زیبایی و سلامتسلامت پوست

سرطان پوست ; شواهد جدیدی که نشان میدهد گوجه فرنگی خطر سرطان پوست را کاهش می دهد

سرطان پوست ; شواهد جدیدی که نشان میدهد گوجه فرنگی خطر سرطان پوست را کاهش می دهدReviewed by فتح الهی on Jul 22Rating: 4.0سرطان پوست ; شواهد جدیدی که نشان میدهد گوجه فرنگی خطر سرطان پوست را کاهش می دهدکه گوجه فرنگی سرشار از آنتی اکسیدان است، اما تحقیقات اخیر نشلن میدهد این قرمزهای فوق العاده، فواید ضد سرطانی قوی داشه باشند.

احتمالا بدانید

که گوجه فرنگی سرشار از آنتی اکسیدان است، اما تحقیقات اخیر نشلن میدهد این قرمزهای فوق العاده، فواید ضد سرطانی قوی داشه باشند. در مطالعه ای که در دانشگاه اوهایو صورت گرفت: طی آزمایشات روی موش ها مصرف روزانه ی گوجه فرنگی پیشروی سرطان پوست را تا نصف کاهش میدهد. در طی آزمایش، موش نر ۱۰ درصد از پودر گوجه فرنگی را به طور روزانه برای ۳۵ روز، در رژیمش قرار داه شد. موشی که به آن گوجه فرنگی داده میشد ۵۰ درصد در سرطان پوست بهبود داشت، نسبت به موشی که طی این مدت گوجه فرنگی در رژیم آن قرار نگرفته بود. هرچند موش در ماده واکنشی در کاهش سرطان دیده نشد.
این مطالعه نشان میدهد که در ازمایشات جنسیت را نیز باید در نظر داشته باشیم، چیزهایی روی مردها اثر میگذار همیشه برای زنان هم موثر نیستند و بالعکس.

حتما بخوانید :
رشد سریع تر مو ؛ ترفندهای زیبایی ژاپنی ها برای رشد سریع تر مو
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن