ورزشورزش و سلامت

ورزش ؛ ۵ حرکت ورزشی با دمبل و دیسک سنگین، امتحان کنید.

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
ورزش ؛ ۵ حرکت ورزشی با دمبل و دیسک سنگین، امتحان کنید.Reviewed by فتح اللهی on Jul 3Rating: 4.5ورزش ؛ ۵ حرکت ورزشی با دمبل و دیسک سنگین، امتحان کنید.برداشتن دمبل‌ها اگر میخواهید بازوهایی شفاف و فرم دار داشته باشید، حرکت های کاردیو جواب نمی دهند. چون اگر در وهله اول عضله ای نداشته باشید چیزی برای به نمایش گذاشتن وجود ندارد.

برداشتن دمبل‌ها
اگر میخواهید بازوهایی شفاف و فرم دار داشته باشید، حرکت های کاردیو جواب نمی دهند. چون اگر در وهله اول عضله ای نداشته باشید چیزی برای به نمایش گذاشتن وجود ندارد. اول باید فرم را بسازید و نرمش های سنگین آسانترین راه برای آن است. (لیسا بنکستون ورزشکار مدل ریبوک و لِس میلز مربی تناسب اندام میگویند) ساختن عضلات باریک کمک میکند شانه ها به فرم گرد عضلات سه سر و دو سر، و کمری محکم و تراشیده ایجاد شود. (لازم به ذکر نیست که همه اینها با برداشتن وزنه های سنگین، در زنان بوجود می‌آید)
به همین خاطر است بنکستون حرکات قدرتی بالا بدنه را ساخته است. نه تنها باعث میشود حس باحال بودن داشته باشید بلکه ثابت میکند شما نیازی ندارید صبر کنید یک مربی بدنسازی کنارتان باشد تا از دمبل استفاده کنید. حرکات دیسک های سنگین بطور موثر به شما اجازه میدهد روی هر سمت را بصورت مجزا کار کنید کافی است دسته اش را تنظیم کنید.
برای تکمیل کار هر حرکت را قبل از حرکت بعدی ۱۰ بار تکرار کنید. ۳ دور انجام دهید تا با جذابیت قدم بزنید.
حرکات کشنده سگانه
بایستید و پاها را به عرض شانه با باز کنید دنبل ها را از دستگیره بگیرید و جلوی ران ها قرار دهید. کمر صاف و زانوها کمی به جلو خم شود یکی از دمبل ها را جلوی زانو نگه دارید. دمبل ها را به سمت باسن ببرید (آرنج را خم کنید) و به آرامی پایین برگردانید. این یک حرکت. ۳ بار این حرکت را انجام دهید و سپس بایستید. ۱۰ بار آن را تکرار کنید.

حتما بخوانید :
چگونه وزن آب بر کاهش وزن تأثیر می گذارد

حرکات حلقه دو سر با دیسک ها
بایستید و پاها به عرض شانه باز کنید. دیسک ها را ( ۲.۵ تا ۷.۵ کیلوگرم) در دستانتان نگه دارید طوری که کف دست ها رو به هم باشند. آرنج ها را نزدیک به هم نگه دارید و به سمت شانه خم کنید بطوری که کف دست به سمت شانه باشد. و به آرامی به حالت قبل برگردید. ۱۰ بار تکرار کنید.

خم سگانه
اول با پاها را صاف روی زمین بنشینید. زانوها را خم و دست ها به پهلو باشد. طوری سر انگشتان به سمت جلو باشند. یک دمبل را بگیرید (نوعی که رول نخورد) و پهلوها را از زمین جدا کنید. به آرامی آرنج ها و پایین بدنه را تا جایی که ممکن است خم کنید. از حالت خم سگانه به آرنج های صاف و بدن را به حالت اول برگردانید. (از باسن برای بلند کردن کمک نگیرید)

فشار به بالا سگانه
با حالت شنا روی زمین شروع کنید دست ها روی دمبل ها به عرض شونه باز شود (مطمئن شوید دمبل ها نغلتند) به سمت پایین بگردید. آرنج ها خم و کمر در طول دنده ها صاف باشد تا جایی که آرنج ها هم سطح سینه شود. میله ها را هل دهید و به حالت اول برگردید. ۱۰ بار تکرار کنید.

گرفتن دیسک
بایستید و پاها به چسبیده باشد. یکی از دیسک های سنگین را با دو دست بگیرید و جلوی ران ها نگه دارید. در یک حرکت، به سمت جلو بپرید و دیسک ها را تا بالای سر بالا ببرید. و پاها از عرض شانه بازتر شود. حرکت را به صورت معکوس انجام دهید و به حالت اول برگردید. ۱۰ بار تکرار کنید.

ارز دیجیتال
مجموع رای
حتما بخوانید :
ورزش و سلامتی ؛ من اولین بار در سن 55 سالگی در ماراتن شرکت کردم

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید