بیماری ها و راه درمانزیبایی و سلامت

چرا دندان ها شیفت می کنند

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
چرا دندان ها شیفت می کنندReviewed by اعطاسی on Jul 12Rating: 4.5چرا دندان ها شیفت می کننددر حالی که برای همه اتفاق نمی افتد، اما اکثر افراد شیفت دندان ها را به عنوان یک فرد بزرگسال تجربه می کنند که بر شکل لبخندشان تاثیر می گذارد. طبق گفته ایمانوئل لی لیو دندانپزشک زیبایی نیویورک،

در حالی که برای همه اتفاق نمی افتد، اما اکثر افراد شیفت دندان ها را به عنوان یک فرد بزرگسال تجربه می کنند که بر شکل لبخندشان تاثیر می گذارد. طبق گفته ایمانوئل لی لیو دندانپزشک زیبایی نیویورک، دندان ها در طول زندگی در حرکتند و در هر لحظه به علت نیروهای مختلف جابجا می شوند. در اینجا مواردی را نام می بریم که منجر به تغییر می شود.

۱- دندان قروچه

دندان قروچه فک پایین را به جلو فشار می دهد و بر روی دندان های بالایی فشار ایجاد می کند. تحرک مداوم، موقعیت دندان های بالایی را تحت تاثیر قرار می دهد، و آن را از تراز خود بیرون می کشد.

۲- موقعیت زبان شما

با اینکه ممکن است عجیب به نظر برسد، اما موقعیت زبان شما در دهانتان می تواند روی دندان ها تاثیر بگذارد. بولدر ، دندانپزشک می گوید موقعیت دندان ها به شدت تحت تاثیر عادت های زبان است. زبان باید در سق (سقف دهان) استراحت کند. عاداتی مانند نفس کشیدن دهان یا فشار آوردن ناخودآگاه زبان به دندان ها در طول زمان تاثیر زیادی بر موقعیت دندان های شما می گذارد.

۳- نبود پشتیبان

همانطور که سن ما بالا می رود، تراکم استخوان فک ما کاهش می یابد. دندانپزشک زیبایی نیویورک جیسون کاسرکی، می گوید: با کاهش تراکم و حجم کلی استخوان، دندان ها می توانند تغییر و حرکت کنند. دندانپزشکان به این حرکت به عنوان یک شیفت دندانی اشاره می کنند.

حتما بخوانید :
شاهزاده ویلیام درباره مبارزه دوشس کیت با تهوع صبحگاهی صحبت می کند

۴- فضاها و شکاف ها

هر زمان بین دو دندان فضای اضافی وجود داشته باشد، احتمال دارد که یکی از آنها به آن سمت حرکت کند.

خرید کاندوم gifbanner - چرا دندان ها شیفت می کنند

۵- ژنتیک

ژن های شما تعیین می کنند که با افزایش سن، آیا دندان های شما تغییر خواهد کرد یا خیر (صرف نظر از نوع درمان ارتودنسی که شما ممکن داشته باشید)

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید