آرایش موآرایشی و زیبایی

این مورد هاشور زنی ابرو احتمالا بدترین موردی است که تا به حال دیده اید

این مورد هاشور زنی ابرو احتمالا بدترین موردی است که تا به حال دیده ایدReviewed by on May 19Rating:

چیز زیبایی که درباره هاشور زنی وجود دارد، روش رسوب نیمه دائمی رنگدانه ها به پوست است تا ابروها ظاهر پرتری پیدا کنند. اگر این تکنیک درست استفاده شود نتیجه آن بی عیب و نقص خواهد بود. اما برای این خانم استرالیایی ناشناس، که داستان وحشتناک او یک شبه بسیار معروف شد، نتیجه هاشور زنی هر چیزی بود به جز بی عیب و نقص. احتمالا این بدترین نتیجه هاشور زنی است که تا به حال دیده اید.

image004 NA 05 17 2017 1 - این مورد هاشور زنی ابرو احتمالا بدترین موردی است که تا به حال دیده اید

اولین گزارش اینگونه بود که یک کاربر توییتر، عکسی از یکی از اعضای گروه های آنلاین آرایشی را به اشتراک گذاشت که تجربه وحشتناک او از هاشور زنی را نشان می داد. در این عکس خطوط ضخیم و تیره ای نشان داده شده است که یکسان نیستند، و هیچ شباهتی به موهای ابرو ندارند. این زن به خاطر این تتوی هاشورزنی ضعیف، بسیار ناراحت است. او در پستش می گوید “این زن کاملا در هم شکسته است” و از دیگران برای این که آیا او می تواند جوهر این تتو را پاک کند، مشاوره می خواهد.

برای اینکه مطمئن شوید شما دچار چنین فاجعه ای نخواهید شد، باید برای انجام هاشور زنی به یک متخصص دارای گواهی مراجعه کنید. اگرچه این روش نیمه دائمی است و برای همیشه نمی ماند، اما مطمئن باشید الان این خانم روزها را با این امید می گذراند که اثرات تتوی او به طور کامل و برای همیشه از بین برود.

حتما بخوانید :
وقتی که از لوازم آرایش قدیمی استفاده می کنید چه اتفاقی می افتد
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن