شروع زندگینامزدی ، عقد و عروسی

مراسم عروسی ; کارهایی که باید و نباید در روز عروسی خود انجام دهید

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
مراسم عروسی ; کارهایی که باید و نباید در روز عروسی خود انجام دهیدReviewed by فتح الهی on Jul 18Rating: 4.5مراسم عروسی ; کارهایی که باید و نباید در روز عروسی خود انجام دهیدروز عروسی شما روزی خاص برای شماست. این یکی از معدود روزهای زندگیتان است که می توانید دقیقا همان کاری را که می خواهید انجام دهید.

روز عروسی شما روزی خاص برای شماست. این یکی از معدود روزهای زندگیتان است که می توانید دقیقا همان کاری را که می خواهید انجام دهید. اگر شما آن را به درستی برنامه ریزی کنید، می توانید عروسی را که همیشه درباره اش رویاپردازی می کردید، داشته باشید و روز عروسی خود را به عنوان یکی از بهترین روزهای زندگیتان به یاد آورید. با این حال، اگر این کار را نکنید، عروسی شما می تواند کاملا به یک چیز دیگر تبدیل شود.

باید در عروسی خود چه کارهایی انجام دهید تا خاص ترین عروسی را داشته باشید؟ از چه چیزهایی باید کاملا اجتناب کنید؟ من برای فهمیدن جواب این سوالات دنبال کارشناسان رفتم.

افراد حرفه ای را استخدام کنید

یکی از بهترین راهها برای اطمینان از اینکه عروسی شما خوب برگزار می شود، استخدام افراد حرفه ای، مانند برنامه ریزان عروسی است، که به شما کمک می کند تا از عروسی خود بیشترین بهره را ببرید. استخدام یک برنامه ریز عروسی بهترین کاری بود که من و شوهرم برای عروسی خود انجام دادیم.

جسیکا اردن، برنامه ریزعروسی های لوکس، به من گفت: «یک برنامه ریز عروسی استخدام کنید. مقدار پولی که با استخدام یک برنامه ریز عروسی صرفه جویی می کنید، واقعا ارزشش را دارد و شما و تمام خانواده و دوستان خود را از درد سر و اضطراب نجات می دهد. او اضافه كرد مهم است كه برنامه ريزان را از قبل استخدام كنيد، نه اين كه در روز عروسي خود به دنبال آن ها بروید. او می گوید: “به جای یک برنامه ریز یک ماهه، یک هماهنگ کننده یک روزه را استخدام نکنید. هماهنگ کننده یک روزه، مراحل عروسی را بدون دانستن اینکه چه اتفاقی می افتد، انجام می دهد و تقریبا عروسی را پیچیده تر می کند.

از زمان حال لذت ببرید

خرید کاندوم gifbanner - مراسم عروسی ; کارهایی که باید و نباید در روز عروسی خود انجام دهید

شما تعجب خواهید کرد که پس از ماه ها برنامه ریزی، روز عروسیتان به چه سرعتی می گذرد. اطمینان حاصل کنید که از این زمان استفاده کامل را می برید و آن را گرامی می دارید، زیرا قبل از این که بفهمید، به پایان می رسد. من به روز عروسیم نگاه می کنم و بسیار خوشنودم که زمان زیادی را برای حضور کامل و لذت بردن از آن روز در نظر گرفتم.

راموس می گوید: “روز عروسی شما در آینده برایتان محو می شود. و این وقتی اتفاق می افتد که شما سرگرم هستید، و روز عروسیتان متفاوت نیست! بنابراین تصاویری از این روز به ذهن بسپارید! سعی کنید عمدا به خاطر بسپارید که در آن لحظه چه احساسی دارید به طوری که بتوانید این خاطرات را پس از سال ها به یاد بیاورد. بله، عکاس شما از روز عروسیتان عکس های زیادی می گیرد، اما بسیار بهتر است که بتوانید این تصاویر را در حافظه خود ثبت کنید.

یاری پرز، برنامه ریز عروسی، موافق است. او در مصاحبه اش به ما گفت: “اطمینان حاصل کنید که واقعا از هر یک از لحظات مهم روز عروسی خود لذت برده اید.”

حتما بخوانید :
اهمیت استفاده از وسایل کمک جنسی در رابطه زناشویی

مراسم عروسی خود را شخصی کنید

جشن شما ممکن است هیجان انگیز باشد، اما مراسم عروسی شما دلیل اصلی است که همه دوستان و خانواده شما گرد هم آمده اند، بنابراین آن را به خودتان اختصاص دهید. شما می توانید یک مراسم ویژه واقعا منحصر به فرد داشته باشید، اگر وقت خود را برای برنامه ریزی آن اختصاص دهید.

راموس می گوید “هیچ کس نمی خواهد داخل یک مراسم خسته کننده و عمومی بنشیند، که هیچ چیزی از آنچه شما هستید را در بر ندارد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که مراسمتان مخصوص شما است! هرکسی که عروسی شما را برنامه ریزی می کند، باید زمانی را برای شناخت شما و اینکه دوست دارید عروسیتان چگونه باشد اختصاص دهد تا عروسیتان رنگ و بوی شما را بگیرد.

شما مجبور نیستید همه چیز را به برنامه ریز خود واگذار کنید. با همسرتان درباره آنچه که برای هر دو شما مهم است صحبت کنید تا بتوانید سنت و آیین های خود را به مراسم عروسی خود اضافه کنید.

درگذشتگان را به یاد بیاورید

یکی از سخت ترین قسمت های عروسی شما می تواند در مورد افرادی باشد که نمی توانند در آنجا حضور یابند. پدر شوهرم چند سال قبل از عروسی ما درگذشت، و برای شوهرم سخت بود که بدون پدرش ازدواج کند. ما یکی از آهنگ های مورد علاقه پدرش را در عروسی گذاشتیم و یک صندلی که با گل های رز سفید تزئین شده بود را در ردیف جلو برای نشان دادن حضور او در عروسی قرار دادیم. هر دوی این کارها به او کمک کرد احساس کند که پدرش در عروسی حضور دارد.

راموس می گوید: “این کار ممکن است کمی غمناک به نظر برسد ، اما پیدا کردن راهی برای احترام به افرادی که شما عمیقا دوستشان داشتید و حالا آن ها را از دست داده اید به شما فرصتی می دهد تا آنها را در طول این زمان مهم زندگیتان به یاد داشته باشید. این یک روش خوب برای حفظ یاد و خاطره آن هاست. “

او به من چند پیشنهاد عالی برای به یاد آوردن عزیزان درگذشته داد. “شما می توانید در مراسم یک لحظه سکوت کنید؛ می توانید یک یادگاری از آنها را در دسته گل، گلدان، جواهرات و یا لوازم خود قرار دهید ؛ هر کدام را که انتخاب می کنید، یاد کردن از درگذشتگان برای شما و همه کسانی که آنها را دوست داشته اند، معنادار خواهد بود.”

اولویت های خود را از قبل انتخاب کنید

قطعات زیادی در پازل عروسی شما وجود دارد. تصمیم گیری در مورد اولویت های شما این امکان را می دهد روزی را که می خواهید، داشته باشید و به شما کمک می کند تا چیزهایی را که زیاد مهم نیستند، کنار بگذارید.

مگان الی، مشاور روابط عمومی عروسی، به من گفت: اگر چیزی را واقعا می خواهید، هزینه آن را خودتان بپردازید. بیشتر زوج ها اکثر مخارج عروسی را خودشان تأمین می کنند، اما هنوز وضعیت هایی را مشاهده می کنیم که دیگران مانند پدر و مادر، این هزینه ها را می پردازند. اگر چیزهای خاصی وجود دارد که برای روز بزرگ خود می خواهید، که ممکن است برای دیگران زیاد مهم نباشد، قول دهید که هزینه اش را می پردازید. ” اجازه ندهید که دیگران به شما دیکته کنند چه چیزی در عروسی خود داشته باشید، و آنچه را که می خواهید، از قبل مشخص کنید تا بتوانید برای پرداخت هزینه آن برنامه ریزی کنید.”

حتما بخوانید :
سن ازدواج ؛ مردم سراسر دنیا در چه سنی ازدواج می کنند؟

الی ادامه داد: “من همیشه به زوج هایم می گویم که سه تا از چیزهایی را که حتما باید در روز عروسیتان وجود داشته باشد تعیین کنید و چیزهای دیگر را در حاشیه قرار دهید. من دیده ام که زوجین در مورد کوچکترین مسائل دچار افسردگی می شوند، زیرا آنها بیش از حد برای عالی بودن همه چیز تأکید دارند. اگر فقط روی چند مورد تمرکز کنید، فشاری که بر روی شماست ناپدید می شود. “

چیزهای کوچک را بزرگ نکنید

استرس داشتن برای تک تک جزئیات در عروسی، فقط دوستان و خانواده نزدیکان شما را اذیت نمی کند – بلکه همچنین داشتن یک عروسی شاد و سرگرم کننده را از شما سلب می کند.

راموس گفت: “اگر قصد داشته باشید همه چیز عالی باشد، به طور کامل از روز عروسی خود لذت نخواهید برد. گاهی اوقات اشتباهاتی رخ می دهد و کاملا از کنترلتان خارج می شود، بنابراین نفس عمیق بکشید و آن ها را نادیده بگرید. به این ترتیب می توانید از روزی که خیلی وقت صرف برنامه ریزی آن کردید، لذت ببرید! ” او ادامه داد: “زندگی کامل نیست، بنابراین شما باید این را قبول کنید و به زیبایی لبخند بزنید تا از زمان حال لذت ببرید”.

این عروسی شماست نه والدینتان

اگر والدین شما هزینه عروسیتان را می پردازند، ممکن است احساس کنید که بیشتر از اینکه روز عروسی شما باشد، عروسی آنهاست. حتی اگر آنها درباره عروسی تعیین نکلیف نکنند، اما ایده هایی در مورد اینکه می خواهند عروسیتان چطور پیش برود، خواهند داشت. اطمینان حاصل کنید که حتی اگر والدینتان را بیش از حد درگیر کرده اید، اما عروسی به شما تعلق دارد.

راموس می گوید: “ما می دانیم نه گفتن به پدر و مادر سخت است، اما اجازه ندهید که خود را به عروسی بسپارید که مورد علاقه شما نیست.

او پیشنهاد می کند با همه افراد درگیر، ارتباط برقرار کنید. “مطمئن شوید با همسر آینده خود صحبت می کنید تا مرزهای خود را روشن کرده و صادقانه بیان کنید که در روز عروسی خود چه چیزهایی را می خواهید و چه چیزهایی را نمی خواهید. سپس می توانید با پدر و مادر خود یک مکالمه صریح و کاملا آرام داشته باشید. در مورد چیزهایی که برای شما مهم است با آنها صحبت کنید. اجازه دهید بدانند که شما درک می کنید نظرات آنها برای خوبی خودتان است، اما می خواهید عروسی رویایی خود را برنامه ریزی کنید.”

سنت هایی را که به هیچ وجه برای شما مهم نیست، دنبال نکنید

شما ممکن است برای انجام برخی کارها که باید در عروسی انجام دهید تحت فشار باشید و حس کنید که هیچ سنخیتی با شما ندارند، و تنها به این دلیل باید از آن ها پیروی کنید که بیشتر افراد این کار را می کنند. اطمینان حاصل کنید که عروسی خود را براساس آنچه که برای شما معنادار است برنامه ریزی کنید و سنت هایی که دوست ندارید را رها کنید.

حتما بخوانید :
مراسم عروسی ؛ چرا قبل عروسی رژیم نگرفتم ؟

افرادی که شما را ناراحت می کنند را دعوت نکنید

اگر درباره دعوت کردن کسی که شما ناراحت می کند شک دارید، او را دعوت نکنید. احساس شما در بزرگ ترین روز زندگیتان مهمتر از هر چیز دیگری است، بنابراین هنگام برنامه ریزی لیست مهمانانتان، اول از همه به خودتان اهمیت بدهید.

راموس می گوید “چه کسی به این اهمیت می دهد که شما فردی خاص را دعوت نکرده اید؟ در پایان روز، اگر شما با یک دوست قدیمی یا یکی از فامیل هایتان که خیلی با او خوب نیستید، بحثتان شود خیلی بدتر می شود، پس بهتر است به کلی از دعوت کردن آن ها و ایجاد استرس برای خودتان صرف نظر کنید. تنها افرادی را دعوت کنید که واقعا برای ازدواج شما خوشحال هستند. “

بهتر است ساقدوش هایتان دقیقا یک لباس شبیه به هم نپوشند

یکی از بهترین تصمیماتی که من در عروسی ام گرفتم این بود که یک رنگ را برای ساقدوش هایم تعیین کردم و سپس به آن ها اجازه دادم هر مدل لباسی که دوست دارند انتخاب کنند. همه آنها زیبا به نظر می رسیدند و من خوشحال شدم که در عروسی من احساس راحتی و زیبایی می کنند. بلاخره، من می خواستم به آنها احترام بگذارم و آنها را شکنجه نکنم.

الی به من گفت: “این بسیار نادر است که اندام همه ساقدوش ها مثل هم باشد و همه در یک لباس، احساس راحتی کنند. شما می توانید لباس های متفاوتی را انتخاب کنید که همه با هم سازگاری داشته باشند و پوشیدن آن ها برای ساقدوش ها نیز راحت باشد. به این ترتیب آنها هم خوشحال تر خواهند بود و لبخندشان در عکس های شما واقعی تر خواهد شد.

قوانینی را ایجاد نکنید که خودتان بعدا مجبور شوید آن ها را زیر پا بگذارید

اگر قوانین خاصی برای عروسی دارید، مطمئن شوید که برای همه مهمان ها، از آن ها استفاده می کنید. اگر شما متناقض با آن عمل کنید، مردم نا امید خواهند شد و آخرین چیزی که در عروسی خود نیاز دارید، مشکلات خانوادگی است.

الی می گوید: ” قانونی مانند “بچه هایتان را به عروسی نیاورید” را وضع نکنید و سپس شروع کنید آن را برای برخی مهمانان نادیده بگیرید. یا به کلی آن را رعایت کنید یا کاملا رهایش کنید. در غیر این صورت، همه چیز شروع به خراب شدن می کند، در عوض اگر شما درخواست خاصی داشته باشید، مطمئن شوید که آماده پاسخگویی درباره علت آن هستید و با تصمیم گیری قاطعانه آن را انجام دهید. “

به یاد داشته باشید روز عروسی شما درباره چیست؟

درگیر شدن در جزئیات عروسی مانند رنگ ها، گل ها یا لباس ها بسیار آسان است. اما دلیل اول ازدواج خودرا فراموش نکنید. شما شریک زندگی خود را به اندازه ای دوست دارید که می خواهید به او متعهد شوید.

به یاد بیاورید که امروز در مورد چیست … شما دارید با بهترین فرد زندگیتان ازدواج می کنید. همه چیزهای دیگر خوب هستند. مطمئنا برخی مشکلات به وجود خواهد آمد؛ اما در پایان روز، تنها چیزی که مهم است این است که شما ازدواج کرده اید. “

 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید