بازیگراندنیای هنر

هرآنچه درباره بارداری های کارداشیان – جنر می دانیم و نمی دانیم

هرآنچه درباره بارداری های کارداشیان - جنر می دانیم و نمی دانیمReviewed by اعطاسی on Oct 10Rating: 4.0هرآنچه درباره بارداری های کارداشیان - جنر می دانیم و نمی دانیماتفاقات زیادی در دنیای کارداشیان – جنر در حال رخ دادن است و به نظر می رسد که طبق گزارشات، کلویی کارداشیان، کیم کارداشیان وست و کایلی جنر همه در انتظار بچه هستند. ما در ادامه تمام جزئیات موجود درباره این حاملگی ها و آنچه که مشتاقانه بدنبال فهمیدنش هستیم را بیان کرده ایم.

اتفاقات زیادی در دنیای کارداشیان – جنر در حال رخ دادن است و به نظر می رسد که طبق گزارشات، کلویی کارداشیان، کیم کارداشیان وست و کایلی جنر همه در انتظار بچه هستند. ما در ادامه تمام جزئیات موجود درباره این حاملگی ها و آنچه که مشتاقانه بدنبال فهمیدنش هستیم را بیان کرده ایم.

کیم کارداشیان وست

کیم کارداشیان وست و همسرش کانیه وست برای بچه سومشان به دنبال یک رحم اجاره ای هستند. در اوایل ماه سپتامبر، شایعاتی در این مورد وجود داشت، و کیم، که در مورد علاقه اش به رحم اجاره ای بسیار بی پرده بود، سرانجام در پیش نمایش فصل جدید Keeping Up With the Kardashians در سپتامبر، تایید کرد که او و کانیه در انتظار بچه هستند. کیم از کلویی می پرسد “هربار که من می گم “حدس بزن چی شده” چه اتفاقی می افته؟” کلویی جواب می دهد “کسی حامله شده؟” و کیم هیجان زده می گوید “ما داریم بچه دار می شیم!”

سومین فرزند این زوج در ماه ژانویه از طریق یک رحم اجاره ای در کالیفرنیا متولد خواهد شد، که به گزارش TMZ مبلغ ۴۵۰۰۰ دلار برای این کار به او پرداخت می شود. نه کیم و نه کانیه در مورد جنسیت کودک نظری نداده اند.

حتما بخوانید :
مهران غفوریان; با ولیچر سر فیلمبرداری حاضر شد

کایلی جنر

در ۲۲ سپتامبر، خبر رسید که کایلی ۲۰ ساله از دوست پسرش تراویس اسکات باردار شده است. این خواننده رپ و مدل زیبایی که از بهار امسال با یکدیگر رابطه دارند گفته اند که در ماه فوریه دختردار می شوند. همچنین، مجله People گفت که این حاملگی “ناخواسته” بوده است.

w3457wg432yy454t433734y5h4trgre56y3tgds - هرآنچه درباره بارداری های کارداشیان - جنر می دانیم و نمی دانیم

کایلی خبر بارداری را تایید نکرده بود و تنها اجازه داد که اینستاگرامش به جای وی صحبت کند. از زمانی که این اخبار منتشر شد، او بیشتر پست ها را به فعالیت های کاری خود، از جمله کیت های لب اختصاص داده است، اما برای روز تولد بهترین دوستش جوردین وودز، عکسی را منتشر کرد که تیشرت او را بالا زده بود تا کمی از شکم او را نشان دهد.

اما سکوت او به این معنی نیست که او برای اولین بچه خود آماده نمی شود. طبق گفته مجله پیپل، با اینکه او این اواخر سعی کرده تا از دید عموم به دور باشد اما لباس های بسیار زیادی را برای نوزاد دختر خود خریداری کرده است.

کلویی کارداشیان

در ۲۶ سپتامبر، رسانه های متعددی گزارش دادند که کلویی ۳۳ ساله، در انتظار اولین فرزندش با دوست پسرش، تریستان تامپسون بسکتبالیست است. کلویی و تریستان قبل از بارداری درمود بچه دار شدن صحبت کرده بودند. او در آخر فصل ۱۳ شوی خانوادگی خود گفت: “تریستان می خواهد حدود پنج یا شش بچه با من داشته باشد و این دوست داشتنی است … ما می توانیم اولی را شروع کنیم و از حالا پیشرفت کنیم. اما حالا اینکه می دانم قرار نیست دیگر از کنترل بارداری استفاده کنم برایم ترسناک است. این یک قدم واقعا بزرگ است. “

حتما بخوانید :
جسیکا آلبا اعلام کرد که بچه سومش را باردار است

در سال گذشته، کلویی زمان خود را بین خانه اش در لس آنجلس و خانه تریستان در کلیولند تقسیم کرده بود. به گفته مجله پیپل، این زوج به دنبال اولین خانه مشترکشان هستند که در آنجا قرار است بچه شان را بزرگ کنند.

کلویی هنوز به طور عمومی بارداری خود را تأیید نکرده است، اگر چه طرفداران تلاش کرده اند تا نشانه هایی را در اینستاگرام او پیدا کنند. او در ماه ژوئن، احتمالا زمانی که باردار شده است، یک مهمانی غافلگیر کننده برای تریستان گرفت و عکسهایی را با عنوان “پدر + مادر” به اشتراک گذاشت. با این حال TMZ گزارش داده است که آنها فکر نمی کردند کلویی باردار است، و این فقط نام مستعاری بود که آنها برای یکدیگر استفاده می کردند.

گزارش شده که کلویی سه ماهه باردار است و جنسیت بچه در حال حاضر مشخص نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن