بیماری ها و راه درمانزیبایی و سلامت

مزایای واکسن آنفولانزا که تا به حال نشنیده اید

مزایای واکسن آنفولانزا که تا به حال نشنیده ایدReviewed by اعطاسی on Dec 25Rating: 4.5مزایای واکسن آنفولانزا که تا به حال نشنیده ایدهمان واکسنی که شما را از آنفولانزا محافظت می کند می تواند به جلوگیری از یک مشکل مهم دیگر سلامت کمک کند. در اینجا علم است.

واکسن آنفولانزا

واکسن آنفولانزا ؛ همان واکسنی که شما را از آنفولانزا محافظت می کند می تواند به جلوگیری از یک مشکل مهم دیگر سلامت کمک کند. در اینجا علم است.

در اینجا یک دلیل دیگر برای بالا کشیدن آستین خود برای واکسن آنفولانزا وجود دارد، اگر شما تا به حال آن دلیل را نداشته اید: طبق یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله واکسن، واکسن آنفلوانزا ممکن است به جلوگیری از حملات قلبی کمک کند.

تحقیقات قبلی نشان داده است که خطر ابتلا به حمله قلبی در سال بعد از تزریق واکسن آنفولانزا ۵۰ درصد کاهش یافته است اما کارشناسان نمی دانند چرا. اکنون دانشمندان یک نظریه دارند: واکسن آنفلوآنزا با تحریک سیستم ایمنی بدن برای تولید آنتی بادی های مفید کار می کند. مطالعه جدید نشان داد که این آنتی بادی ها یک پروتئین خاص را به نام BKB2R رها می سازند. این پروتئین با افزایش تولید اکسید نیتریک، یک ماده شیمیایی که جریان خون را افزایش می دهد، به محافظت از قلب کمک می کند.

BKB2R” نقش مهمی در حفظ یک سیستم عروقی سالم دارد”، دکتر Veljko Veljkovic، ، نویسنده مطالعه می گوید. او اضافه می کند که تمام واکسن های فصل آلودگی هوا در سال ۲۰۱۴ این مزیت را به همراه خواهد داشت.

حتما بخوانید :
علائم سکته قلبی ، تشخیص و راه های درمان

و به یاد داشته باشید: تزریق واکسن آنفلوآنزا به صورت سالیانه فقط یک جزء از سالم بودن در طول فصل آنفلوآنزا است. محافظت از بدن خود را با اطمینان از اینکه شما به اندازه کافی می خوابید، هیدراته می کنید و فعال هستید تقویت کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن