سرگرمی کودکانکودکان

فعالیت های سرگرم کننده ای که می توانید در تابستان به همراه خانواده انجام دهید

فعالیت های سرگرم کننده ای که می توانید در تابستان به همراه خانواده انجام دهیدReviewed by on Apr 23Rating:

به گزارش وب سایت بارونه ، تابستان در راه است برای تمامی بچه حکم نشاط و سرگرمی را به همراه دارد. و کارهای زیادی هستند که در تابستان می توانید با بچه هایتان انجام دهید. قبل از شروع شدن مدرسه یکی از تفریحاتی که در این لیست آورده ایم را انتخاب کرده تا روزهای آخر تابستان را با فرزندانتان جشن بگیرید.

برای بازگشتن به مدرسه آماده شوید

انگار همین دیروز بود که بچه ها کیف مدرسه خود را داخل کمد گذاشتند و کارنامه پایان سال تحصیلیشان را به شما نشان دادند.

اما دوباره زمان آن رسیده که برای یک سال تحصیلی دیگر آماده شوید. راه های زیادی وجود دارد تا برای خرید مدرسه پول پس انداز کنید، از گرفتن رایگان لوازم مدرسه گرفته تا رفتن به تفریحاتی که تخفیف خورده و ارزان تر شده اند. همانطور که شما از لحاظ جسمی آماده می شوید تا فرزندانتان را به مدرسه بفرستید، باید آن ها را نیز برای رفتن به مدرسه آماده کنید. کاهش اضطراب برای برگشتن به مدرسه، می تواند باعث شود تا اولین روز و بقیه روزهای سال تحصیلی برای بچه ها بهتر بگذرد.

ماه هنرمندان

به همراه کودکانتان در خانه نقاشی کنید. می توانید خلاقیت داشته باشید و در فضای باز نقاشی کنید و اثر هنری خود را درست کنید! اگر احساس می کنید که از این کار خوشتان آمده می توانید اتاق خواب کودکان را به کمک آن ها رنگ کنید.

حتما بخوانید :
چگونه با کودکان در مورد فقر صحبت کنیم ؟

ماه کسب و کار

اجازه دهید ماه ملی کسب و کار برای بچه ها الهام بخش باشد تا بتوانند بیزینس خودشان را  راه بیندازند. کارهای زیادی وجود دارد که کودکان می توانند همین امروز انجام دهند، از فروش لیموناد گرفته تا بردن سگ ها برای پیاده روی.

اگر آن ها معتاد به اینترنت هستند از این علاقه آن ها استفاده کنید تا با ایده خودشان یک وبسایت برای کسب و کار آنلاین درست کنند.

ماه ماهی گیری

با بچه ها به ماهی گیری بروید! شما برای این کار به یک قایق یا طناب و قرقره  مخصوص ماهی گیری نیاز ندارید. تنها کافیست یک میله بردارید و با قلاب و طعمه و نخ، طناب ماهی گیری خود را بسازید.

ماه گلف بازی

لازم نیست شما همه شرایط بازی گلف را بلد باشید تا با فرزندانتان به گلف بروید. آن ها را به یک زمین چمن ببرید و به آن ها گلف بازی کردن را یاد بدهید. یا می توانید برای آسان کردن کار از بازی مینی گلف استفاده کنید.

ماه مخترعان

احتمالا دیده اید که بچه ها در طول روز و آخر شب همواره راجع به اختراع های خود حرف زده و آن ها را با افتخار نشان می دهند. در این ماه آن ها را تشویق کنید تا با تفکر بیشتر یک اختراع جدید داشته باشند. بیشتر ایده ها از قبل برنامه ریزی نشده اند اما این می تواند سرگرم کننده باشد که فرزند شما به اطرافش نگاه کند و با خود بگوید “چطور می توانم این را بهتر کنم؟” و یک ایده برای اختراع وسیله ای جدید به سرش بزند. اگر ایده ای به ذهن او نرسید می توانید با انجام دادن آزمایش های علمی، دانشمند درون او را فعال کنید.

حتما بخوانید :
9 نکته برای خواباندن کودکان

ماه اهمیت دادن به آب

دفعه بعدی که به باغچه خود آب دادید یا وقتی که بچه ها در باران بازی می کردند، به آن ها اهمیت آب را یادآوری کنید. هدف این کار این است که مردم را از اهمیت حفاظت از منابع آب زمینی آگاه کنیم. برای این که بتوانید این موضوع را به صورت قابل درکی برای بچه ها بیان کنید، راجع به فواید آب و اینکه گیاهان چگونه رشد می کنند صحبت کنید و سعی کنید کاری انجام دهید که برای محیط زیست مفید باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن