صفحه اصلی / کودکان / سلامت کودک / فرزند قد بلند ; ۴ ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنند
1 - فرزند قد بلند ; 4 ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنند
مطالعات نشان میدهد افراد قد بلند در زندگیشان بیشتر احساس شادی و موفقیت می کنند. این ورزش ها به کودک شما کمک میکند آن را بدست بیاورد

فرزند قد بلند ; ۴ ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنند

فرزند قد بلند ; 4 ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنندReviewed by فتح الهی on Jul 22Rating: 4.5فرزند فد لابد ; 4 ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنندمطالعات نشان میدهد افراد قد بلند در زندگیشان بیشتر احساس شادی و موفقیت می کنند. این ورزش ها به کودک شما کمک میکند آن را بدست بیاورد

مطالعات نشان میدهد افراد قد بلند در زندگیشان بیشتر احساس شادی و موفقیت می کنند. این ورزش ها به کودک شما کمک میکند آن را بدست بیاورد.تحقیقات ثابت کردهاند که قد اهمیت زیادی در آینده ی کودکان دارد. خوشبختانه به طور کامل از اختیار شما خارج نیست، بر اساس آمار آمریکا حدود ۶۰ -۸۰% قد یک فرد را ژن های آن تعیین میکند. ولی ۲۰-۴۰% باقی مانده میتواند از عوامل محیطی مثل تغذیه و ورزش تاثیر بپذیرد. و خبر خوب، در آسیا این مقدار نزدیک به ۴۰% است.
این ورزش ها به کودکان کمک نمیکند که به میزان قابل توجهی بلند شوند. اما با همان چند سانتیمر اضافی میتوانید مطمئن شوید فرزندتان ظاهری بهتر و بدنی قوی تر داشته باشد.

۱٫ ورزش کششی ستون فقرات

ورزش های کششی انعطاف پذیری را بیشتر میکند، و باعث میشود مهره های ستون فقرات در یک راستا صحیح قرار بگیرند. این ورزش ساده و کودک پسند ستون فقرات را بلندتر و منعطف تر میکند.

۲٫ ورزش حالت بدن

با کیف های مدرسه سنگین و ساعت های طولانی نشستن پشت کامپیوتر، بچه ها معمولا در بهترین حالت بدنی خود (استخوان بندی) رشد نمیکنند. صاف و بلند بودن کودک به وضعیت بالقوه ی ستون فقرات کمک می کند. این ورزش های ساده به کودکان کمک میکند کمری سالم و قوی داشته باشند.

حتما بخوانید :
سلامت کودک ؛ کمک کنید کودکانی که در خطر اوتیسم هستند تشخیص داده شوند، هر چه زودتر!

۳٫ ورزش گردن

مانند کمر یک گردن سالم و قوی به سانتیمتر اضافی قد و حالت بدن کمک میکند. این ورزش های ساده ی گردن تنش های وارده به گردن را برمیدارد و تیروئید را تحریک کرده و در نتیجه به رشد قد کمک میکند.

بارفیکس

نیروی جاذبه ی زمین به ستون فقرات فشار وارد میکند و باعث میشود کمی از حد معمول کوتاه قد تر باشیم. بارفیکس با کمک وزن پایین بدنه باعث کشش در ستون فقرات و قرار گرفتن مهره ها در جای درست میشود. در طولانی مدت با این ورزش ممکن است ۳-۵ سانتیمتر قد کودک شما رشد کند.

درباره فتح اللهی پور

این مطالب را نیز ببینید!

kwtjewltjwlktjwelktj3i4tj34it34u34tu3c0ituv3irtu3owei - ایده هایی برای آماده کردن بچه ها برای سال جدید تحصیلی 96-97 و رفتن به مدرسه

ایده هایی برای آماده کردن بچه ها برای سال جدید تحصیلی ۹۶-۹۷ و رفتن به مدرسه

ایده هایی برای آماده کردن بچه ها برای سال جدید تحصیلی 96-97 و رفتن به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *