خوانندگاندنیای هنر

لیدی گاگا اخیرا یک عکس بسیار ناراحت کننده با دوست پسرش کریستین کارینو منتشر کرد

لیدی گاگا اخیرا یک عکس بسیار ناراحت کننده با دوست پسرش کریستین کارینو منتشر کردReviewed by اعطاسی on Oct 10Rating: 4.0لیدی گاگا اخیرا یک عکس بسیار ناراحت کننده با دوست پسرش کریستین کارینو منتشر کردلیدی گاگا در روز شنبه، 7 اکتبر که تولد بهترین دوستش سونیا دورهام بود، روز بسیار سختی داشت. سونیا که مدت طولانی مدیر عامل شرکت Haus of Gaga بود، به دلیل مرحله 4 سرطان سینه، مغز و ریه در ماه مه درگذشت.

لیدی گاگا در اسکار

لیدی گاگا در روز شنبه، ۷ اکتبر که تولد بهترین دوستش سونیا دورهام بود، روز بسیار سختی داشت.

سونیا که مدت طولانی مدیر عامل شرکت Haus of Gaga بود، به دلیل مرحله ۴ سرطان سینه، مغز و ریه در ماه مه درگذشت. پس از درگذشت او، گاگا در اینستاگرام یک ادای احترام طولانی به دوستش داشت، که در آن قول داد «برای هر کس که به دلیل سرطان کسی را از دست داده است، قوی تر باشد».

 

اما قدرت او در روز تولد سونیا مورد آزمایش قرار گرفت، که او تعداد زیادی پست در رسانه های اجتماعی گذاشت و همچنین به اهمیت “ماه آگاهی در مورد سرطان سینه” اشاره کرده بود.

او در اولین پست خود نوشت “داستان های خود را درباره نجات از سرطان و برنامه های درمانی با یکدیگر به اشتراک بگذارید”. سرطان هر فردی متفاوت است. اما هرچه بیشتر صحبت کنیم و به اشتراک بگذاریم، بیشتر یاد خواهیم گرفت. دختر، من هیچ حرفی برای تو ندارم، به جز اشکها و آرزوها. و می دانم که تو از بهشت در حال مدیریت Haus of Gaga هستی.”

حتما بخوانید :
کیتی پری از استایل خانواده کارداشیان تقلید کرد و آن ها خوششان آمد

او بعدا نوشت که در طول روز روی کاناپه نشسته بوده و درباره سونیا بسیار ناراحت بوده است. خوشبختانه دوست پسر او، کریستین کارینو (که گاگا او را “یک فرد بسیار ویژه” نامیده بود)، آنجا بود تا همراه با آهنگ “Grigio Girls” او را دلداری دهد، اشاره ای به آهنگی از ورژن دلوکس آلبوم Joanne گاگا که در آن به سونیا ادای احترام کرده بود.

sewg56hy3nyg623wy65fy45t56635324 - لیدی گاگا اخیرا یک عکس بسیار ناراحت کننده با دوست پسرش کریستین کارینو منتشر کرد

پست اینستاگرام لیدی گاگا به همراه دوست پسرش کریستین کارینو

گاگا در کپشن این عکس نوشت “من لباسم را عوض کردم و کمی به خودم رسیدم و حالا در این لباس صورتی زیبا و تک و با شکوه که اسکار دلارنتا به من هدیه داده است، احساس بهتری دارم. سونیا از ما می خواهد تولدش را جشن بگیریم. ما هم همینطور. در لباس صورتی و با بوسه های شکلاتی صورتی برای

#brastcancerawareness (به معنی آگاهی درباره سرطان سینه). “

کریستن چه مرد بزرگی است که وقتی حال گاگا خوب نیست در کنارش است و به او کمک می کند تا به بهترین شکل به دوستش ادای احترام کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن