شروع زندگیقبل از ازدواج

روابط اجتماعی ; توصیه هایی برای روابط از سراسر جهان

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
روابط اجتماعی ; توصیه هایی برای روابط از سراسر جهانReviewed by فتح الهی on Aug 7Rating: 4.0روابط اجتماعی ; توصیه هایی برای روابط از سراسر جهانآیا احساس می کنید زندگی عاشقانه شما می تواند از کمی کمک استفاده کند؟ به جای اینکه فقط با بهترین دوستان خود مشورت کنید، ممکن است بخواهید بدانید زوج های دیگر در سراسر جهان چگونه روابط عاشقانه خود را شیرین می کنند.

آیا احساس می کنید زندگی عاشقانه شما می تواند از کمی کمک استفاده کند؟ به جای اینکه فقط با بهترین دوستان خود مشورت کنید، ممکن است بخواهید بدانید زوج های دیگر در سراسر جهان چگونه روابط عاشقانه خود را شیرین می کنند.

از فرانسه تا هند،

طیف گسترده ای از طرز فکر برای رابطه وجود دارد. شیوه های مختلف نگاه به مسائل عاشقانه در فرهنگ های مختلف می تواند به شما کمک کند که رابطه خود را از یک منظر کاملا جدید ببینید.

هنجارهای اجتماعی در ژاپن
کشورهای شرقی و غربی تمایل دارند عشق، ازدواج و روابط را کاملا متفاوت ببینند. مقاله ای که در مجله بین المللی جامعه شناسی خانواده منتشر شد، نشان می دهد که جامعه جمعی در ژاپن با نفوذ تر از ایالات متحده است، که در آن مردم در درجه اول بر فردگرایی متمرکز هستند.

این روابط عاشقانه افراد را خیلی تحت تاثیر قرار می دهد. هنگامی که به فرهنگ ژاپن می رسیم، گای کافمن و هیرومی تانیگوچی، نویسندگان مقاله می گویند “افراد در ژاپن متمایل به اجتماعی گرایی بوده و به نقش های اجتماعی، تعهدات و انتظارات پایبند هستند”. بنابراین در حالی که واحد خانواده معمولا یک عامل کلیدی در روابط دوستانه در ژاپن است، به طور معمول برای آمریکایی ها چنین نیست.

اگر در رابطه خود مشکل دارید، به جای تمرکز بر روی خودتان، یک لحظه به عقب بر گردید و با نگاهی به خانواده و ارزش های آن، وضعیت را بررسی کنید. به جای گوش دادن به توصیه های والدین از یک گوش و بیرون دادن آن از گوش دیگر، آن را با قلب خود گوش کنید. شاید آنها چیزی را درباره روابط شما ببینند که شما نمی توانید ببینید و حتی ممکن است چیزی که نیاز دارید را برای شما شفاف سازی کنند.

خرید کاندوم gifbanner - روابط اجتماعی ; توصیه هایی برای روابط از سراسر جهان

مرزهای نامشخص در فرانسه
فرانسوی ها نسبت به سایر ملل عموما نگرش نسبتا راحت تری درباره دوستیابی و روابط دارند. در بیشتر موارد، مفهوم یکپارچگی نسبتا گنگ است. یک مثال عالی از این، یک ضرب المثل فرانسوی است که می گوید “le cinq sept،” که به معنای “پنج تا هفت” است. این یک دوره زمانی در طول روز است که زوج ها – حتی کسانی که ازدواج کرده اند – مجاز به داشتن روابط عاشقانه دیگر هستند.

برای بسیاری از آمریکایی ها، این به معنای بهم خوردن رابطه است. با این حال، برای فرانسوی ها، بسیار عادی است که به عنوان بخشی از رابطه شان با فرد دیگری عشقبازی کنند. به طور خلاصه، اصطلاح “روابط باز” در پاریس بسیار مهم است.

حتما بخوانید :
ماه عسل ؛ لیونل مسی ماه عسل کجا میرود؟

حتی اگر روش فرانسوی برای شما مناسب نباشد، نگرش آرامش آنها نسبت به روابط عاشقانه چیزی است که می توانید به آن توجه کنید. به جای خفه کردن یا محدود کردن کسانی که برای شما ارزش دارند، آن را پشت سر بگذارید و خونسرد باشید. اگر شریک شما قابل اعتماد باشد، اجازه دادن به اینکه او با دوستانش به گردش برود در حالی که شما کار دیگری انجام می دهید، هیچ وقت جای نگرانی ندارد. اگر فکر می کنید رابطه شما تا حدودی بسته است، از خودتان بپرسید که فرانسوی ها چه توصیه ای به شما می کنند.

سازگاری در هند
در حالی که جوانان هند مدرن هستند و از مفاهیم دوستیابی غربی استفاده می کنند، کسانی هستند که هنوز به ازدواج های برنامه ریزی شده سنتی اعتقاد دارند.

جایی که یک آمریکایی ممکن است بپرسد، “پس عشق چه می شود؟” پاسخ هندی های سنتی این است: “عشق بعدا به وجود می آید”. ازدواج هدف نهایی و و چیزی است که خانواده های هند بر آن تمرکز دارند و به گونه ای تعریف شده است که بسیار عملی تر از عاشق شدن دیوانه وار است. اگر دو جوان ظاهرا پیشینه های مشابه، ارزش ها و باورهای مشابهی داشته باشند و از لحاظ مالی خوب باشند ، پس آنها باهم سازگار هستنند.

این بر اساس این ایده است که عشق رمانتیک تا ابد ادامه نخواهد یافت. در ایالات متحده، این پدیده زمانی که همه چیز هیجان انگیز، جدید و گرم است، به عنوان “مرحله ماه عسل” نامیده می شود. با این حال، بعد از اینکه افراد برای مدت زمان طولانی با هم باشند، انرژی کاهش می یابد و کمتر مشتاقانه و هیجانی و بیشتر متعهدانه می شود. دیدگاه سنتی هند این است که وقتی این زمان رسید به جای اینکه نا امید باشیم، قبول کنیم که ازدواج بیشتر درباره ی همدم پیدا کردن است و چیزهای دیگر در اولویت های پایین تر قرار دارند.

دوره ای از هیجان آمده و می رود، اما همراهی و دوستی با شریک زندگی شما مهم ترین چیز است. اگر می توانید آن را پس از گذشت فصل ماه عسل حفظ کنید، به این ترتیب چیزی واقعی خواهید داشت.

ابراز محبت در کره
کره احتمالا پایتخت زوج های بامزه است. زوج های کره ای حتی اگر با هم قرار نداشته باشند، لباس های خود را با هم ست می کنند. و مردان درباره اینکه دارای مردانگی در نظر گرفته شوند، نگرانی کمتری دارند: یک مرد کره ای می تواند تمام روز با خوشحالی کیف دوست دختر خود را نگه دارد، در حالی که پسران آمریکایی ممکن است در مورد نگه داشتن یک کیف زنانه برای چند دقیقه در شک داشته باشند. در اصل، مردان کره ای نمی ترسند روی زنانه خود را نشان دهند و در مورد عشقشان به همسرشان بسیار باز هستند و مرتبا حرکات عاشقانه را برای او انجام می دهند.

حتما بخوانید :
اولین سال ازدواج ؛ بزرگترین موانع زوج ها در اولین سال ازدواج

مردان اغلب تصور می کنند که نشان دادن احساساتشان کاری مردانه نیست، اما در واقع باعث ایجاد ارتباط پایدار می شود. آقایان، نگران نباشید روی لطیف خود را نشان دهید بانوی شما از عشق و عزت شما قدردانی خواهد کرد.

دانش جهانی از واتیکان
در حالی که بعضی از ادیان نسبت به بقیه، رهنمودهای مختلف عاشقانه ای را ارائه می دهند، پاپ فرانسیس توصیه خود را برای انتشار در جهان ارائه می دهد. او در سال ۲۰۱۶، یک سند بسیار طولانی درباره عشق، ازدواج، رابطه و خانواده منتشر کرد. او در آن، توصیه های ارتباطی خوبی را ارائه می دهد که حتی اگر شما یک کاتولیک مذهبی نیستید باید به آنها توجه کنید: وقت خود را صرف گوش دادن به شریک زندگی خود کنید، برای غلبه بر بحث ها، درک و صبر در مورد نقص های فرد مقابل تلاش کنید – دانایی می تواند هر رابطه ای را درست کند.

توصیه پاپ به مهربانی با یکدیگر، باز نگه داشتن ذهن و تلاش است. هنگامی که ما با افراد مهم زندگیمان بحث می کنیم، به یاد آوردن این چیزها می تواند سخت باشد، اما هدف نهایی پیروزی یک نفر نیست، هردوی شما باید قوی تر شوید.

رویارویی با چالش ها در آلمان
به ظاهر، رویکرد آلمانی ها نسبت به روابط ممکن است کمی ناخوشایند به نظر برسد، اما واقعا چیز خوبی است. مطالعات منتشر شده توسط مجله روان شناسی شخصیت و روان شناسی نشان داد که آمریکایی ها نسبت به آلمانی ها تمایل بیشتری برای تمرکز بر نقاط مثبت یک رابطه دارند. اما این بدان معنا نیست که آلمانی ها دلسرد کننده هستند و آمریکایی ها همه سرگرم کننده هستند. متخصصان می گویند که آنچه که این مطالعات واقعا به آن اشاره می کند، یک تفاوت میان رویکرد آمریكایی علیه مقابله با هر چیز منفی و تمایل آلمانی ها برای روبرو شدن با آن است. اساسا، آمریکایی ها از هرگونه چیز ناخوشایند و دردناک اجتناب می کنند در حالی که آلمانی ها زمان را به تأیید آن اختصاص می دهند.

غربال کردن مدام چیزهای منفی مشخصا برای هر فرد و برای یک زوج بد است، اما ترس برای مقابله با چیزهای منفی نیز زیان آور است. زندگی همیشه مثبت نیست و شما در روابط خود با موقعیت های سخت برخورد خواهید کرد. نکته مهم این است که وقتی این اتفاقات سخت رخ می دهد، یاد بگیرید که آنها را از سر بگذرانید و ادامه دهید.

حتما بخوانید :
زندگی مشترک ؛ اسرار زوج های خوشبخت

” دوستت دارم” در فرهنگ های مختلف
آمریکایی ها در مورد گفتن “دوستت دارم” – به یکدیگر و غذاهای مورد علاقه شان خجالتی نیستند. در حالی که ممکن است خیلی از ما آن را به عنوان یک مشکل نبینیم، اما فرهنگ های دیگر این را یک مشکل می دانند. به عنوان مثال، در ونزوئلا، گفتن این عبارت هر روز یا حتی چندین بار در روز، معنی آن را کاهش می دهد. در چین، زوج ها به جای آن که آن را به زبان بیاورند، عشق خود را به طور سنتی نشان می دهند. حتی به نظر می رسد صحبت درمورد آن شرم آور باشد. پس آمریکایی ها واقعا اشتباه می کنند؟

این را در نظر بگیرید: تنها کسی نباشید که همیشه می گوید”دوستت دارم”. اجازه دهید همسرتان هم آن را بگوید. او ممکن است هر روز آن را بیان نکند، اما این بدان معنا نیست که چنین احساسی ندارد.

روابط بین فرهنگی
اگر شما در رابطه ای هستید که بین فرهنگی است (به این معنی که هر یک از شما از یک کشور متفاوت هستید)، مهم این است که این تفاوت های فرهنگی را در نظر بگیرید. همانطور که درباره رسوم و فرهنگ های مختلف برای شما صحبت کردیم، هر فرهنگ رویکرد خود را نسبت به عشق، دوستیابی و روابط دارد. ممکن است یک رفتار از طرف شریک شما که به نظر شما عجیب و غریب است برای او سنتی یا طبیعی باشد.

در مورد فرهنگ های خود با یکدیگر صحبت کنید و درک کنید که چگونه رابطه شما با هم کار می کند. مهم است که به عقاید و سنت یکدیگر احترام بگذارید در حالیکه نیازهای هر دو طرف هم در رابطه برقرار می شود. شما همچنین می توانید از فرهنگ یکدیگر چیزی که قبلا ندیده اید را یاد بگیرند.

رویکردهای بسیاری نسبت به عشق وجود دارد
هر کس عشق را به گونه ای متفاوت تجربه می کند. ادراکات هر زوجی می تواند با زوج دیگر متفاوت باشد، نه فقط فرهنگ. اما زمان گذاشتن برای نگاه به رابطه شما از دیدگاه های دیگر، می تواند زندگی جنسی شما را بهبود بخشد یا به شما کمک کند تا مشکل را حل کنید.

بخشی از پرورش ارتباط پایدار و دوست داشتن، یادگیری نحوه انعطاف پذیری است، مانند بسیاری از این مفاهیم عاشقانه متنوع فرهنگی که اثبات شده اند. بله، شما یک فرد جدا هستید، اما در پایان روز، این مسئله مربوط به سازش، مهربانی و همراهی است.

http://www.thelist.com

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید