تغذیه سالمزیبایی و سلامت

سلامت قلب ;انجمن قلب آمریکا می گوید روغن نارگیل برای سلامتی خوب نیست

سلامت قلب ;انجمن قلب آمریکا می گوید روغن نارگیل برای سلامتی خوب نیستReviewed by فتح الهی on Jul 15Rating: 4.5سلامت قلب ;انجمن قلب آمریکا می گوید روغن نارگیل برای سلامتی خوب نیستانجمن قلب آمریکا این هفته درباره چربی های رژیمی و بیماری های قلب و عروق و اینکه روغن نارگیل برای آن ها زیاد خوب نیست، صحبت کرد.

انجمن قلب آمریکا این هفته درباره چربی های رژیمی و بیماری های قلب و عروق و اینکه روغن نارگیل برای آن ها زیاد خوب نیست، صحبت کرد.

برای شروع،

باید بگوییم این روغن مقدار زیادی چربی های اشباع شده دارد. این گزارش همچنین می گوید آنها دریافتند که “۷۲ درصد از آمریکایی ها روغن نارگیل را یک ماده غذایی سالم می دانند” که این موضوع بسیار تکان دهنده است. (در مقایسه با اینکه تنها ۳۷ درصد از متخصصان تغذیه چنین عقیده ای دارند.)

با توجه به این گزارش مشخص شد محققان تفاوتی بین روغن نارگیل و روغن های دیگر سرشار از چربی های اشباع شده، مانند کره، چربی گوشت گاو و روغن نخل نمی بینند. در واقع، ۸۲ درصد چربی در روغن نارگیل اشباع شده است، در حالی که مقدار آن در کره (۶۳ درصد)، چربی گوشت گاو (۵۰ درصد) و گوشت خوک (۳۹ درصد) می باشد.

نویسنده این تحقیق، فرانک ساکس، می گوید “من واقعا نمی دانم چرا مردم فکر می کنند روغن نارگیل سالم است.”

حتما بخوانید :
زیبایی مو ; با بالا رفتن سن، چه اتفاقی برای موهای ما می افتد؟

این گزارش همچنین نشان داد “در یک آزمایش با دقت کنترل شده، که اثرات روغن نارگیل، کره، و روغن گلرنگ را مورد مقایسه قرار داد، هر دوی کره و روغن نارگیل در مقایسه با روغن گلرنگ، مقدار کلسترول LDL بیشتری دارند [که کلسترول بد است] “، در حالی که آزمایش دیگر نشان داد “کلسترول LDL روغن نارگیل در مقایسه با روغن زیتون به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.”
قوی ترین بیانیه در این گزارش می گوید “از آنجا که روغن نارگیل کلسترول LDL را افزایش می دهد ، که یکی از علل CVD بوده و هیچ اثر مثبت جبرانی شناخته شده ای ندارد، ما توصیه می کنیم از این روغن استفاده نکنید.”

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن