خوانندگاندنیای هنر

زیبایی تمرین آریانا گراند این است که هر کسی می تواند آن را انجام دهد

زیبایی تمرین آریانا گراند این است که هر کسی می تواند آن را انجام دهدReviewed by فتح الهی on Oct 10Rating: 4.5زیبایی تمرین آریانا گراند این است که هر کسی می تواند آن را انجام دهداکثر تمرینات او از اجرا در شوهایش و یا تمرین برای تورها می آید. اما این ستاره همچنین با مربیش هارلی پاسترناک کار می کند تا یک برنامه تناسب اندام قوی داشته باشد. هارلی، که با سلیبریتی های زیادی مانند مگان فاکس و لیدی گاگا کار کرده است،

برای آریانا گراند،

اکثر تمرینات او از اجرا در شوهایش و یا تمرین برای تورها می آید. اما این ستاره همچنین با مربیش هارلی پاسترناک کار می کند تا یک برنامه تناسب اندام قوی داشته باشد. هارلی، که با سلیبریتی های زیادی مانند مگان فاکس و لیدی گاگا کار کرده است، اخیرا در یک رویداد ریبوک درباره جلساتش با آریانا صحبت کرد، و برخی نکات کلیدی را که فکر می کرد هر کسی می تواند استفاده کند، به ما نشان داد. اگر می خواهید بدانید که آریانا چه می کند تا اندامش را در حالت خوبی نگه دارد ادامه مطب را بخوانید.

۱٫ روزی ۱۲۰۰۰ قدم بردارید

با توجه به آریانا، هارلی “روی قدم ها حساس” است و وقتی من خودم با او صحبت کردم، این یکی از نکات قطعی او برای سلامتی بود که بارها بر آن تاکید کرد. هارلی گفت: “من به آریانا یک هدف روزانه برای تعداد قدم ها دادم، فرقی نمی کرد که او برقصد تا به این تعداد قدم برسد یا اینکه روی تردمیل و درحال تماشای فیلم این کار را انجام دهد. دوازده هزار قدم در روز و او به این هدف رسید. من نمی توانم تصور کنم که او هنوز هم این کار را انجام می دهد.”

حتما بخوانید :
دنیای ادم های مشهور و هنرمندان برای افراد عام جذاب است حتی طلاق

آریانا اعتراف می کند که با اینکه اول در مورد قدم ها شک و تردید داشت اما این کار را انجام داد. او می گوید “وقتی که زیاد تحرک دارم، احساس بهتری می کنم. من می توانم یک تمرین واقعا سخت داشته باشم و در تمام طول روز بنشینم، اما باز هم مثل وقتی که می رقصم یا قدم زدن روزانه ام را در پشت صحنه انجام می دهم، احساس خوبی به من نمی دهد. من عاشق قانون قدم زدنم.”

۲٫ قبل از خواب عادت های آرامش ذهنی را انجام دهید
“با وجود سفرهای آریانا به تمام مناطق با زمان های مختلف، من به او شیوه های مناسبی را ارائه می دهم تا اطمینان حاصل کنم که او خودش را برای موفقیت آماده می کند، مثل اطمینان از عدم مصرف کافئین قبل از رفتن به رختخواب، یا نخواندن پیام های استرس زا قبل از خوابیدن.”

۳٫ یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید
“آریانا فوق العاده خوب غذا می خورد و او همیشه یک رژیم غذایی سالم داشته است. من فکر می کنم چیزی که در حال حاضر او را مجبور به انجام آن کرده ام این است که یک رژیم غذایی متعادل تر داشته باشد و در مورد زیاده روی و خوشگذارنی گاه به گاه، احساس خوبی داشته باشد. او مواد موجود در رژیم غذاییش را گسترش داده است. او بسیاری از اسموتی های من را درست می کند، مثلا برای اسموتی های تنظیم کننده مجدد بدن، اسموتی سفید، قرمز و سبز را درست می کند.

بر خلاف تصور اغلب مردم که فکر می کنند سلیبریتی ها هر روز تمرینات شدید انجام می دهند، هارلی می گوید که گاهی اوقات او تنها یک تمرین به آریانا می دهد. “مثلا به او می گویم امروز شش ست ۲۰ تایی لانچ بزن و فقط همین. گاهی اوقات ترکیبی از دو تمرین مختلف را به او می دهم و گاهی اوقات، هیچ چیز. این یک ماراتن است و نه یک دوی سرعت!”

حتما بخوانید :
هیو جکمن راز ازدواج 21 ساله خود فاش کرد

 

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن