بازیگراندنیای هنر

نیکول کیدمن درباره بوسیدن الکساندر اسکارشگرد در مراسم امی اواردز توضیح می دهد

نیکول کیدمن درباره بوسیدن الکساندر اسکارشگرد در مراسم امی اواردز توضیح می دهدReviewed by اعطاسی on Oct 23Rating: 4.0نیکول کیدمن درباره بوسیدن الکساندر اسکارشگرد در مراسم امی اواردز توضیح می دهدبگذارید بگوییم: نیکول کیدمن مراسم امی اواردز 2017 را بدون هیچ گونه لحظات عجیب و غریبی گذراند. اما، یک حادثه کوچک وجود داشت که باعث شد همه بینندگان فیلم را عقب بزنند و دوباره این صحنه را ببینند (یا فقط ما بودیم که این کار را کردیم؟). درست است: ما در مورد بوسه صحبت می کنیم.

بگذارید بگوییم: نیکول کیدمن مراسم امی اواردز ۲۰۱۷ را بدون هیچ گونه لحظات عجیب و غریبی گذراند. اما، یک حادثه کوچک وجود داشت که باعث شد همه بینندگان فیلم را عقب بزنند و دوباره این صحنه را ببینند (یا فقط ما بودیم که این کار را کردیم؟). درست است: ما در مورد بوسه صحبت می کنیم.

هنگامی که الکساندر اسکارشگرد، که نقش شوهر او را در یک برنامه تلویزیونی دارد، جایزه نقش مکمل مرد امی را برای بازی در فیلم “دروغ های کوچک بزرگ” برد، نیکول کیدمن همسر واقعی اش کیث اربن را بوسید،  سپس او جلو رفت و اسکارشگرد را نیز بوسید. و این بوسه هم بر روی لبها بود!

اولین فکری که ما کردیم: چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟ (آیا شما اسکارشگرد را دیده اید؟)

هنگامی که کیدمن در نمایش تلویزیونی گراهام نورتون بود، نورتون یک عکس از مراسم امی اواردز را بیرون کشید که کیدمن را نشان می داد، و او گفت “گراهام، تو خیلی عصبانی کننده ای”. او سریعا اضافه کرد “من شوهرم را نیز بوسیدم.”  و این سخنان ناخوشایند قابل ستایش کیدمن بود:

حتما بخوانید :
کارا دلوین، کیت هادسون، آنجلینا جولی و دیگر بازیگرانی که برای بازی در فیلم، موهایشان را کوتاه کرده اند

“من اسکارشگرد را بوسیدم، اما شما باید درک کنید، من همه چیز را با الکس انجام دادم. من یک همسر حامی و فوق العاده دارم که او را بیشتر از هرچیزی در جهان دوست دارم، و من به الکس یک بوسه تبریک دادم، و او مثل یک مدل است. منظورم یک مدل نیست. دیگر حرفی ندارم. “

خوب، این صحبت او یک سری چیزها را روشن کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن