ها به “دام” می اندازد. چون این عضلات برای بیدار ماندن، بیش از حد استفاده شده است.. بدن ما در روش ضد التهابی به این شکل واکنش نشان می دهد، اما باعث پف چشم می شود. بنابراین، برای برای جلوگیری از آن باید خواب کافی داشته باشید! من می دانم این واضح است، اما این عامل در طول هفته آزمایش موثر بود. و من خیلی بیشتر انگیزه گرفتم که شب ها بیشتر بخوابم.

افزایش مصرف آب (و چای سبز که جایگزین قهوه شد) دومین عامل موثر در این تغییرات بود. هنگامی که بدن به خوبی هیدراته شود، شانس کمتری برای حفظ آب وجود دارد که می تواند پف و سیاهی زیر چشم ما را افزایش دهد. اجتناب از نوشیدن کافئین و نوشیدن آب بیشتر، با این پف زیر چشم مبارزه می کند.

حتما بخوانید :
زنان در معرض خطر بیشتر بیماریهای قلبی نسبت به مردان هستند

در مورد برش های خیار، باید بگویم که سرشار از آب دارای آنزیم ها و خواص رطوبتی است که باعث کاهش التهاب، تشدید پوست و آبرسانی می شود. به همین دلیل است که این درمان کوچک در خانه کمک می کند تا از چین و چروک ها و حلقه های تاریک زیر چشم جلوگیری شود. من نیز واقعا معتقدم که اضافه کردن برش های خیار به روتین زیبایی شبانه من کمک کرد تا قبل از خواب به چشمانم استراحت بدهم، که منجر به خواب بهتر من در شب شد. همانطور که در بالا ذکر شد، من این بخش را دوست داشتم و الان هم از آن استفاده می کنم.

به طور کلی، آزمایش هفته ای من یک موفقیت بزرگ بود، و درس اصلی من این بود که یاد گرفتم خواب نه تنها برای ظاهر من مهم است بلکه چگونگی عملکرد من در زندگی روزمره را تغییر می دهد.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید