آرایش صورتآرایشی و زیبایی

چرا هر زنی باید کانسیلری ۵ درجه روشن تر از رنگ پوستش، داشته باشد

چرا هر زنی باید کانسیلری 5 درجه روشن تر از رنگ پوستش، داشته باشدReviewed by on May 8Rating:

شما احتمالا ماریو ددیوانویک را به عنوان آرایشگر کیم کارداشیان یا به عنوان “شاه کانتورینگ” در هالیوود می شناسید. اما معلوم شده است که این آرایشگر معروف، به جز نکات مربوط به کانتورینگ، چیزهای خیلی بیشتری برای راهنمایی ما دارد.

ددیوانویک اخیرا چند ترفند آرایشی را عنوان کرده است که هیچ ربطی به آرایش های مجسمه مانند اینستاگرام ندارد. و همه آن مربوط به ایجاد یک آرایش برنز و درخشان است.

راز او چیست؟ همه چیز با یک سایه چشم دودی عالی شروع می شود، اما نه آن طوری که شما انتظار دارید. ددیوانویک به جای استفاده از پودر سایه چشم، از یک کرم کانسیلر که ۵ یا ۶ درجه از رنگ پوست روشن تر است استفاده می کند. استدلال او این است که اینطوری آرایش طبیعی تر به نظر می رسد.

ددیوانویک می گوید “این طبیعی ترین آرایش دودی چشم است که کسی می تواند داشته باشد. زیرا مانند خود پوست به نظر می رسد فقط کمی تیره تر است. شما میتوانید با استفاده از یک قلم مو یا انگشتتان آن را پخش کنید. این مانند زیرساز سایه چشم عمل می کند ولی همچنین برای داشتن یک ظاهر دودی تر به شما رنگ و عمق می دهد.

ددیوانویک می گوید شما می توانید با استفاده از این کانسیلر به تنهایی، آرایش دودی را داشته باشید. همچنین می توانید مقداری سایه چشم پودری را روی آن بزنید تا زیباتر به نظر برسد.

حتما بخوانید :
جدید ترین مدل آرایش ابرو در اینستاگرام که برخی افراد اصلا آن را دوست ندارند

ددیوانویک توضیح می دهد “یک ماده ژله ای مانند وازلین به استخوان های گونه و مرکزچشم ها (بر روی کانسیلر تیره) بزنید تا درخشش خاصی به ظاهر خود بدهید.” با اینکه این روش نسبت به روش های معمولی، مراحل بیشتری دارد ( البته به آسانی شسته می شود)، ولی آسان ترین راه برای داشتن یک آرایش زیبا و درخشان است که لازم نیست وقت زیادی را برای آن صرف کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن