صفحه اصلی / زیبایی و سلامت / چگونه می توان از شر پوست شل شده پس از کاهش وزن، نجات یافت؟
فروش محصولات دکتر مورد
8 1 300x300 - چگونه می توان از شر پوست شل شده پس از کاهش وزن، نجات یافت؟

چگونه می توان از شر پوست شل شده پس از کاهش وزن، نجات یافت؟

چگونه می توان از شر پوست شل شده پس از کاهش وزن، نجات یافت؟Reviewed by فتح الهی on Sep 19Rating: 5.0چگونه می توان از شر پوست شل شده پس از کاهش وزن، نجات یافت؟جواب: پوست شل شده می تواند یک مشکل شایع بعد از از دست دادن مقدار زیادی از وزن (بیش از 20-45 کیوگرم) در یک دوره کوتاه مدت باشد. وقتش که رسید، ممکن است پوست شل شده شما بهبود یابد، اما برخی از افراد ممکن است برای حذف پوست اضافی نیاز به عمل جراحی داشته باشند.با توجه به راهنمایی های ناتالی کیت، جراح پلاستیک، عوامل اصلی در کشش پوست شما عبارتند از:- سن: همانطور که شما بزرگتر می شوید، پوست شما قابلیت الاستیک کمتری پیدا می کند.

جواب: پوست شل شده می تواند یک مشکل شایع بعد از از دست دادن مقدار زیادی از وزن (بیش از ۲۰-۴۵ کیوگرم) در یک دوره کوتاه مدت باشد. وقتش که رسید، ممکن است پوست شل شده شما بهبود یابد، اما برخی از افراد ممکن است برای حذف پوست اضافی نیاز به عمل جراحی داشته باشند.

با توجه به راهنمایی های ناتالی کیت، جراح پلاستیک، عوامل اصلی در کشش پوست شما عبارتند از:

– سن:

همانطور که شما بزرگتر می شوید، پوست شما قابلیت الاستیک کمتری پیدا می کند.
– ژنتیک: ژن ها بر میزان کشش پوست شما در اثر افزایش سن، نقش دارند.
– مقدار وزنی که کم کرده اید: زمانی که مقدار زیادی از وزن خود را در یک زمان کوتاه از دست می دهید، مانند جراحی کاهش وزن، پوست شما زمان کمتری دارد تا با بدن شما مطابقت پیدا کند و اگر شما برای مدت زمان طولانی اضافه وزن داشته اید، ممکن است به طور دائمی کشیده شود.
– قرار گرفتن در معرض نور خورشید: قرار گرفتن در معرض نور خورشید در گذشته، حال و آینده شما می تواند به پوست شما آسیب برساند.
– تغذیه و مصرف آب: اگر شما تغذیه متعادل، ویتامین ها، و مواد معدنی (به خصوص ویتامین C و E) نداشته باشید و پوستتان را هیدراته نگه ندارید، پوست شما ممکن است به اندازه ای که باید، سالم و محکم نباشد.

حتما بخوانید :
10 نکته مهم برای قبل و بعد از عمل زیبایی بینی

– سیگار کشیدن:

سیگار کشیدن می تواند روند پیری طبیعی پوست را سریعتر کند.

آنچه شما می توانید در مورد این موضوع انجام دهید
از آنجا که ما با هم متفاوت هستیم، هر فرد بعد از کاهش وزن، پاسخ متفاوتي به این مسئله خواهد داشت. بعضی از مردم ممکن است به سرعت با کاهش وزن وفق پیدا کنند، در حالی که ممکن است دیگران به جراحی نیاز داشته باشند تا پوست اضافی را از بین ببرند.
ناتالی توصیه می کند قبل از جراحی پلاستیک، حداقل یک سال پس از کاهش وزن صبر کنید تا وزن شما تثبیت شود.
به یاد داشته باشید که جراحی کانتور یک جراحی گران و جدی است که نیاز به زمان ریکاوری طولانی دارد. شما ممکن است بتوانید با گزینه های دیگری مانند ورزش و رژیم غذایی سالم، تفاوت ایجاد کنید.
یک برنامه آموزشی قدرتی و تمرینات کاردیو، می تواند به کاهش چربی بدن در هنگام ساخت عضلات کمک کند. هنگامی که شما عضله می سازید، می توانید ظاهر پوست خود را بهتر کنید و ممکن است برخی از شل شدگی های پوست را کاهش دهید.

اجتناب از شل شدن پوست
بهترین راه برای جلوگیری از شل شدن پوست پس از کاهش وزن این است که به آرامی وزن کم کنید، حدود نیم تا یک کیلو در هفته. کاهش وزن آرام به شما این امکان را می دهد تا حجم عضلانی خود را حفظ کنید در حالی که چربی ها را از دست می دهید و همچنین به پوستتان اجازه می دهد تا خود را با کاهش وزن، تطبیق دهد.

حتما بخوانید :
آنچه که هر بیمار باید درباره عمل جراحی بداند

 

https://rimilo.com

درباره فتح اللهی پور

این مطالب را نیز ببینید!

werogherugherghergruegur 310x165 - آیا یک فنجان چای داغ می تواند بینایی شما را حفظ کند؟

آیا یک فنجان چای داغ می تواند بینایی شما را حفظ کند؟

آیا یک فنجان چای داغ می تواند بینایی شما را حفظ کند؟Reviewed by اعطاسی on …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *