صفحه اصلی / زیبایی و سلامت / جراحی زیبایی / سازمان FDA به تازگی فیلری را تایید کرد که در نوع خودش اولین است
filer 3131 - سازمان FDA به تازگی فیلری را تایید کرد که در نوع خودش اولین است

سازمان FDA به تازگی فیلری را تایید کرد که در نوع خودش اولین است

سازمان FDA به تازگی فیلری را تایید کرد که در نوع خودش اولین استReviewed by on May 4Rating:

آلرگان، شرکت داروسازی پشتیبان Juvederm، به تازگی یک خبر بسیار هیجان انگیز را اعلام کرد: یکی از فیلرهای جدید آن ها توسط FDA تایید شده است. این فیلر که Juvederm Vollure XC نامیده شده است، در حال حاضر اولین و تنها فیلر اسید هیالورونیکی برای پوست است که برای درمان چین و چروک های خفیف تا شدید (مانند خط خنده) تایید شده است وبرای افراد بالای ۲۱ سال استفاده شده و اثرات آن بیشتر از ۱۸ ماه باقی می ماند.

خبر این این تایید پس از به پایان رسیدن یک آزمایش بالینی هیجان انگیز بر روی این فیلر و یافته های امیدوار کننده، منتشر شد. بر اساس این آزمایش، ۵۹ درصد از افراد به مدت بیش از ۱۸ ماه شاهد بهبود در خط خنده (یا چین نازوبیال) خود بودند، با این که ثابت شده است اثرات بیشتر پرکننده ها معمولا فقط تا یک سال باقی می ماند. به علاوه، رضایت بیماران در این مطالعه به طرز قابل توجهی مشاهده می شد. ۸۲ درصد از بیماران  پس از گذشت ۶ ماه گفتند که از این فیلر بسیار راضی هستند و اثر این فیلر پس از ۱۸ ماه هنوز برای  ۶۸ درصد از بیماران باقی مانده است.

ویژگی های Juvederm Vollure XC مشابه با تکنولوژی ویکروس است که در Juvederm Voluma XC (فیلری که برای برجسته کردن ناحیه گونه استفاده می شود) و Juvederm Volbella XC (فیلری که در تقویت لب استفاده می شود) استفاده شده است. با این تفاوت که این بار استفاده از Juvederm Vollure XC با تکنیک ویکروس برای پرکردن خط خنده، توسط FDA تایید شده است و این باعث می شود این فیلر حرف اول را در درمان چین و چروک های پوستی بزند.

حتما بخوانید :
کاهش وزن;4 چای چربی سوز برای کاهش سریع وزن

دکتر جولی کافمن، متخصص پوست در یک مصاحبه مطبوعاتی می گوید: “آنچه که در مورد Juvederm Vollure XC هیجان انگیز است این است که این فیلر پس از تزریق اولیه در اکثر افراد به مدت بیش از ۱۸ ماه باقی می ماند. که در مطالعات بالینی که برای پر کردن خط خنده انجام شده است، طولانی ترین زمان ممکن است”. این کشف  یک خبر بزرگ برای پزشکانی است که به طور روزانه مشغول تزریق فیلر به خط خنده بیماران هستند و به دنبال فیلری هستند که برای مدت طولانی تری باقی بماند.

Juvederm Vollure XC از سال ۲۰۱۳ در اروپا تحت عنوان Juvederm Volfit تایید شده است و در بیش از ۸۰ کشور بیرون از ایالات متحده موفق بوده است. Juvederm Vollure XC در ایالات متحده از آوریل ۲۰۱۷ در دسترس پزشکان قرار گرفت.

درباره

این مطالب را نیز ببینید!

werogherugherghergruegur 310x165 - آیا یک فنجان چای داغ می تواند بینایی شما را حفظ کند؟

آیا یک فنجان چای داغ می تواند بینایی شما را حفظ کند؟

آیا یک فنجان چای داغ می تواند بینایی شما را حفظ کند؟Reviewed by اعطاسی on …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *