شروع زندگیمسافرت ، ماه عسل

ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسلReviewed by فتح اللهی on Jul 3Rating: 4.5ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسلدر یک سفر دریایی برای ماه عسل خود، مکان های دیدنی، محل اقامت، غذاها، سرگرمی های عجیبی و غریبی خواهید داشت که همه در یک پکیج هیجان انگیز هستند. اما از صدها کشتی که در دریا قرار دارد، کدام یک برای شما بهتر است؟

در یک سفر دریایی برای ماه عسل خود، مکان های دیدنی، محل اقامت، غذاها، سرگرمی های عجیبی و غریبی خواهید داشت که همه در یک پکیج هیجان انگیز هستند. اما از صدها کشتی که در دریا قرار دارد، کدام یک برای شما بهتر است؟ این بستگی به سبک سفر شما دارد. دوست دارید یک سفر آسان داشته باشید یا به دنبال کشف فرهنگ ها هستید؟ سفری ترسناک و پر از ماجراجویی می خواهید یا خصوصی؟ در اینجا، ما دوازده کشتی به همراه سفرهای دریایی فوق العاده رمانتیک را نام می بریم که از سرزمین ها ی تندرا تا نواحی گرمسیری را در بر می گیرند. برای پیدا کردن بهترین سفر خود، ادامه مطلب را بخوانید.

۱- کارناوال

بهترین سفرهای دریایی کارائیب: کشتی بزرگ

The 3,690-passenger Carnival Breeze from Carnival

آنچه که عاشقش خواهید شد؛ شامل یک پارک آبی، یک باشگاه کمدی، یک بار تکیلا و – بدون شوخی – فیلم های ۵ بعدی است.

ارز دیجیتال

جاهایی که می توانید بروید؛ شامل سفرهای شش روزه در شرق کارائیب در Grand Turk، Turks و Caicos می شود، جایی که در ارتفاع بالای ۷۰۰۰ فوت قرار دارد. در جامائیکا، از تپه های رودخانه Dunn صعود کنید و سوار سورتمه کوچک جامائیکایی شوید. در باهامای  ناسائو، روزتان را در پارک آتلانتیس بگذرانید و سالاد نمونه کونک را در مرکز غذاهای دریایی صرف کنید.

1 284x300 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۲- سفرهای دریایی وینداستار

بهترین کشتی های کارائیب: کشتی کوچک

کشتی ۳۱۲-passenger wind surf  از سفرهای دریایی وینداستار

چیزی که شما دوست خواهید داشت؛ لنگرگاه های کشتی ۵ دکله در خلیج های بیابانی است که شما می توانید در آن شنا، قایقرانی و یا اسکی در آب کنید.

جاهایی که می توانید بروید؛ شامل یک برنامه سفر هفت روزه کارائیب یاچزمن به  دور سنت مارتین، جزیره هپ در  BVIاست.  در تورتولا سورتمه سواری کنید، در اطراف صخره های بتس در ویریجین گوردا شنا کنید و کوکتل های Painkiller را در حالی که در Jost Van Dyke لم داده اید بنوشید، جایی که در آن یک تماس شبانه به شما اجازه می دهد تا دیروقت در مهمانی شرکت کنید. سپس برای یک روز جادویی در سنت بارت، بهترین لباس تابستانی خود را بپوشید.

حتما بخوانید :
روابط اجتماعی ; توصیه هایی برای روابط از سراسر جهان

2 300x200 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۳- سفرهای دریایی سلیبریتی

بهترین سفرهای دریایی مدیترانه: کشتی بزرگ

کشتی ۲۸۸۶-passenger Celebrity Silhouette  از سفرهای دریایی سلیبریتی

آنچه که دوست خواهید داشت؛ راه رفتن با پای برهنه بر روی چمن واقعی در عرشه بالای کشتی.  تست کردن ۳۲ شراب انگور مختلف در بار شراب.  و استفاده از اسکراب دست ساز در سالن اسپای آب مرکزی.

جاهایی که باید بروید؛ تور دریایی ۱۳ روزه در دریای آدریاتیک که در ونیز آغاز می شود و مسیر ایتالیا تا رم را دور می زند. در راه، کنار دیوارهای کمربندی شهرDubrovnik  قدم بزنید، از روستاهای اطراف خلیج  Kotor مانند فورج بگذرید و با دلفین ها در جزیره مالت شنا کنید. در ایتالیا، طعم روغن زیتون را بچشید، در ساحل آمالفی سفر کنید و از ویرانه های Pompeii  دیدن کنید.

3 300x201 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۴- سفرهای دریایی مختلف
بهترین سفرهای دریایی مدیترانه: کشتی کوچک

کشتی ۴۹-passenger S/C Panorama از Variety Cruises

آنچه که دوست خواهید داشت؛ قایق سه بادبانه که بادبان ها برای حرکت در مسیر درست، تعویض می شوند. هنگامی که این قایق در خلیج دوردست متوقف می شود، می توانید از قایق پیاده شوید و شنا کنید.
جاهایی که باید بروید، تور هشت روزه اودیسه اژه ای در داخل و خارج از آتن که  به بازدید از جزایر یونانی آزاد از جزایر میکونوس می پردازد و در آن یک کشتی شبانه وجود دارد که اجازه می دهد ouzo  ،  mezethes (پیش غذا) و شب زنده داری افسانه ای و Santorini  را تجربه کنید. (نکته: یک موتورگازی اجاره کنید و در سواحل شن سیاه بگردید). به دلوس کوچک، خانه افسانه ای خدای خورشید آپولو و افِسس، که دارای شکوهمند ترین ویرانه های منطقه است، بروید و حیرت زده شوید.

4 300x201 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۵- خط سفر دریایی نروژی (خط کروز نروژی)
بهترین کشتی های اقیانوس آرام: کشتی های بزرگ

کشتی ۲,۱۳۸-passenger Pride of America از Norwegian Cruise Line

آنچه که شما دوست خواهید داشت؛ آموزش نهنگ ها توسط متخصصین اهل هاوایی در کنار کشتی که می توانید آن را از عرشه تماشا کنید.

 جایی که باید بروید؛  تورهای یک هفته ای به چهار جزیره اصلی دورافتاده از هونولولو. می توانید طلوع آفتاب را در خلیج  Haleakala تماشا  کنید، تا راه دور  Hana یا Snorkel offshore در Molokini رانندگی کنید و جریان گدازه ای در جزیره بزرگ و ساحل ناپایدار خلیج کالیفرنیا کایو را ببینید.

5 300x225 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۶- سفرهای دریایی پل گگوین

بهترین کشتی های اقیانوس آرام: کشتی کوچک

کشتی ۳۳۲-passenger m/s Paul Gauguin از Paul Gauguin Cruises

آنچه که دوست خواهید داشت؛ قواسی و تنفس در زیر آب را آموزش ببینید و در ورزش های آبی سخت، Nemo را پیدا کنید. سپس با یک ماساژ سنتی Polynesian آرامش بگیرید.

حتما بخوانید :
سن ازدواج ؛ مردم سراسر دنیا در چه سنی ازدواج می کنند؟

جایی که باید بروید؛ در یک سفردریایی هفت شبه به تور تاهیتی از پاپیته تا مناطق همسایه Raiatea و Tahaa بروید، جایی که می توانید یک مزرعه مروارید سیاه را ببینید و با یک قایق پارویی به  دره رودخانه بروید. بعد از آن می توانید با استفاده از لوله تنفس زیر آب به بورا بورای افسانه ای بروید.

6 300x215 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۷- کریستال کروز

بهترین لیست سفرهای دریای: کشتی بزرگ

کشتی ۹۲۲-passenger Crystal Symphony از Crystal Cruises

آنچه دوست خواهید داشت؛ گزینه های ناهار در کشتی که شامل یک بار سوشی توسط آشپز نوبو ماتسوهیسا، و همچنین رستوران های ایتالیایی و فرانسوی است. برای چند ماساژ در سالن اسپای طرح فنگ شویی، ثبت نام کنید.

جایی که باید بروید؛ اقامت ۱۲ روزه در استرالیای جنوبی شما را به پنج تا از پویا ترین شهرها می برد، با یک شب اقامت در هرشهر. ۱۲ صخره انبوه در خارج از ملبورن را کشف کنید، نمونه های شراب دره باروسو در نزدیکی آدلاید را بچشید، شیطان تاسمانیا در تاسمانیا را بشناسید، از پل خلیج در سیدنی عبور کنید و در مسیر بوش در کشور کانگورو در نزدیکی بریزبن رانندگی کنید.

7 1 300x200 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۸- سفر دریایی لیندبلاد

بهترین لیست سفرهای دریایی: کشتی کوچک

کشتی ۹۶-passenger National Geographic Endeavour با سفر دریایی Lindblad

آنچه شما دوست خواهید داشت؛ قایق های تفریحی برای سفر به خلیج های بیابانی. پس از این همه فعالیت، یک ماساژ عالی در پلت فرم ماساژ شناور را از دست ندهید.

جایی که باید بروید؛ سفر به جزایر گالاپاگوس در لیندبلاد را آغاز کنید و در سفرهای ۱۰ روزه با پرسنل طبیعت گرایان و مربیان عکس ملی National   Geographic همراه شوید. هر چقدر دوست دارید فعالیت کنید؛ گزینه های مختلف از غواصی تا استراحت در کنار استخر برایتان وجود دارد. صبح زود از جزیره بارتولوم خارج شوید، با شیر دریایی شنا کنید و غروب خورشید را از عرشه بالای کشتی تماشا کنید.

کارائیب سلطنتی

بهترین سفر دریایی: کشتی بزرگ

کشتی ۵,۴۰۰-passenger Allure of the Seas از Royal Caribbean International

آنچه که شما دوست خواهید داشت؛ این خانه شناور بی نظیر است. می توانید از بازی های تخته ای، یک دیوار صخره نوردی، یک استخر سرپوشیده، یک پارک با ۱۲۰۰۰ درخت، نمایش آب با آکوآپ های هوایی و یک بار سه طبقه ای لذت ببرید.

جایی که باید رفت؛ یک سفر هشت روزه به کارائیب که در هائیتی متوقف می شود، جایی که شما می توانید در دریا موج سواری کنید؛ فالموت، جامائیکا، جایی که میتوانید در اطراف ساختمان های خوراکی شیرینی زنجفیلی در بندر تاریخی بگردید. بهتر از همه، شما سه روز کامل را در دریا می گذرانید.

حتما بخوانید :
10 دلیل برای اینکه مردان باید ازدواج کنند

8 1 300x199 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۱۰- سیاحت اکتشافی در آمریکا

بهترین سفرهای دریایی: کشتی کوچک

کشتی ۸۶-passenger yacht Safari Endeavor از American Safari Cruises

چیزی که شما دوست خواهید داشت این کشتی کوچک شامل بار شراب، حوضچه های آب گرم، سونا، کلاس های یوگا، سورتمه سواری  و هیدروفون های مورد علاقه ما برای گوش دادن به نهنگ ها است.

جاهایی که می توانید بروید؛ سفرنامه Baja’s Bounty در دریای کورتز مکزیک  که به بررسی آب های آکواریوم مانند ساحل باجا می پردازد که بیشتر از ۸۰۰ گونه ماهی و ۲۰ نوع نهنگ، دلفین ها و گونه های دریایی در آن وجود دارد. اگرچه ساکنین گاه به گاه خواستار پیاده روی هستند، اما عمدتا همه چیز در مورد زندگی در آب و روی آب است.

9 1 300x201 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۱۱- سفرهای دریایی پرنسس

بهترین سفر دریایی آلاسکا: کشتی بزرگ

کشتی ۲,۶۷۰-passenger Sapphire Princess از Princess Cruises

آنچه که دوست خواهید داشت؛ پس از بازگشت از یک پیاده روی در خشکی، این کشتی دارای سه رستوران جدید، یک صفحه نمایش فیلم در فضای باز و یک منطقه غواصی بزرگسالان است که می توانید به آن ها بروید. از تماشای نهنگ ها در بین تصاویری که در انتهای نه حفره ای قرار گرفته اند غافل نشوید.

جایی که باید بروید؛ تور کروز ۱۶ روزه در داخل آلاسکا که شامل یک هفته شنا و یک هفته اقامت در پارک ملی دنالی و در شبه جزیره کنای برای اکتشاف کامل ایالت چهل و نهم است. قبل از رفتن به تپه Hubbard Glacier  ، در تندرا بگردید. در مسیر ونکوور، کانادا، در یک دریاچه یخچال در ژنو قایق رانی کنید و در یک دنباله طلایی در Skagway پیاده روی کنید.

11 1 300x195 - ماه عسل های رویایی ؛ بهترین سفرهای دریایی برای ماه عسل

۱۲- اکتشافات داخل دریا

بهترین سفر دریایی در آلاسکا: کشتی کوچک

کشتی ۷۶-passenger Wilderness Explorer از InnerSea Discoveries

آنچه که شما دوست خواهید داشت؛ این کشتی جدید در تابستان امسال با کابین های راحت و مجلل اضافی در فضاهای عمومی راه اندازی می شود. شما می توانید از حمام داغ و حتی تماشای حیات وحش در کانال تلویزیونی زیر آب لذت ببرید.

جایی که باید بروید؛ با تورهای خلیج Northern Passages & Glacier  از ژنو تا استیکا را بگردید، که سه روز کامل را در پارک ملی خلیج  Glacier می مانید، جایی که رنجرها و راهنماها  شما را به پیاده روی و سفرهای تفریحی قایقرانی می برند. می توانید به جاهای دیدنی از جمله پریل استریت بروید و با صدف ها، نهنگ ها و خرس ها، و جزیره Chichagof، که در آن ساحل و آبشارها قرار دارند آشنا شوید.

 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید