شروع زندگیمسافرت ، ماه عسل

ماه عسل در سال ۹۶ – ۲۰۱۷ : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلندReviewed by اعطاسی on Jun 7Rating: 4.5ماه عسل در سال 2017: ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلندبرنامه ریزی برای داشتن بهترین ماه عسل کاری آسانی نیست، مناطق عاشقانه بیشمار، گزینه های بی پایان هتل ها، زمان محدود تعطیلات و مشکلات آن چالشی واقعی برای پیدا کردن بهترین مکان برای ماه

برنامه ریزی برای داشتن بهترین ماه عسل کاری آسانی نیست، مناطق عاشقانه بیشمار، گزینه های بی پایان هتل ها، زمان محدود تعطیلات و مشکلات آن چالشی واقعی برای پیدا کردن بهترین مکان برای ماه عسل شما و همسرتان است. از کجا شروع کنیم؟ خب دقیقا از همین جا. ما برای شما بهترین و لوکس ترین نقاط زیبای جهان را در این لیست آورده ایم. چه شما به دنبال هتل ها و استراحتگاه ها باشید، یا سواحل دور افتاده، یا ایده هایی برای ماه عسل ارزان، به جای درستی آمده اید. در اینجا بهترین مناطق تفریحی و استراحت گاه های آسیا، استرالیا و نیوزیلند را می بینید!

۱- چیانگ مای چهار فصل، تایلند

image003 061720172 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

این جنگل ۲۰ هکتاری واقع شده در قلب دره حاشیه ای مای در تایلند شمالی، این احساس را به ما می دهد که به دور از جهان پر انرژی و پر هرج و مرج هستیم. در این جا همه چیز درباره صلح و آرامش است: روزها با مناظر طبیعی، یوگا، آموزش زبان تایلندی، و آموزش تکنیک های کاشت برنج پر شده است. در هر ویلا پر است از گیاهان و جانواران و شما می توانید هر وقت که بخواهید از استخر آن استفاده کنید.

۲- ریتی راه، شمال جزیره ماله، مالدیو

image005 061720173 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

بیشتر افرادی که به ماه عسل در مالدیو فکر می کنند، خانه های ییلاقی روی آب، آب های فیروزه ای، و شن و ماسه های سفید را پیش بینی می کنند. خبر خوب: این دقیقا همان چیزی است که شما با سفر خصوصی به شمال جزیره ماله، به دست می آورید. جزیره ماله خودش به عنوان فرودگاه بین المللی است، این یعنی شما می توانید از سفر گرانقیمت با هواپیما صرف نظر کنید و تنها با استفاده از قایق های پر سرعت در آن جا رفت و آمد کنید. ویلاهای این منطقه دارای خدمات ۲۴ ساعته هستند و استخر آن کاملا خصوصی است، و هر یک از خانه های ییلاقی روی آب ساخته شده است. می توانید در روز به غواصی بپردازید، به کلاس پیلاتز بروید و از خوردن ماست منجمد یخ زده خانگی در بهشت شیرین و بارهای بستنی در ساحل، لذت ببرید.

حتما بخوانید :
ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۳- کمپ های مثلثی طلایی چهار فصل، چیانگ رای، تایلند

image007 061720175 1 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

شما می توانید برای این جنگل که در نزدیکی مرزهای لائوس و میانمار واقع شده است، عبارت کمپینگ لاکچری را به کار ببرید. نه تنها در این جا ۱۵ اقامتگاه خاکی خیمه ای شکل (مجهز به کف چوبی سخت، مبلمان چوب ساج، و وسایل مسی و طلاکاری شده) وجود دارد، بلکه همچنین می توانید به یک اردوگاه منحصر به فرد فیل دسترسی داشته باشید (که در آن شما می توانید حمام کردن و مراقبت از فیل ها را یاد بگیرید).

۴- جزیره هیمن، دیواره بزرگ مرجانی، استرالیا

image009 061720176 1 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

جزایر واقع در سواحل کوئیزلند در استرالیا، ممکن است در میان افرادی که می خواهند به ماه عسل بروند، زیاد شناخته شده نباشد. اما به این جزیره تک نگاه کنید و ما به شما تضمین خواهیم کرد که با این مکان، احساس آشنایی خواهید کرد. این جزیره یک ظرافت شیک و خاص دارد که باعث می شود طبیعت اطراف آن، خیره کننده باشد. در مقابل این دریای مرجانی باید انتظار اتاق هایی خودنما (یک ویلای ساحلی)، دو استخر بزرگ برای استراحت کردن (یکی دارای آب شورو یکی تازه)، مجموعه ای از فعالیت های ورزش های آبی (قایقرانی های ماجراجویانه، موج سواری، شنا کردن)، و سه رستوران خوب با غذاهای خوشمزه (آتش برای غذاهای مدرن استرالیایی، آمیسی برای ایتالیایی، و بامبو برای آسیایی) را داشته باشید. همچنین دسترسی بی نظیری به دیواره های بزرگ مرجانی دارید.

۵- امانپوری، پوکت، تایلند

image011 061720177 1 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

آسیا به خاطر فرهنگ برجسته آن در خدمات معروف است، اما این هیچ گاه به پای شهر امان نمی رسد. و این امانپوری، یکی از پرچمداران نام های تجاریست که خدمات آن، هیچکس را ناامید نمی کند. انتظار میوه های گرمسیری را داشته باشید که هر روز به دست شما می رسد، همانطور که در استخر استراحت می کنید، کوکتل یا چای شما را مجددا پر می کنند، وقتی شما در آب های نیلگون شنا می کنید، آن ها شن و ماسه را از حوله های شما می تکانند.

حتما بخوانید :
ماه عسل عاشقانه ؛ چگونه یک ماه عسل عاشقانه در نروژ داشته باشیم

۶- جزیره مار، دیواره بزرگ مرجانی، استرالیا

image013 061720178 1 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

این جزیره که در میان دیوراه بزرگ مرجانی قرار دارد، تنها با هواپیمای شخصی قابل دسترسی است. لاک پشت های دریایی، مارها و روباه های پرنده (بله درست شنیدید)، همه در این جا زندگی می کنند، اما بزرگترین دیدنی آن، دیوراه بزرگ مرجانی و ماهی هایی است که در آن جا زندگی می کنند. آیا غواصی بلد نیستید؟ در این جا شما می توانید آموزش ببینید و همچنین می توانید از لوله تنفس یا قایق هایی با کف شیشه ای استفاده کنید.

۷- Treetops Lodge and Estate، روتورا، نیوزیلند

image015 061720179 1 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

دوست دارید در ماه عسل خود به طبیعت برگردید؟ این مکان سازگار با محیط زیست که بر روی ۲۵۰۰ جریب جنگل های بومی واقع شده است عالی است. می توانید بیرون بروید و هفت رودخانه و چهار دریاچه را کشف کنید، و در این مسیر مایل ها پیاده روی یا دورچرخه سواری کنید. هنگامی که می خواهید در خانه بنشینید و استراحت کنید، مطمئن باشید که احساس می کنید در خانه خودتان هستید و هر کدام از اتاق ها مجهز به مبلمان و شومینه هستند.

۸- کوالیا، جزیره همیلتون، دیواره بزرگ مرجانی، استرالیا

image017 0617201710 1 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

همه چیز این تفرجگاه در جزایر ویت ساندیز در استرالیا ریشه دارد. چارچوب چوبی و سنگی هر ویلا با استفاده از منابع محلی چوب درست شده است. استخر آبشاری در سراسر کانال اقیانوس آرام نهفته است. همچنین آشپز الستر وادل، با استفاده از مواد محلی، عذا ها را به صورت مدرن سرو می کند.

۹- صخره های کاجی، خلیج ماتوری، نیوزیلند

حتما بخوانید :
شریک زندگی ؛ 7 چیزی که شریک زندگی شما هرگز نباید از شما بخواهد

image019 0617201711 1 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

۲۲ مجموعه صخره های کاجی که در منظره ۱۸۰ درجه اقیانوس آرا م قرار دارند، در جزیره شمالی نیوزیلند شناخته شده است. این ممکن است نیاز به ۴ ساعت رانندگی (یا پرواز با هلیکوپتر) از آکلند داشته باشد، اما پس از رسیدن به آن جا شما احساس می کنید که به زمان گذشته سفر کرده اید. زمانی که در آن غرفه های لوکس، چشمه های معدنی و رستوران ها بر جهان حکومت می کنند. می توانید به کوهپیمایی در نزدیک آبشارها بپردازید، یا یک ماسک گل بزنید و استراحت کنید و با همسرتان در غروب آفتاب برای خرید یک کوکتل یا یک غذای لذیذ بروید.

۱۰- مالدیو چهار فصل در کودا هورا

image021 061720174 - ماه عسل در سال 96 - 2017 : ده تا از بهترین اقامتگاه های تفریحی در آسیا، استرالیا و نیوزیلند

اگر شما در حال برنامه ریزی برای ماه عسل مالدیو هستید، به این مکان لاکچری در اقیانوس هند نگاهی بیندازید. فقط همه سفر خود را صرف نشستن در ساحل نکنید، طیف وسیعی از فعالیت ها وجود دارد که می توانید انجام دهید، از گشت و گذار گرفته تا غواصی کردن. همچنین آبگرم را از دست ندهید، در یک خانه ویلایی روی آب که می توانید با استفاده از قایق های سنتی مالدیو به آن ها دسترسی داشته باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن