بازیگراندنیای هنر

مارگوت رابی برای بازی در نقش یک ملکه متولد شده است

مارگوت رابی برای بازی در نقش یک ملکه متولد شده استReviewed by on Apr 24Rating:

به گزارش وب سایت بارونه ، مارگوت رابی در حال انجام مذاکرات برای بازی در نقش ملکه الیزابت اول در فیلم جدید Mary Queen of Scots است. و بدون شک اون می تواند نقش یک ملکه را به بهترین شکل بازی کند. این خانم زیبای استرالیایی در نقش روبه روی سوارس رونان که گفته می شود در نقش ماری استوارت است، بازی می کند. برای کسانی که به تاریخ بریتانیا آشنایی ندارند، این فیلم تلاش ماری استوارت (دختر عموی ملکه الیزابت اول)  برای سرنگونی الیزابت و سال های بعدی حبس او و نهایتا اعدام او را نشان می دهد. این فیلم قرار است توسط جوزی رورک کارگردانی شود. اگر چه این فیلم هنوز تولید نشده ولی به خاطر حضور رابی زیبا، همه توجهات را به خود جلب خواهد کرد.

به نظر می رسد این بازیگر زیبا واقعا امسال رویای برنده شدن جایزه اسکار را دنبال می کند. رابی به عنوان همسر A.A. Milne (سازنده Winnie the pooh) در Goodbye Christopher Robin بازی می کند. علاوه بر موفقیت ها و دستاورد های رابی، او توسط مارتین اسکورسیزی به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد بانفوذ در سال ۲۰۱۷ انتخاب شده است.

اسکورزی گفت: “مارگوت رابی در هر کاری که انجام می دهد خیره کننده است، و او برای همیشه ما را حیرت زده خواهد کرد.” همچنین او رابی را به داشتن “نبوغ کمدی از کارول لومبارد” و “سرسخت بودن جان کرافورد” تشبیه می کند.

حتما بخوانید :
بیماری فیبرومیالژیای لیدی گاگا او را در کانون توجه قرار داده است
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن