اخبار دنیای مددنیای مد

دنیای مد ؛ شنل یک ساعت سرگرم کننده جدید ارائه داده که لیست انتظار در سراسر آن وجود دارد.

دنیای مد ؛ شنل یک ساعت سرگرم کننده جدید ارائه داده که لیست انتظار در سراسر آن وجود دارد.Reviewed by اعطاسی on Jul 4Rating: 4.0شنل یک ساعت سرگرم کننده جدید ارائه داده که لیست انتظار در سراسر آن وجود دارد.زمانی که بحث وسایل ساخت محدود میشود، ما همیشه عاشق این بودیم که دنبال هیجان باشیم _ و آخرین محصول باید-داشته‌باشید شنل یک مجموعه کامل از طرح های استن اسمیت است.

کاور شیک و سیاه و سفید چیست ؟

این یک رقابت در برابر زمان است!

زمانی که بحث وسایل ساخت محدود میشود، ما همیشه عاشق این بودیم که دنبال هیجان باشیم _ و آخرین محصول باید-داشته‌باشید شنل یک مجموعه کامل از طرح های استن اسمیت است.

w934839j48294d49k - دنیای مد ؛ شنل یک ساعت سرگرم کننده جدید ارائه داده که لیست انتظار در سراسر آن وجود دارد.در ماه ژوئن (خرداد) ارائه شد، این برند لوکس فرانسوی با تعداد محدود (۵۵۵ تا از آن موجود است) ساعت مدل مادمازل ج۱۲ یک تصویر غافل گیر کننده ای از مادمازلِ شنل روی روی صفحه شیشه ی ساعت چاپ شده است. در کت و دامن سیاه و سفید نمادین شنل، کلاه مطابق با لباس و کفش های دیدنی، و عقربه با استایل شنل که زمان را نشان میدهد. –به طور هوشمندانه ای ساعت مچی روی دست آن طراحی شده.

در رنگ های سیاه و سفید و سرامیکی تکنوژیک و استیل موجود است، همچنین این ساعت ضد آب است (تا عمق ۲۰۰ متر) پس دخترها و علاقه مندان به ساعت میتوانند همین تابستان در استخر و ساحل بروند آب بازی.

این ساعت مچی جدید قسمتی از مجموعه ی ج۱۲ شنل است، که در اصل در سال ۱۹۹۹ (۱۳۷۸) روانه بازار شد که شامل نمونه هایی چون ج۱۲ ساعت گرافیکی (با عدد های تزئین شده) ج۱۲ ساعت گردباد هوایی (یک شاهکار شگفت انگیز با  الماس تراش خورده به شکل باگت)

حتما بخوانید :
تایلن بلوندو " زیبا ترین دختر جهان " در هفته مد نیویورک در ردیف جلو نشسته بود
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن