صفحه اصلی / دنیای مد / اخبار دنیای مد / مد و زیبایی ؛ ۹ آداب صبحگاهی که مدل ها با وجود مشعله بسیار انجام میدهند
فروش محصولات دکتر مورد
2 1 - مد و زیبایی ؛ 9 آداب صبحگاهی که مدل ها با وجود مشعله بسیار انجام میدهند

مد و زیبایی ؛ ۹ آداب صبحگاهی که مدل ها با وجود مشعله بسیار انجام میدهند

مد و زیبایی ؛ 9 آداب صبحگاهی که مدل ها با وجود مشعله بسیار انجام میدهندReviewed by فتح الهی on Jul 11Rating: 4.0مد و زیبایی ؛ 9 آداب صبحگاهی که مدل ها با وجود مشعله بسیار انجام میدهند این یه مورد مهم برای سوپر مدل ها است که همیشه ظاهر و احساسی خوب را قبل از عکس برداری داشته باشند. (چطور آنها میتونند جلوی دوربین خوب بنظر بیان؟) دانستن این موضوع، برای مدل ها که چند عادت سلامتی را برای ظاهر و انرژی و سلامتی خودشون در نظر گرفتن تعجبی ندارد.

این یه مورد مهم برای سوپر مدل ها است که همیشه ظاهر و احساسی خوب را قبل از عکس برداری داشته باشند. (چطور آنها میتونند جلوی دوربین خوب بنظر بیان؟) دانستن این موضوع، برای مدل ها که چند عادت سلامتی را برای ظاهر و انرژی و سلامتی خودشون در نظر گرفتن تعجبی ندارد.
اینجا ما چند عادت ساده صبحگاهی که ۴ مدل هر روز صبح برای احساس بهتر انجام میدهند را به شما میگوییم.

۱٫ لیندزی الینگسون

سوپر مدل و موسس/کارگردانی خلاق از زنان زیبا

“هر رور صبح یک لیوان بزرگ آدم گرم با لیمو تازه میخورم تا بدنم را پاکسازی کنم. برای افزایش سلامتی و شادابی پوستم, با برس خشک بدنم را برس میزنم که باعث میشه موقع بیدار شدن بلافاصله هوشیار میشم. همینطور من خودم رو به چالش میکشم و برای ۱۰ دقیقه مدیتیشن انجام میدم و غذاهای ویتامینه که به مقابله با رادیکال های آزاد کمک میکنند برای کمک به جوانی پوستم استفاده میکنم.”

۲٫ اولیویا کولپو

مدل و دختر شایسته سابق آمریکا

حتما بخوانید :
چگونه با بودجه ای که داریم باکلاس به نظر برسیم

“من هر روز صبح ویتامینم رو میخورم. من دوست دارم صبحم رو با خوردن یک لیوان آب داغ و لیمو شروع کنم. این باعث تصفیه بدنم و احساس خوب تو کل روز میشه که حتی دیگه به قهوه نیازی ندارم. من خر روز صبح مدیتیشن هم میکنم.”

۳٫ هانتر مک گاردی

مدل برندهای ورزشی
” من مطمئن میشم که هر روز صبح یک لیوان بزرگ آب بخورم و همینطور یک صبحانه خوب. این بهترینشه، آووکادو با نون توست و تخم مرغ آب پز. من بدون آنها در طول روز انرژی ندارم.”

۴٫ میراندا کر

سوپر مدل و موسس کورا اورگانیکس
“من یک فنجان آب گرم و یک لیمو میخورم و به مدیتیشن گوش میکنم. این کار باعث یک شروع عالی و پاوسازی بدن میشه. هر روز صبح من ماسک برند خودم رو میزنم در حالی که به موسیقی مدیتیشن گوش میدم که باعث تصفیه بدن، ازبین رفتن سلول های مرده، سلامت سلول های زنده و حس تازگی میشود.

https://rimilo.com

درباره فتح اللهی پور

این مطالب را نیز ببینید!

3q46hwqf5g64636gyrytgt45wtgehrtgrghyrt3hrget4wgtdhsegesge - چگونه با بودجه ای که داریم باکلاس به نظر برسیم

چگونه با بودجه ای که داریم باکلاس به نظر برسیم

چگونه با بودجه ای که داریم باکلاس به نظر برسیمReviewed by اعطاسی on Sep 26Rating: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *