آرایش صورتآرایشی و زیبایی

راهنمای نحوه پاک کردن آرایش صورت

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
راهنمای نحوه پاک کردن آرایش صورتReviewed by اعطاسی on Sep 5Rating: 4.0راهنمای نحوه پاک کردن آرایش صورتبرای  پاک کردن صحیح آرایش، همه چیزی که نیاز دارید، یک پاک کننده مناسب برای پاک کردن آرایش صورت و چشم است. در اینجا، من درباره پاک کردن آرایش راهنمایی هایی را به شما ارائه می دهم که در طول سال ها جمع آوری کرده ام.

برای  پاک کردن صحیح آرایش، همه چیزی که نیاز دارید، یک پاک کننده مناسب برای پاک کردن آرایش صورت و چشم است. در اینجا، من درباره پاک کردن آرایش راهنمایی هایی را به شما ارائه می دهم که در طول سال ها جمع آوری کرده ام.

اشتباهاتی که اکثر زنان مرتکب می شوند

بزرگترین اشتباه زنان – شامل خود من هم می شود – در هنگام پاک کردن آرایش این است بیش از حد با محصولات حذف آرایش خود خشن هستیم. ما باید پنبه های کتانی را آغشته به محصول پاک کننده آرایش چشم کنیم و به آرامی و با ملایمت آن را به پوستمان بزنیم.

هدف این است که تمام محصولاتی که به صورت زده اید را پاک کنید و این کار را به درستی انجام دهید، ما باید در این کار سخاوتمند باشیم و به اندازه کافی از پاک کننده استفاده کنیم.

یکی دیگر از اشتباهاتی که انجام می دهیم این است که برای پاک کردن آرایش از چشممان، پنبه را محکم روی پوست می کشیم. این یک اشتباه بزرگ است. ما باید پنبه را برداریم و دوباره بگذاریم، هرگز پوست اطراف ناحیه چشم را مالش ندهید.

و در نهایت، ما اغلب شستن ناحیه خط مو و زیر چانه را فراموش می کنیم، که شستن آنها بسیار مهم است به خصوص زمانی که فاندیشن داشته باشیم.

خرید کاندوم gifbanner - راهنمای نحوه پاک کردن آرایش صورت

چگونه آرایش چشم را پاک کنیم

بهترین راه برای پاک کردن آرایش چشم – حتی ریمل ضد آب – این است که یک پد پنبه ای نرم را در شیر پاک کن یا هر پاک کننده دیگری بخیسانید و اجازه دهید برای چند ثانیه روی پلک شما قرار بگیرد. این کار آرایش شما را را بدون مالیدن پنبه به پوست دور چشم، پاک می کند. هنگامی که نوبت پاک کردن چشم ها می رسد، شما هرگز نباید آن را مالش دهید. این کار باعث به وجود آمدن چین و چروک در اطراف چشم می شود، بگذارید پوستتان روند طبیعی پیری را طی کند و به آن سرعت نبخشید!

حتما بخوانید :
12 راه سریع آرایش کردن برای افراد تنبل

من ترجیح می دهم  برای پاک کردن آرایش از محصولات پاک کننده آرایش چشم استفاده کنم.

در اینجا روشی هوشمندانه برای پاک کردن آرایش را توضیح می دهم که بسیار کارآمد است :

– یک پد پنبه ای آرایشی گرد بردارید و آن را نصف کنید. من از قیچی برای این استفاده می کنم. یا می توانید آنها را با انگشتان خود جدا کنید.

– هر دو را خیس کنید و زیر مژه های پایینی خود قرار دهید. این کار آرایش را از مژه هایی بالایی شما جمع آوری می کند و آرایش را از مژه های پایینی نیز پاک می کند.

– یک پد پنبه ای دیگر بردارید، آن را در شیرپاک کن بخیسانید و روی چشم بسته خود قرار دهید.

– آن را به آرامی فشار دهید، اجازه دهید محلول پاک کننده برای چند ثانیه روی آرایش شما قرار بگیرد. هرچه طولانی تر بماند، بهتر است.

– دستتان را به آرامی و با ملایمت بر روی مژه ها و پلک حرکت دهید تا آرایش را پاک کنید. هرگز آن را مالش ندهید.

– این کار را برای چشم دیگر انجام دهید.

شما می توانید با استفاده از یک پد دیگر این کار را تکرار کنید تا اطمینان حاصل شود که همه آرایش پاک شده است در غیر این صورت ممکن است علامت های سیاه روی حوله و یا بالش شما به جا بماند.

چگونه رژ لب های براق را پاک کنیم

اگر شما از رنگ های براق خوشتان می آید، توصیه می کنم قبل از پاک کردن صورتتان آن را تمیز کنید، در غیر اینصورت ممکن است رژ لب به صورتتان که تازه شسته اید بمالد.

با استفاده از آب میسل می توانید رژ لب براق خود را پاک کنید. یک پد پنبه ای نرم را در آن  خیس کنید و به آرامی رژ لب خود را با آن پاک کنید.

همچنین می توانید از پاک کننده آرایش چشم استفاده کنید.

نحوه پاک کردن آرایش صورت

اگر پوست خشک دارید، توصیه می کنم از یک کرم یا پاک کننده روغنی استفاده کنید. برای پوست های چرب یا مختلط، از یک پاک کننده مناسب برای نوع پوست خود استفاده کنید.

حتما بخوانید :
آیا شما این اشتباهات زیبایی را انجام می دهید؟

تمیز کردن باید یک فرایند دو مرحله ای باشد: یک بار برای پاک کردن آرایش و بار دوم برای حذف هر گونه باقی مانده آرایش و کثیفی.

طریقه انجام این کار:

– کمی از پاک کننده را در سراسر صورت و گردن خود ماساژ دهید. من دوست دارم از حرکات دایره ای استفاده کنم تا اطمینان حاصل شود که تمام آرایش ها را پاک می کنم و این به من احساس خوبی می دهد.

– پاک کننده را با یک دستمال مخصوص فوق العاده نرم یا پد پنبه ای از صورت پاک کنید.

– مراحل بالا را تکرار کنید.

– پوستتان را با آب گرم بشویید.

– یک گوش پاک کن را داخل پاک کننده آرایش بزنید و یک بار دیگر روی مژه های خود قرار دهید.

آیا قبل از رفتن به رختخواب باید صورتم را بشویم؟

بله – بخصوص اگر روی صورت خود آرایش داشته باشید. اگر می خواهید با پوستی شفاف و درخشان بیدار شوید، باید آرایش و کرم های ضد آفتاب را از پوستتان پاک کنید.

اکثر مردم صورت خود را به درستی پاک نمی کنند. باید یاد بگیرید که چگونه به بهترین شکل صورتتان را پاک کنید.

آیا صبح باید دوباره صورتم را بشویم؟

صورت شما پس از خوابیدن بر روی یک بالش تمیز کثیف نمی شود، بنابراین واقعا لازم نیست که صبح دوباره آن را بشویید. در واقع پاکسازی بیش از حد می تواند پوست را خشک کند. با این حال، اگر صبح با پوستی چرب از خواب بیدار می شوید، کمی آب گرم بر روی صورت خود بمالید تا روغنها را از بین ببرید. شما همچنین می توانید یک پارچه که با آب گرم نم دار شده را به صورت خود فشار دهید.

آیا من به تونر نیاز دارم؟

بسیاری از زنان از تونر استفاده می کنند، زیرا احساس می کنند که تمام عوارض گرد و غبار، چربی و آرایش را از بین می برد، اما اکثر متخصصان زیبایی موافقند که تونر ها غیر ضروری هستند.

حتما بخوانید :
پنج نوع روش درمان صورت که ارزش هزینه کردن را دارند

این روزها اکثر تمیزکننده ها برای از بین بردن همه نوع کثیفی حتی سنگین ترین آرایش ها از پوست یک کار عالی انجام می دهند. درحالی که تونر پوست شما را از هر آرایشی پاک می کند، همچنین روغن های طبیعی را حذف می کند که می تواند باعث خشکی پوست شود. بهتر است از تونر صرف نظر کنید مگر اینکه یک پوست فوق العاده چرب داشته باشید.

آیا می توانم از دستمال مرطوب نوزادان برای پاک کردن آرایش استفاده کنم؟

نه، نه، نه، کارشناس زیبایی Laura Mercier در مجله Allure می گوید. “من زمانی که زنان را با استفاده از دستمال مرطوب بچه ها در حال پاک کردن آرایش می بینم حس بدی پیدا می کنم! اینها اصلا آرایش را درست پاک نمی کنند.”

Mercier می گوید زنان معتقدند که چون دستمال مرطوب کودک، برای پوست نازک نوزادان طراحی شده است، بنابراین برای پوست صورت بسیار ملایم است. پاسخ او به زنانی که اینطور فکر می کنند این است: “خوب، باسن یک نوزاد با لوازم آرایشی پوشیده نشده است که نیاز به مواد ویژه ای برای پاک کردن آن داشته باشد.”

پوست من فوق العاده خشک است، چگونه آرایش را بدون خشک شدن بیشتر پوستم پاک کنم؟

پاک کننده خود را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید. اگر پوست فوق العاده خشک دارید، یک روغن پاک کننده را در نظر بگیرید. Mercier پیشنهاد می کند که روغن را بر روی یک پد پنبه ای بریزید و سپس روغن را روی پلک ها، لب ها، صورت و ابروها بکشید. ماساژ روغن باعث حذف کردن کثیفی ها و آرایش می شود. پوست را با یک فوم یا ژل پاک کننده شستشو دهید و پاک کننده را با یک لیف گرم پاک کنید کنید که برای حذف پوسته های مرده از پوست استفاده می شود. سپس با استفاده از یک مرطوب کننده پوستتان را مرطوب کنید.

کمک! آکنه دارم

اگر آکنه دارید بهتر است صورت خود را با یک پاک کننده سالیسیلیک شستشو دهید. اگر پوست چرب داشته باشید، یک فوم پاک کننده را در نظر بگیرید.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. پایان روز وقت مناسبی برای پاک کردن صورت می¬باشد. بسیاری از مردم بر این باورند که استفاده از آرایش پاک کن تنها منحصر به پاک کردن آرایش خانم¬ها می¬باشد در حالیکه به علت وجود گرد و غبار و آلودگی‌های موجود در هوا، پوست همه افراد بدون محدودیت جنسی و سنی نیاز به شستشوی روزانه دارد. یک پاک کننده صورت مناسب، آلودگی‌ها را از پوست تمیز می کند و پوست را مرطوب و شاداب نگه می¬دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید