شروع زندگیقبل از ازدواج

مراسم عروسی ؛ چرا قبل عروسی رژیم نگرفتم ؟

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
مراسم عروسی ؛ چرا قبل عروسی رژیم نگرفتم ؟Reviewed by اعطاسی on Jun 28Rating: 4.5مراسم عروسی ؛ چرا قبل عروسی رژیم نگرفتم ؟هیچ‌وقت روزی رو که مادرم و ساقدوش هایم مرا به مزون بردند را فراموش نمی‌کنم. اولین دور دیدنمون بود. روز بزرگی برای ما بود، همه مغازه های بزرگ نیویورک رو دیدیم.

هیچ‌وقت روزی رو که مادرم و ساقدوش هایم مرا به مزون بردند را فراموش نمی‌کنم. اولین دور دیدنمون بود. روز بزرگی برای ما بود، همه مغازه های بزرگ نیویورک رو دیدیم. همه لباس ها رو امتحان کردم (رویای بچگی هام). نهار لذت بخش با دخترها رو داشتیم. اما یه روز پر از چیزهای عجیب و غریب نبود. خستگی و کوفتگیه بعد از اون واقعا برای من غیرقابل تحمل بود. در عوض لحضه ای که به همراه فروشنده قدم به پرو لباس گذاشتم، تا خواستم بگم به طرح سیاه و سفید علاقه دارم، طوری که حتی دنبال کفش هایی که دوست داشتم رفتم، ازم پرسی سایزت چنده؟
گفتم: معمولا سایز ۶ ولی ۴ برای پیراهن هستم.
گفت: باشه، ولی این سایزیه که روز عروسی داشته باشی؟
باید بگم این سوال منو شکه کرد!!! من واقعا اونقدر چاق نیستم!!!! در وزن مناسبی نسبت به قدم هستم. یکم می خوام بازوهام رو فرم بدم، کمی هم اطراف پهلویم چربی اضافه دارم، ولی آنقدری نیست که سروقت هدیه های تبریکی که عاشقشونم نرم (شیرینی ها) پس وقتی بطور خودکار باید رژیم میگرفتم یه جورایی خجالت کشیدم و عذاب وجدان گرفتم. راستش واقعا این فکر رو نمیکردم این مشکلی برای روز بزرگ من بشه. فکر نکنید این به این معنی که به فکر بدنم نبودم، البته که بودم. مثل هر زن دیگری استاندارد تناسب اندام را رعایت کردم، همان ایده ای که برای ظاهر در عروسی تان نیاز است. (قبل عروسی همه به من میگفتند: انداخت برای عروسی عالی است) اما بعد از سالها کار کردن در دفتر مجله، از آنجا و از آنجا چند کلک از مد برای ظاهر یاد گرفتم.
مهمترین درس؟
باید بدانید چه نوع لباسی برای فرم اندام شما مناسب است. در روز موعود من آماده شدم. میدونستم چه چیزهایی منو جذاب نشون می ده و چه چیزهایی بهم نمیاد، چون اونها بهم حس اعتماد به نفس و راحتی میدهند. پس بعد کمی تردید،من دوباره به فروشنده با یکی از آن کلک هایی که در آن چند سال یاد گرفتم جواب دادم.
– من برای عروسیم همان سایز ۴تا۶ میمانم، چه فایده ای دارد که با اینهمه کارهای دیگری که دارم به خودم سختی بدم. این دقیقا همون لحظه ای بود که تصمیم گرفتم، عراتفاق سختی هم باشه بگزار بیوفتد.حاضر نبودم خودم را برای ظاهر در دردسر گرفتن رژیم عروسی بیندازم. قراربود خودم باشم. با این حال، چرا باید وزن و سایز کم کنم در صورتی که همسرم همین جوری من رو دوست داره. او خواستگاری کرد. نه؟ هیچ «با من ازدواج کن … در صورتی که فلان قدر وزن قبل از عروسی کم کن!!!!»
خوب…پس چرا من باید یه فشار غیر ضروری به خودم بیارم، درسته وقتی من برنامه ریزی عروسی را میکردم این جزوشون نبود. من همان کاری را که قبلا انجام می دادم را ادامه دادم، غذای سالم می خوردم و طبق معمول کار میکردم، دقیقا دقیقا همانطور که همیشه انجام می دادم .
داشتن هدفی در ذهن، مثل ازدواج، یک انگیزه عالی برای اجرای همه برنامه ریزی ها و کارها است، این را انکار نمی کنم. صبح عالی در یک فصل زیبا باعث انگیزه من برای موفقیت در برنامه هام میشه، به من کمک میکند که برنامه های سختم را درست انجام بدم و پس از کار(در خانه) انرژی را برای برنامه های عروسی هم بگذارم.
بیرون از خانه کار کردن باعث شد احساس کنم می‌خوام غذای سالم بخوریم. نه بخاطر اینکه ساعات زیاد کاریم رو جبران کنه بلکه چون من وارد چرخه ای شده بودم که مشتاق این بودم تا این مواد مغذی برم بعد از این که هر صبح روی عضلات کار میکردم. مشتاق هر کدام از تخم مرغ عای صبحانم بودم، یک بشقاب سبزیجات برای ناهار و همینطور ماهی تازه که نامزدم برای شام کتابش میکرد. وقتی من و ساقدوش هایم برای مانیکور رفتیم، در راه برگشت به خودمون بستنی جایزه دادیم. و وقتی نوبت به امتحان کیک رسید، مطمئن باش از سهم خودم بهترین لذت رو بردم.
وقتی بالاخره زمان عروسی نزدیک شد، من با اعتماد به نفس لباس سایز ۶ را به تن کردم. بدنم هنوز بی نقص نبود…در این حین فنر زیر لباس عروس کمرم را زیباتر نشان می‌داد هرچند خودم نبودم ولی دوستش داشتم. من درحال ازدواج با مردی بودم که من رپ در لاغری و چاقی دوست داره، با افرادی که با عشق حضور داشتن. ما دعوای غیر ضروری نداشتیم چون من گرسنه نبودم و از خوردن کیک های فنجانی سر باز می زدم.
به جرئت می تونم بگم که درواقع ما از برنامه عروسی لذت بردیم و این تجربه ما رو به هم نزدیک تر هم کرد. و در آخر وقتی من وارد سالن عقد شدم، احساس زیبایی کردم…. با همان سایز و وزنی که او ازم خواستگاری کرده بود.

حتما بخوانید :
چرا مشاوره ی ازدواج ؟ دلایل و زمان مشاوره ی ازدواج
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید