بازیگراندنیای هنر

شاهزاده هری و مگان مارکل، با گرفتن دست یکدیگر قوانین سلطنتی را زیر پا گذاشتند

شاهزاده هری و مگان مارکل، با گرفتن دست یکدیگر قوانین سلطنتی را زیر پا گذاشتندReviewed by فتح الهی on Oct 3Rating: 4.0شاهزاده هری و مگان مارکل، با گرفتن دست یکدیگر قوانین سلطنتی را زیر پا گذاشتندشاهزاده هری و مگان مارکل سرانجام برای اولین بار در Invictus Games تورنتو، با هم دیده شدند و حضور مشترک خود را به نمایش گذاشتند. آنها بسیار عاشق به نظر می رسیدند و دست یکدیگر را گرفته بودند. البته این برای اکثر مردم چیز خاصی نیست، اما برای خانواده سلطنتی بسیار مهم است.

کار آنها خلاف قوانین بود

شاهزاده هری و مگان مارکل سرانجام برای اولین بار در Invictus Games تورنتو، با هم دیده شدند و حضور مشترک خود را به نمایش گذاشتند. آنها بسیار عاشق به نظر می رسیدند و دست یکدیگر را گرفته بودند. البته این برای اکثر مردم چیز خاصی نیست، اما برای خانواده سلطنتی بسیار مهم است.

همانطور که از دوک ها و دوشس های کمبریج می دانیم،
گرفتن دست یکدیگر در طول رویدادها، خلاف قوانین است

مایک مییر، رسوم شناس سلطنتی می گوید

” احتمالی ترین استدلال این است که این زوج هنگامی که در یک تور هستند، مانند سفر به هند، به اصطلاح نمایندگان پادشاهی بریتانیا هستند. این زوج باید یکدیگر را خیلی کم لمس کنند، و در طول نقش تعیین شده خود در خارج از کشور، وجهه حرفه ای خود را حفظ کنند.”

حتما بخوانید :
هیو جکمن راز ازدواج 21 ساله خود فاش کرد

این حقیقت که پرنس هری و مگان مارکل هنوز ازدواج نکرده اند نیز باعث شده تا گرفتن دستشان توسط هم، حتی تبدیل به مسئله بزرگ تری شود؛ آنها نه تنها قوانین را در یک رویداد رسمی شکستند، بلکه از «قفل عروسی» نیز خارج شدند.

این یک طرز فکر بسیار قدیمی است اما یکی از قوانینی است که بسیاری از خانواده های سلطنتی از آن پیروی می کنند. بیایید فقط بگوییم که بهتر است این کارها را در خفا انجام دهند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن