جراحی زیباییزیبایی و سلامت

دلیل تعجب برانگیزی که وکلا و سیاستمداران به بوتاکس روی آورده اند

دلیل تعجب برانگیزی که وکلا و سیاستمداران به بوتاکس روی آورده اندReviewed by فتح الهی on Oct 16Rating: 4.5دلیل تعجب برانگیزی که وکلا و سیاستمداران به بوتاکس روی آورده اند شما با بوتاکس می توانید عصبی بودن، شوک شدن و قضاوتی که از افراد دیگر دارید را پنهان کنیددر ماه گذشته، انجمن جراحان پلاستیک انگلستان نشان داد که جراحی زیبایی 40 درصد کاهش یافته است.

شما با بوتاکس می توانید

عصبی بودن، شوک شدن و قضاوتی که از افراد دیگر دارید را پنهان کنید

در ماه گذشته، انجمن جراحان پلاستیک انگلستان نشان داد که جراحی زیبایی ۴۰ درصد کاهش یافته است.
اما این می تواند به این دلیل باشد که مردم به گزینه های غیر جراحی مانند بوتاکس روی آورده اند، این درمان در بسیاری از نقاط جهان محبوب ترین است.

با این حال، یک گروه عجیب از افراد هستند که از بوتاکس استفاده می کنند: حرفه ای هایی که نیاز به پنهان کردن احساسات خود دارند.
وکلا، روانپزشکان، سیاستمداران، سهامداران، کارآگاهان – افرادی خاص هستند که داشتن یک چهره بی حس برای آنها مهم است. بنابراین آنها به سراغ بوتاکس می روند.

افرادی که فقط می خواهند چین و چروک هایشان صاف تر و کمتر شود، معمولا از بوتاکسی که منجر به “صورت یخ زده یا بی حس” می شود خودداری می کنند و می خواهند یک بوتاکس ملایم داشته باشند که در حالات بیانی چهره مشکلی ایجاد نکند.

حتما بخوانید :
چگونه به صورت طبیعی خطوط خنده را از بین ببریم

اما برای حرفه ای هایی که از عمد می خواهند حالات چهره خود را از بین ببرند، هدف نهایی رسیدن به صورت یخ زده است.

دکتر اشو توضیح می دهد “

با گذشت زمان من متوجه شده ام موج جدیدی از بیماران هستند که برای کاهش و یا به حداقل رساندن حالات بیانی چهره، به دنبال بوتاکس می آیند.” او اضافه می کند که این به خصوص برای مردمی با ویژگی های “بیش از حد رسا” عادی شده است که می خواهند آرام تر یا حرفه ای تر به نظر برسند.

“من یک ترند خاص را در حرفه هایی نظیر قانون و بانکداری دیده ام، جایی که افراد شاغل در این حرفه ها احساس می کنند که باید جدی تر گرفته شوند.”
بوتاکس مانع از نشان دادن واکنش طبیعی افراد هنگام باختن می شود.

جراح پلاستیک نیویورکی، دارا لیوتا می گوید “دوست من، که یک روانپزشک است، می گوید که او زمان بسیار زیادی را صرف این می کند که هنگام صحبت کردن با بیمارانش، عضلات چهره اش را جمع نکند، تا طوری به نظر نرسد که دارد آنها را قضاوت می کند”.

“من به او گفتم که فقط بوتاکس کن تا این مشکل را برطرف کنی، و حالا او می آید تا از شر این خطوط بین ابرو راحت شود”.

بعضی از زنان به این دلیل به بوتاکس روی می آورند که قدرتمند به نظر برسند و احساسات زنانه بیش از اندازه را خنثی کنند.
یکی دیگر از علل روی آوردن حرفه ای ها به بوتاکس برای جلوگیری از عرق کردن است، که اغلب به دلیل عصبی شدن رخ می دهد.

حتما بخوانید :
4 نکته آرایشی برای فصل بهار

روی جرونموس، متخصص پوست توضیح می دهد “گاهی اوقات افرادی به من مراجعه می کنند که در دید عموم هستند و ابرو یا پیشانی عرق کرده دارند و آنها بوتاکس را تنها به همین دلیل می خواهند”.
“آنها خجالت می کنند زیرا این نشان می دهد که آنها عصبی هستند.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن