جراحی زیباییزیبایی و سلامت

زنان برای مبارزه با درد کفش پاشنه بلند، بوتاکس پا انجام می دهند

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
زنان برای مبارزه با درد کفش پاشنه بلند، بوتاکس پا انجام می دهندReviewed by اعطاسی on Oct 21Rating: 4.0زنان برای مبارزه با درد کفش پاشنه بلند، بوتاکس پا انجام می دهندبوتاکس پا ؛ ما می دانیم که عمل جراحی پلاستیک کریسمس برای کسانی که دوست دارند در مهمانی های خود خوب به نظر برسند، در حال افزایش است اما صورت تنها قسمتی از بدن نیست که در این زمان از سال زیر سوزن می رود.

در طول دو دوره گذشته کریسمس، علاقه شدیدی به بوتاکس پا وجود داشته است

بوتاکس پا ؛ ما می دانیم که عمل جراحی پلاستیک کریسمس برای کسانی که دوست دارند در مهمانی های خود خوب به نظر برسند، در حال افزایش است اما صورت تنها قسمتی از بدن نیست که در این زمان از سال زیر سوزن می رود.

بوتاکس پا در فصل مهمانی ها و جشن ها برای کمک به درد پا به طور فزاینده ای در حال محبوب شدن است.

هیچ چیز مثل درآوردن کفش های پاشنه بلند بعد از یک شب رقص نیست، اما امروز زنان بیشتر و بیشتری برای مبارزه با درد کفش های خود، به روش های زیبایی روی می آورند.

دکتر ایشو متخصص زیبایی، می گوید در طول دوره مهمانی کریسمس، شاهد افزایش ۱۵ درصدی درخواست مشتریانش برای بوتاکس در پا بوده است. او از  آغاز سال ۲۰۱۶، این درمان را برای ۲۲۳ زن و در سال ۲۰۱۵، برای ۱۸۵ زن انجام داده است.

نتایج این عمل برای سه تا چهار ماه باقی می ماند، و با افزایش تعداد افرادی که مهمانی های قبل از کریسمس دارند، اکثریت مشتریان او از ماه اکتبر تا پایان سال، این درمان را درخواست می کنند.

خرید کاندوم gifbanner - زنان برای مبارزه با درد کفش پاشنه بلند، بوتاکس پا انجام می دهند

بوتاکس به همراه پرکننده پوستی کار می کند: به چهار ناحیه از پا تزریق می شود، بوتاکس عرق کردن و انبساط پا را متوقف می کند (که اغلب باعث می شود کفش پا را اذیت کند)، و پرکننده به سینه پا تزریق می شود تا به عنوان یک کوسن اضافی عمل کند.

حتما بخوانید :
اسموتی های سبز ؛ آیا اسموتی های سبز واقعا برای سلامتی مفید هستند؟

دکتر ایشو توضیح می دهد: “وقتی شما به طور طبیعی راه می روید، وزنتان به طور مساوی در کف پا توزیع می شود، اما وقتی که کفش پاشنه بلند پوشیده باشید این اتفاق نمی افتد.”

کوسن اضافی برای زنان مسن تر واقعا تفاوت ایجاد می کند، زیر با افزایش سن، لایه چربی در سینه پا کاهش پیدا می کند.

این عمل هزینه ای بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ پوند دارد، و دکتر ایشو می گوید مشتریان او ترکیبی از زنان پولدار قدیمی هستند که در اواسط دهه چهل تا شصت زندگی خود قرار دارند و “کفش دردناک بسیار گران قیمت” می پوشند و یا زنان جوان از سن ۲۵ تا اواسط دهه ۳۰ هستند که به خاطر روی مد بودن، از جدیدترین مدل های کفش پاشنه بلند استفاده می کنند.

خوشبختانه برای کسانی که دارای تقویم اجتماعی شلوغ هستند، پس از درمان، زمان ریکاوری حداقل است، شما در عرض ۴۸ ساعت می توانید با پاشنه بلندترین کفش هایتان در حال رقصیدن باشید. اثر پرکننده پوست فوری است، اما اثر کردن بوتاکس دو تا سه روز طول می کشد.

دکتر ایشو می گوید: “درد یک سیگنال است که به شما می گوید چیزی اشتباه است”. با این حال او توصیه نمی کند که به طور مداوم بوتاکس و فیلر پا دریافت کنید.

با اینکه اشکالی ندارد برای دوره فستیوال و جشن ها از این درمان استفاده کنید اما دکتر ایشو معتقد است که نباید پیامی که پاهای شما به شما می فرستد، را نادیده بگیرید.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+

حتما بخوانید :
مزایای واکسن آنفولانزا که تا به حال نشنیده اید
= Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید